HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ah canım test aldık 2 paket strip test aldım çok güvenilir diye bayağı da hassaslar cuma günü kargoda yazıyor hala sanırım pazartesi almıştım yani onlar benim elime ulaşana kadar gecikme yaşayacağım galiba ya da adet olacağım hafta sonunda ufak bir tatilim var 2-3 günlük muhtemelen döndüğümde test elime gelmiş olur ortalama süreçte gönderseler adetime daha 3 gün falan kalmış oluyor ama bariz belirtim olursa test alırım herhalde gelmeden ama bariz belirtim olursa test alırım herhalde gelmeden
Canım hangi marka senin bahsettiğin bu test?

Kızlarrr iğnenin 9. Günündeyimm. İğne etkisi olabilir mi? Öylesine Dün kaset test yaptım çıkmadı çizgi .Bugün erken gebelik yaptım böyle oldu. İğne etkisi olsa kasette de çıkmaz mıydı acaba Candy7777 Candy7777 Freshmommy Freshmommy T Turkanmammadova ve diğer kızlarım

Eklentiler

• IMG_20240621_071539.jpg
    IMG_20240621_071539.jpg
    168,7 KB · Görüntüleme: 52
Kızlarrr iğnenin 9. Günündeyimm. İğne etkisi olabilir mi? Öylesine Dün kaset test yaptım çıkmadı çizgi .Bugün erken gebelik yaptım böyle oldu. İğne etkisi olsa kasette de çıkmaz mıydı acaba Candy7777 Candy7777 Freshmommy Freshmommy T Turkanmammadova ve diğer kızlarım
Canım iğne etkisine benzemiyor 9 cu güne bu kadar bariz kalmaz. İğnenin etkisi tamamen 12 ci gün geçer idrarda çıkar pozitifse. Kan versen çıkar bence ama vermek istemiyorsan 2 gün sonra 12 ci gününde tekrar erken gebelik testi yap. Bu hamileliğe benziyor ki inşallah öyledir. 🙏

Canım iğne etkisine benzemiyor 9 cu güne bu kadar bariz kalmaz. İğnenin etkisi tamamen 12 ci gün geçer idrarda çıkar pozitifse. Kan versen çıkar bence ama vermek istemiyorsan 2 gün sonra 12 ci gününde tekrar erken gebelik testi yap. Bu hamileliğe benziyor ki inşallah öyledir. 🙏
Regl gününe kadar beklicem kuzum. Dün akşam yatmadan dedim bir kaset test yapayım çıkmadı boş. İğnenin etkisi var mı hala onu görmek istedim. Dünde bir ağrı olmuştu ya o yüzden. 5 gün kaldı bakalım. İnşallahhh🥰 etkisi olur mu bilmiyorum ama gün içinde her gün 2-3 lt su içerim. Etkiyi atmaya etkisi olabilir diye

Regl gününe kadar beklicem kuzum. Dün akşam yatmadan dedim bir kaset test yapayım çıkmadı boş. İğnenin etkisi var mı hala onu görmek istedim. Dünde bir ağrı olmuştu ya o yüzden. 5 gün kaldı bakalım. İnşallahhh🥰 etkisi olur mu bilmiyorum ama gün içinde her gün 2-3 lt su içerim. Etkiyi atmaya etkisi olabilir diye
İnşallah vardır ama vücudunu kendin iyi biliyorsun. Sabrede biliyorsan bekle. Ben de adetim dündü ama hiç oralı değilim muhtemelen geciktim😁

Kuzum iğne etkisiyle ilgili burada konular okumuştum etkisi geçmemiş de olabilir birkaç gün üs üste yapman lazım iğne etkisi mi değil mi anlamak için. Benim de bugün 9.günüm yumurtlama sonrası kaset test yaptım negatif tabiki de erken yaptım biliyorum ama bir bakayım dedim🙈 2 gün sonra tekrar yapıcam

Kuzum iğne etkisiyle ilgili burada konular okumuştum etkisi geçmemiş de olabilir birkaç gün üs üste yapman lazım iğne etkisi mi değil mi anlamak için. Benim de bugün 9.günüm yumurtlama sonrası kaset test yaptım negatif tabiki de erken yaptım biliyorum ama bir bakayım dedim🙈 2 gün sonra tekrar yapıcam
Bende iki gün sonra yapayım 😄

Kızlar folik asit sürekli kullanıyor musunuz? Bugün bi arkadaşım ben 3 ay kullandığım için kullanmama gerek yokmuş doktorum öyle söyledi dedi, o da hamile kalmaya çalışıyor bu arada. Öyle bir şey duyan bilen var mı ben sürekli kullanıyorum da ara verilmesi gerektiğine dair bişey duymamıştım şimdiye kadar🤔
Ben de uzun zamandır kullanıyorum doktoruma sormuştum herhangi bir zararı var mı diye. 400 mcg olanlar için sıkıntı yok zaten vücudun günlük ihtiyacı olduğunu söylemişti ama daha yüksek dozda olmadığı sürece. Hamilelikte de belli bir aya kadar kullanılıyor diye biliyorum

X