HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Hanımlar çok çok acil yardıma ihtiyacım var ovitrelle iğnem yeni elime uşaltı buzdolabına mı yoksa dondurucuya mı koymalıyım 🤔 yarın sabah yaptıracağım

Ya nedense biz de öyle hissediyoruz inan buna İyi ki sen de varsın canım bu konuyu açtın bizi burada birleştirdin Yani bütün her şey uyuyor bence de bir daha gelmedi değil mi Çok heyecanlı ya Yani o duyguyu biliyorum elleri titrer insanın kızımda böyle olmuştum kendimi çok zor tutmuştum yani var olduğunu hissetmek ama negatif bir şeyle karşılaşmak yani ihtimali bile tabii ki de insanı üzüyor heyecanla bekliyoruz 🥺🥺🥰🥰🥰🥰
Lavaboya çıkınca ara ara oluyor 2-3 gün sürermiş

Yani Ben kafa olarak saçmalama falan diyorum kendime kuzum ama olursa gerçekten mucize olacak yani kimyasal kanamasının bittiği gibi iki gün sonrası yumurtlama falan hatt ihtimal verememiştik burada çok garip bir duygulara kapıldım eğer şimdi de bir şey olursa gerçekten Allah'ın mucızesi diyeceğim Allah'tan kalabalıktayım evimdeyim Zaman çok hızlı geçiyor Çok umudum yok ilişki 1 diye ama böyle kendimi tevekkül modunda ılerletiyorum
Mucizen seni bırakmasın o zaman 💞

Ne zaman test yapmayı düşünüyorsun🥰
Ah canım test aldık 2 paket strip test aldım çok güvenilir diye bayağı da hassaslar cuma günü kargoda yazıyor hala sanırım pazartesi almıştım yani onlar benim elime ulaşana kadar gecikme yaşayacağım galiba ya da adet olacağım hafta sonunda ufak bir tatilim var 2-3 günlük muhtemelen döndüğümde test elime gelmiş olur ortalama süreçte gönderseler adetime daha 3 gün falan kalmış oluyor ama bariz belirtim olursa test alırım herhalde gelmeden ama bariz belirtim olursa test alırım herhalde gelmeden

Ah canım test aldık 2 paket strip test aldım çok güvenilir diye bayağı da hassaslar cuma günü kargoda yazıyor hala sanırım pazartesi almıştım yani onlar benim elime ulaşana kadar gecikme yaşayacağım galiba ya da adet olacağım hafta sonunda ufak bir tatilim var 2-3 günlük muhtemelen döndüğümde test elime gelmiş olur ortalama süreçte gönderseler adetime daha 3 gün falan kalmış oluyor ama bariz belirtim olursa test alırım herhalde gelmeden ama bariz belirtim olursa test alırım herhalde gelmeden
Hadii bakalım heyecanlandım 🥰

İğnenin yanındaki buz erimişti ama soğuktu hâlâ hemen dolaba attım umarım formu bozulmamıştır🤷🏻‍♀️🥹Şifa olsun yavrularımız için ne gerekiyorsa yapmaya çalışıyoruz işte 🌹
Bozulmamustır canım hiç merak etme sen dolaba koy aklın kalmasın benim tam tasınma sürecine denk gelmişti ofis otel arası mekik dokuyordum buz küpleriyle amaaan üst üste gelmişti gonalf kullandım iki haftaya yakın aman bozuldu mı bozulur mı eve de hemen gecemedik inşaat şirketi elektrik tesisatı ıcın onayı uzun sürdü baya zorlanmsıtım ama sıkıntısız atlattık inşallah sonucu da güzel olur onlar için herşeyi yaparız daha ortada yoklarken bile şu halimize bak 😅

Bozulmamustır canım hiç merak etme sen dolaba koy aklın kalmasın benim tam tasınma sürecine denk gelmişti ofis otel arası mekik dokuyordum buz küpleriyle amaaan üst üste gelmişti gonalf kullandım iki haftaya yakın aman bozuldu mı bozulur mı eve de hemen gecemedik inşaat şirketi elektrik tesisatı ıcın onayı uzun sürdü baya zorlanmsıtım ama sıkıntısız atlattık inşallah sonucu da güzel olur onlar için herşeyi yaparız daha ortada yoklarken bile şu halimize bak 😅
Ah canım ne de çok yorulmuşsun. Yeni yuvan sana uğurlu gelir umarım evladınla daha sıcacık bir yuva olur🤗. Ve evet öyle emek verip ümitle birşeyler yapmaya çalışıyoruz her seferinde. Rabbim emeklerimizin karşılığını illaki verecektir. Tez zamanda olması duası ile 🤗🤗🌹

X