HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kendimi çok aç hissediyorum. Hep bir şeyler yiyorum ama hep bir şeyler yemek istiyor canım 😂
Bence siz hamilesiniz bikac gundur mesajlarinizda bahsettiginiz belirtileri ben de hamile oldugumu ogrenmeden once yasiyodum. Hatta bi ruya gormussunuz sonra agriyla uyanmissiniz bunu da aynen yasadim. Ruyamda arkadasim hamile misin diyodu hamileyim diyodum o ruyadan siddetli bi karin agrisiyla uyandim regl agrisi gibiydi. O gunun aksami test yaptim pozitif cikti 🥰 insallah guzel haberler alirsiniz.

Bence siz hamilesiniz bikac gundur mesajlarinizda bahsettiginiz belirtileri ben de hamile oldugumu ogrenmeden once yasiyodum. Hatta bi ruya gormussunuz sonra agriyla uyanmissiniz bunu da aynen yasadim. Ruyamda arkadasim hamile misin diyodu hamileyim diyodum o ruyadan siddetli bi karin agrisiyla uyandim regl agrisi gibiydi. O gunun aksami test yaptim pozitif cikti 🥰 insallah guzel haberler alirsiniz.
Ayy çok tatlısınız.Ne güzel şeyler söyledinizz. inşallah ♥️♥️

Bugün çok fenayım. Sürekli canım bir seyler yemek istiyor. Doymuyorum gibiyim😂
Ben de öyleyim ya hele 2 gündür et severim ama aşırı bir şekilde ete düştüm Yani eşim sıkıldı etten Ben sıkılmadım deli gibi aşırı gibi bir halim var bugün belime de ince ince ağrılar başladı galiba test doğru mu acaba İnşallah kimyasal falan olmaz doğruysa yine de en nihayetinde canım ne kadar sıkkın olursa da kimyasal olmasın diyorum işte kadın olmak 🤔🥰

Ben de öyleyim ya hele 2 gündür et severim ama aşırı bir şekilde ete düştüm Yani eşim sıkıldı etten Ben sıkılmadım deli gibi aşırı gibi bir halim var bugün belime de ince ince ağrılar başladı galiba test doğru mu acaba İnşallah kimyasal falan olmaz doğruysa yine de en nihayetinde canım ne kadar sıkkın olursa da kimyasal olmasın diyorum işte kadın olmak 🤔🥰
Bende et çok severim. Geçen mangal yaptık yiyemedim.

Kizlar daha cok erken biliyorum ama, beslenmenizde herhangi bir sey degistirdiniz mi ? Ben diyetisyenime yazdim, kesinlessin oyle baslayalim dedi. Ama bebek gelisimi icin en onemli zamanlardan ilktrimester.

Canım pembe çizgi çıkarsa kale alırım niyetiyle yaptım kızım da 9 gün kala erken testte çıkmıştı kaset testi Çok silik çıkanlar var Bir çılgınlık yapayım dedim bugünden beri o kadar kötüyüm ki kafamı kaldıramıyorum sol kasık m ve belim ağrıyor
Benim regl günümde yok gibi bir çizgi çıkmıştı kaset testte.beta hcg baktırdım ayni gün negatif cikti.gec dollenmeymis hamileymişim. Tam yumurtanın yerleştiği zamanda yapmış olabilirsin ama çok rken yine de.erken gebelik testi yapmalısın.2. Gebeligimde de erken gebelik testi yaptım bata 4 gün kala pozitif çıkmıştı.bu sefer bata 5 kala yaptim 2 gün önce erken gebelik testi negatif cikti.yarin tekrar yapacagim 25 i regl gunum

Bacım valla bayramda kayınvalidem vefat etti. Arife günü çatlatma iğnesi vurulmuştum, kısmet değilmiş iğne vurduğum gün Ağırlaşınca durumu memlekete geldik vs derken vefat etti bayramın ikinci günü 😔 onun üzüntüsü başsağlığına gelen giden derken kaç gündür telefonu alamadım elime. Daha memleketteyiz 7sini okutcaz eşyaları toparlanıp dağıtcaz çok giremeyebilirim 😔

Bacım valla bayramda kayınvalidem vefat etti. Arife günü çatlatma iğnesi vurulmuştum, kısmet değilmiş iğne vurduğum gün Ağırlaşınca durumu memlekete geldik vs derken vefat etti bayramın ikinci günü 😔 onun üzüntüsü başsağlığına gelen giden derken kaç gündür telefonu alamadım elime. Daha memleketteyiz 7sini okutcaz eşyaları toparlanıp dağıtcaz çok giremeyebilirim 😔
Basın sağolsun kuzum

Yaa öylemi canım başınız sağolsun

Başınız sağ olsun

X