HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet çok haklısın aslında ama stres yapmamak elde değil bi de ilk kez bu kadar yaklasmısken korkuyorum
Ay seni gaza getirmek istemiyorum ama ben de çok mutluyum senden siteye girdikçe mesajın var mı diye bakıyorum bugün gözümden kaçmış O yüzden geç yorumladım bütün site sana o kadar çok sevinecek ki büyük günü bekliyoruz heyecanla kuzum

Benim yumurtlama üstüne 6 gün geçti yarın da 7. gün olacak uzayan tarz akıntı geliyor arada bir de iki gündür sol kasığımda batmalar var kızlar göğsümde ağrı oluyor ama 2 ay öncesinde de ağrı olduğu olmuştu. İşin ilginç yanı Çok afedersiniz Yani o kadar gazım oluyor ki anlatamam uzun zamandır böyle gaz problemi yaşamamıştım

Sabah test yaptım 4 5 dakika bekledim çizgi görmeyince çıkıp gittim az önce eve döndüm bununla karşılaştım böyle birşey yaşayan var mı acaba ya meraktan ölücem
Canım 2 ay önce bunu yaşadım kuruma çizgisi çıktı saatler sonra cıkmıstı benim de yarın da bir tekrarla genelde 15,20 dj sonrası kuruma cızgısı ama bole olup hamjle olanı da gördük hepımz

Doktorda öyle söyledi 26 ya da en geç 72 saat sonra çatlar dedi. İğneden 3 gün sonra falan yine böyle bir akıntı gelmişti kuzum. O zaman çatladı diye düşünmüştüm. Hatta havuç falanda yiyordum ekstra. Yok kuzum geçti zaten hafifledi biraz. O an bir anda bir ağrı oldu dayanılmayacak gibi sonra hafifledi. İnşallah Allah razı olsun kuzum. İçime su serptin

Canım 2 ay önce bunu yaşadım kuruma çizgisi çıktı saatler sonra cıkmıstı benim de yarın da bir tekrarla genelde 15,20 dj sonrası kuruma cızgısı ama bole olup hamjle olanı da gördük hepımz

İlk defa böyle bir çizgiyle karşılaştım 6 yıldır deniyoruz 2 kere düşük yaptım. pko var, ondan heyecanlandım çok eve gelip böyle görünce

İlk defa böyle bir çizgiyle karşılaştım 6 yıldır deniyoruz 2 kere düşük yaptım. pko var, ondan heyecanlandım çok eve gelip böyle görünce
Evet canım ben de kızımdan önce böyle hiç karşılaşmıyordum Ama son yıllarda birçok kişi böyle kuruma çizgisiyle karşılaşıyor testleri bozdular galiba senin de bayağı belirgin istersen tekrar test yap yarın elinde var mı İnşallah vardır tabii ki de pozitiftr

Evet var 2 tane almıştım sabah ilk idrarla deniyim yine o zaman çok teşekkürler

Canım benim de 6 gün bitti yumurtlamanın üstüne benim de iki gündür sol kasığımda pıt pıt ağrıları var tıpkı geçen ayki hamileliğimde olduğu gibi Bir de yumurta akı gibi akıntı geliyor sürekli tekrar yumurtladığımı düşünmüyorum Çünkü vücut ısım da hep 36.7 ile uyanıyorum düşüp arttığından berizaten. inşallah yerleşiyordur ikimizin de

Ay inşallah kuzum

Yaaa çok teşekkür ederim yalnızdım bu yolda ama şimdi sizler varsınız o kadar mutluyum ki hemen sizlere yazıyorum ama bu akıntı gibi olan şey bence yerleşme kanaması cünkü tüm tarihlere uyuyor ve ben asıro derece de korkuylrum iyi ki varsınız hep dualarımdasınız

Ohhh erken belirtiler baslamış severiz

Farkettim de benim sarı akıntım oluyor. Geçen ay kimyasal gebelikte de sarı akıntı yaşamıştım

Ya nedense biz de öyle hissediyoruz inan buna İyi ki sen de varsın canım bu konuyu açtın bizi burada birleştirdin Yani bütün her şey uyuyor bence de bir daha gelmedi değil mi Çok heyecanlı ya Yani o duyguyu biliyorum elleri titrer insanın kızımda böyle olmuştum kendimi çok zor tutmuştum yani var olduğunu hissetmek ama negatif bir şeyle karşılaşmak yani ihtimali bile tabii ki de insanı üzüyor heyecanla bekliyoruz

Farkettim de benim sarı akıntım oluyor. Geçen ay kimyasal gebelikte de sarı akıntı yaşamıştım
Yani yumurta akı gibi dediğime bakma uzayan anlamında yumurta akı Çünkü benim de şeffaf değil rengi Bulanık benim de 5 haftada kimyasala döndü benim de geçen ay aynı böyle bulank uzayan akıntım olmuştu

Yok o benim şeffaf parlak geldi bulanık değil. Bu zaten sürekli gelmiyor .Ama onun dışında peçeteye gelen sarı akıntı var.

Ohhh erken belirtiler baslamış severiz
Yani Ben kafa olarak saçmalama falan diyorum kendime kuzum ama olursa gerçekten mucize olacak yani kimyasal kanamasının bittiği gibi iki gün sonrası yumurtlama falan hatt ihtimal verememiştik burada çok garip bir duygulara kapıldım eğer şimdi de bir şey olursa gerçekten Allah'ın mucızesi diyeceğim Allah'tan kalabalıktayım evimdeyim Zaman çok hızlı geçiyor Çok umudum yok ilişki 1 diye ama böyle kendimi tevekkül modunda ılerletiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…