HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım hoşgeldin, ay bugün de benim modum düşük ya karnım davul gibi şişkinlik var midem yanıyor ara ara reflü gibi oluyor midem bulanır gibi oluyor, göğüslerim şişti. Bayadır regl öncesi göğüslerimde değişiklik olmuyordu. (Genelde kışın olur.) Bugün 9.gün sabah test yaptım negatif çıktı. Herkesle kavga etmek filan geliyor içimden😅 Bir şey demeseler bile ters cevap veriyorum evdekilere. Dolunay filan mı var bilmiyorum😂 Hatta bu ay da olmazsa bırakacağım bu işleri vazgeçtim diye düşünüyrum ay ne stresli şey ya. Ben de destan yazdım😅
Canım benim dur daha çok erken 9.günde varsa bile daha kanda anca belli olur, pazartesi tekrar yapsan? Bat ne zamandı? Belirtilerin gebeliğe çok benziyor, inşallah güzel haber alırız 💖

Canım hoşgeldin, ay bugün de benim modum düşük ya karnım davul gibi şişkinlik var midem yanıyor ara ara reflü gibi oluyor midem bulanır gibi oluyor, göğüslerim şişti. Bayadır regl öncesi göğüslerimde değişiklik olmuyordu. (Genelde kışın olur.) Bugün 9.gün sabah test yaptım negatif çıktı. Herkesle kavga etmek filan geliyor içimden😅 Bir şey demeseler bile ters cevap veriyorum evdekilere. Dolunay filan mı var bilmiyorum😂 Hatta bu ay da olmazsa bırakacağım bu işleri vazgeçtim diye düşünüyrum ay ne stresli şey ya. Ben de destan yazdım😅
Bende de çok gerginlik var gecikmenin 9 .günü test negatif gelen giden yok herkese kafa göz dalasim var

biliyor musun hiiç içimden gelmiyor artık. Ya hamileysem diye kendimi sürekli kısıtlıyorum ağır kaldırmıyım hızlı yürümiyim gibi. Bugün yakın bir arkadaşım evindeki havuza davet etti kız kıza partileriz dedi. İlk önce hamileysem tehlikeli olur diye düşündüm sonra testimin koyulaşmadığı aklıma geldi boşver yaaa gidip eğleneyim dedim ve gittim. Çok da iyi geldi. Artık salmayı düşünüyorum gerçekten böyle stres yapa yapa yıprandım.

Kusura bakma çok konuştum
Canım benim çok iyi yapmışsın, aynı hissiyatı konsere gittiğim gün yaşadım. Ay zıplamasam mı dans etmesem mi diye önce bi tedirgin oldum kendimi kısıtladım, sonra varsa allahım sen koru dedim ve doya doya eğlendim.
Kafanı dağıtman iyi olmuş, inşallah ilerleyen günlerde daha koyu görürüz testini 🙏🏼

Canım benim dur daha çok erken 9.günde varsa bile daha kanda anca belli olur, pazartesi tekrar yapsan? Bat ne zamandı? Belirtilerin gebeliğe çok benziyor, inşallah güzel haber alırız 💖
İnşallah canım🥰 Bat 26’sı. 12’si pikti gece geç saatte çatladı sanırım. Pazar ya da Pazartesi yapıcam tekrar. Vallahi gebelik belirtisi mi regl belirtisi mi bilmiyorum canım regl öncesi de çok asabi oluyorum çünkü🙈

Bende de çok gerginlik var gecikmenin 9 .günü test negatif gelen giden yok herkese kafa göz dalasim var
Ay ben de öyle ya insan görmek bile sinirimi bozuyor🙈🙈 İnşallah bebek vardır canım yoksa da reglin bir an önce gelsin insan regl gelmedikçe de çok sinirli oluyor.

Kızlar selammm ben geldim 24 saat sonra hajajsjs 😅😅 hemen kısa bi bilgilendirme yapayım. Dün gerçekten beynim çok yorulmuştu biraz dinlendim eşime yemek ısmarlattım arkadaşımla bir kahve içtim. Ve kendime geldim❤️ herşey de netleşti artık bence.

Dün peak oldu yumurtlama testim. Çok fazla akıntım vardı uzayan yumurta akı şeklinde şeffaf. Sonra değerlendirdik. Geceye doğruda çok şiddetli sağ tarafımda kaşık ağrısı oldu neredeyse ağlayacaktım. Resmen böbreğime vurdu bir ara. Sabah kalktığımda daha da hafiflemişti. Bugün tekrar yumurtlama testi yaptım akşama doğru artık silikleşmişti. Şimdi bu haftayı sakin sakin değerlendiricem cinnet geçirmeden umarım 😅 benim döngüm zaten uzundu. sdaak sdaak canım uygulamaya göre 5 Temmuz bat. Bunu güncelleyebilirsin.

9 unda yüksek olan yumurtlama testim yumurtlama değildi bence kesin. Zaten uygulama da 17 Haziran gösteriyordu sadece tek pişmanlığım 19 unda yani bir gün önce ilişki olsaydı diye üzüldüm ama yapacak bişey yok en azından öğrenmiş oldum🙈 bu aydan pek bir ümidim yok ama Allah büyük belki olur. Bir daha ki aya daha dikkatli olucam testler konusunda.

Kesin olan 20 Haziran peak ve çatlama bat 5 Temmuz 🥰

Freshmommy Freshmommy sifa1986 sifa1986 duskapani duskapani @mysterious7 @Evelynn @elektroforez @beezuus ecutos ecutos bebekolog7 bebekolog7 @Dileekkg @semocann cookiep cookiep
@semocann
Hoş geldin canııımmm 🌸 hiç bir gün öncesini kaçırdım diye üzülme, ben de peak’i gördüğümde tek akşamı değerlendirebilmiştim. sen dün kopkoyuyken değerlendirdin ve bugün silikleşmeyi gördün di mi? Öyleyse, bende de tam öyle oldu 😁

Evet çok yıpratıyor bu testler mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıcam. 1 hafta boyunca resmen regl ağrım oldu belim ağrıdı uykum geldi asla psikolojik olduğunu düşünmüyorum. Ve ısım hiç yükselmedi 9 undan beri Hepp düşüktü. Bakalım bu önümüzde hafta ne olacak dün eminim yumurtladığıma testim de peak ti zaten. Artık yavaştan ısının artması gerekiyor diye düşünüyorum.

Bu ara da sen yaptın mı test canım ne kadar kaldı bat a
Kuzu ben yumurtlamanın 10. günü regl oldum test yapmaya acaba demeye hiç fırsatım olmadı yani asla anlam veremedim😂 Bu ay da ateş ölçümü mü yapsam diyorum ama geç mi kaldım acaba reglin ilk gününden mi başlamak gerekiyor ona?

Canimmm hoşgeldin🥰🥰🥰 hakkında hakkımızda dilediğiniz hayir olur inşallah🤲🤲 benimde dünden beri kanamam bitmişti.bugun banyo yaptım tam motive oldum yeni bir başlangıç diye lavoboya bı gittim açık pihtisiz sulu bir kanama daha geldi.😓😓😓 Hazırlanmıştır gezmeye çıkacaktık sonra yine lavoboya gittim böyle beyaz bir pıhtı üzeri kan kaplamış.yani beyazı goruyordum peçete de belli bir kısmı kırmıziydi.anlamadim gitti.yarin doktora gidicem zaten bakalım ne diyecek.yeni ay hepimize hayırlar getirsin kizlar.Bugun Yuşa Hz gittim içeriye girmedim ama dışarıda hepimize dua ettim kizlar.
Amin canım sağolasın bizim için de dua ettiğin için. Neden öyle oldu ki ya topluca bize bi doktor baksa ne iyi olur aslında 😅
Hoşbulduk canım 🥰 9. Gün erken kuzum yaa valla hata yapıyoruz sanki testlerde yanıltıyor insanı var mı yok mu derken. Vardır belki bişeyler🥰🥰 biraz sabretmek gerekiyor ama yapamıyoruz ki. Valla ben dün neler neler düşündüm 😅😅😅 yok yok biraz salsak çok iyi olacak. Ben bir daha ki ay da ovü yapıcam sonra bırakırım yapmayı az çok akıntı vs anlamaya başladım. Akışına bırakabilsek keşkeee 🙈
Hoşgeldin canım bizsiz olmaz gitme buralardan benim sağ kasığımda ağrı var pazartesi doktordan randevu aldım haftasonu da gelmezse gidicem

Hoşgeldin canım bizsiz olmaz gitme buralardan benim sağ kasığımda ağrı var pazartesi doktordan randevu aldım haftasonu da gelmezse gidicem
Hoşbulduk canım evet sizsiz gerçekten olmaz ❤️ senin de baya gecikti sanki öyle hatırlıyorum canım git görün bakalım inşallah herşey normaldir

Amin canım sağolasın bizim için de dua ettiğin için. Neden öyle oldu ki ya topluca bize bi doktor baksa ne iyi olur aslında 😅

Hoşbulduk canım 🥰 9. Gün erken kuzum yaa valla hata yapıyoruz sanki testlerde yanıltıyor insanı var mı yok mu derken. Vardır belki bişeyler🥰🥰 biraz sabretmek gerekiyor ama yapamıyoruz ki. Valla ben dün neler neler düşündüm 😅😅😅 yok yok biraz salsak çok iyi olacak. Ben bir daha ki ay da ovü yapıcam sonra bırakırım yapmayı az çok akıntı vs anlamaya başladım. Akışına bırakabilsek keşkeee 🙈
Ben de ateş ölçmeyi bırakacağım stres sebebi oldu bende🙈 Ovulasyonu da elimdekiler bitene kadar yaparım yeter. Gerçi yumurtlama öncesi stres olmuyorum sonrasında beklemek çok stresli. O arada kafamı dağıtacak bir şeyler yapmam lazım ama odaklanamıyorum.🤷🏼‍♀️

Kuzum valla bilmiyorum ki ya huylanmayin sakın elime aldım böyle kum gibi pütür pütür birseydi. klüp doktoru hiç fena olmaz her topige gönüllü bir doktor🥰🥰🥰

Canım ben de gördüm inşallah vardır😍
Ben bu ay çok relaxim çok hızlı geçiyor zaman kafama takmıyorum sadece tatil için yaptım daha da dikkat edeyim çocuklarla birlikte aynı havuza gitmeyeyim diye ama pembe görene dek pek kale almayı düşünmüyorum kaç gündür yanlış testler görüyoruz O yüzden hiç Umut da edemiyorum 🙈🙈

Hoş geldin canııımmm 🌸 hiç bir gün öncesini kaçırdım diye üzülme, ben de peak’i gördüğümde tek akşamı değerlendirebilmiştim. sen dün kopkoyuyken değerlendirdin ve bugün silikleşmeyi gördün di mi? Öyleyse, bende de tam öyle oldu 😁
Evet canım dün 11 de kopkoyuydu peakti hatta koyayım buraya da fotoğrafı🥰 evet silikleşme de gördüm bugün, ah kaderimiz bir oldu bu ay benim yumurtlama sandığımda da öyle olmuştu cidden Satürn’e kafa atıcammm 😅
Kuzu ben yumurtlamanın 10. günü regl oldum test yapmaya acaba demeye hiç fırsatım olmadı yani asla anlam veremedim😂 Bu ay da ateş ölçümü mü yapsam diyorum ama geç mi kaldım acaba reglin ilk gününden mi başlamak gerekiyor ona?
Aa cidden erken olmuşsun kuzum ya daha önce oluyor muydu böyle bişey sende? Ben regl başladığından beri ölçtüm hep ama öyle bir şart var mı bilmiyorum sen yarın sabahtan başla bence ölçmeye canım az çok fikrin olur tablo oluşmaya başlayınca

Eklentiler

• IMG_6005.jpeg
    IMG_6005.jpeg
    57,8 KB · Görüntüleme: 11
Evet canım dün 11 de kopkoyuydu peakti hatta koyayım buraya da fotoğrafı🥰 evet silikleşme de gördüm bugün, ah kaderimiz bir oldu bu ay benim yumurtlama sandığımda da öyle olmuştu cidden Satürn’e kafa atıcammm 😅

Aa cidden erken olmuşsun kuzum ya daha önce oluyor muydu böyle bişey sende? Ben regl başladığından beri ölçtüm hep ama öyle bir şart var mı bilmiyorum sen yarın sabahtan başla bence ölçmeye canım az çok fikrin olur tablo oluşmaya başlayınca
Sen o ara ısın 35.9da 36.2 olmadı mı düşüp çıktı 2kez yumurtlamıs olablcegnee hala kanaat getryorum biliyorsun 😍😍

Daha önce hiç bu kadar erken olmadı canım ovülasyonu da ilk defa düzenli yaptım ona denk geldi😂 Bu ay da ovülasyon deneyip diğer ay doktora gideceğim zaten yumurta takibi yaptıracağım. Bendeki en başından bu aydan da umudu kesmişlik seviyesi peki shdhdhs

X