HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Canım ben de geçen ay çatlatma iğnesi vurulmuştum. İğneden 36 saat sonra çatlıyor genel olarak yumurta biliyorsundur. Şu an yumurtlama testi veya hcg yapsan iğneden dolayı çift çizgi görebilirsin. Göremezsen de iğnenin etkisi geçmiş demektir. Benimki 10.gün geçmişti. İlk bir hafta bende de ağrı oldu normaldir diye düşünüyorum ama inşallah bebişin sana tutunmuştur da o yüzdendir :)

İnşallah kuzumm. Bakalım hiç bilmiyorum ilk kez vurdurdum bende:?

Benim hala umudum yok çünkü iğneliyim bir yandan da iğne etkisi kaset testte çıkmaz mıydı diyorum
Öncelikle umutlu olmalısın :) 15.güne kadar takibini yap istetdrn iğne etkisini sıfırladıktan sonra artışa geçiyor. 12. Ve 13. Gün pozitif olup 15.gün negatif olanda varmış hiç belli olmuyor kişiden kişiye değişiyor sanırım. İnşallah bebiştir diyelim

İnşallah kuzum aynen kişiden kişiye değişir. Umutlanıp sonra negatif çıkınca insan üzülüyor en azından kendimi böyle alıştırınca olmamış gibi rahat olabiliyorum

Amin amin hepimize o muhteşem duyguyu sağlıkla tattırsın

İnşallah kuzum aynen kişiden kişiye değişir. Umutlanıp sonra negatif çıkınca insan üzülüyor en azından kendimi böyle alıştırınca olmamış gibi rahat olabiliyorum
Elinden geleni yapıp Allaha bırakıp ondan umut etmek çok güzel negatifler yıldırmıyor. Olmuyorsa da vardır hayr deyip çabalamaya devam ediyorsun :) Her zaman pozitiflikten olumlu düşünmekten ve Allahtan umutlu olmaktan yanayım

Diğer testini de gördüm canım eğer koyulaşma olursa var demektir ve inşallah vardır 12-14 günler arası belli oluyor genelde.
canim gunaydin, senin de bugun 9.gun di mi pik sonrasi, beraber sen ve duskapani ayni tarihleri gormustuk, ay ben akinti harici bazen boyle bi regl agrimsi gibi agri harici (o da cok cok az) hicbi belirti gormuyorum, cok heyecanliyim ya ama bi yandan da umitsizim gibi anlamadim sende durumlar nasilll?

sizin pik ayın kaçıydı kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…