HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

canim gunaydin, senin de bugun 9.gun di mi pik sonrasi, beraber sen ve duskapani duskapani ayni tarihleri gormustuk, ay ben akinti harici bazen boyle bi regl agrimsi gibi agri harici (o da cok cok az) hicbi belirti gormuyorum, cok heyecanliyim ya ama bi yandan da umitsizim gibi anlamadim sende durumlar nasilll?
Canım benim hiç akıntı yok gibi bir şey ya bilmiyorum arada uzayan minik sarımsı akıntı geliyor ama çok nadir çamaşırımda bi şey yok. Bugün dayanamadım test yaptım işte negatif 🙈 2 gün sonra tekrar yapacağım.
sizin pik ayın kaçıydı kızlar
12si benim, duskapani duskapani nin da oyle diye biliyorumm
Evet 12’si canım benim de.

Canım benim hiç akıntı yok gibi bir şey ya bilmiyorum arada uzayan minik sarımsı akıntı geliyor ama çok nadir çamaşırımda bi şey yok. Bugün dayanamadım test yaptım işte negatif 🙈 2 gün sonra tekrar yapacağım.

Evet 12’si canım benim de
cok erken degil mi test icin ya :KK43: yapma yapma mod dusurmeye gerek yok bende de belirti yok da bakalim ne olucak

Kızlarrr iğnenin 9. Günündeyimm. İğne etkisi olabilir mi? Öylesine Dün kaset test yaptım çıkmadı çizgi .Bugün erken gebelik yaptım böyle oldu. İğne etkisi olsa kasette de çıkmaz mıydı acaba @Candy7777 @kartanesi8892 @Turkanmammadova ve diğer kızlarım
Kuzum iğne olayını hiç bilmiyorum ama bekleyemiyprum diyorsan her sabah yap değişime bakalım 😌

Kızlar bugün gecikmenin 1. Günü bir şey var mı ? Olsa belirgin olması gerekirdi değil mi yumurtlamanın ve ilişkinin 13. Günü.

Eklentiler

• IMG_8230.jpeg
    IMG_8230.jpeg
    1,1 MB · Görüntüleme: 67
  • IMG_8229.jpeg
    IMG_8229.jpeg
    167 KB · Görüntüleme: 71
Kızlar bugün gecikmenin 1. Günü bir şey var mı ? Olsa belirgin olması gerekirdi değil mi yumurtlamanın ve ilişkinin 13. Günü.
Şuan birşey yok gibi ama bir kaç gün sonra tekrar deneyin geç döllenme olursa okuduklarima göre ilişkinin üzerine 14 gün sonra çıkmaz diyorlar

Kızlar benim yok galiba yumurtlamanın üzerinden 9 gün geçti olsa çıkardı gibi

Eklentiler

• IMG_20240621_102701.jpg
    IMG_20240621_102701.jpg
    96,2 KB · Görüntüleme: 59
X