HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yarın bitiyor benim nırmalde sokturmek için kullandıgımda bittikten 3 gün sonra leke gelir 4. Günün sonunda baslardı
Evet benim de öyle o yüzden sordum ben de. Umarım yerleşme kanamasıdır cumartesi öğleden sonra bile yapsan olur testi

Ben nerdeyse 2 senedir kullanıyorum, endokrinoloğum hamileliğe hazırlık olsun diye vermişti ki biz Ocak ayından beri bebiş denemesi yapıyoruz. Aşırı düzenli kullanmadım ama elimin altında hep vardı illaki haftada 4-5 alıyordum. Zaten 6 ayda bir kontrolüm oluyor hipotiroidim olduğu için, o yüzden uzun zamandır kullanmama rağmen çok yüksek bir değer çıkmıyor normal sınırlar içerisinde kalıyor. Bu sebeple gönül rahatlığıyla kullanabilirsin bence ama yine de sen de arada bi değerine baktır kontrollü olsun

Kızlar bu arada ben bugün kan verdim ve değerim 2371 çıktı inşallah bu sefer sağlıkla artar ve sağlıkla ilerler, hala geçen seferki gibi olacak diye çok korkuyorum.

Hepinize dua ediyorum inşallah sizin de güzel haberlerinizi alalım ben bu gruba çok alıştım çok bağlandım, inşallah birlikte gebelik takibimizi de yapar deneyimlerimizi paylaşırız

İnşallah sağlıkla kucağına al bebeğini canım Bu grubun enerjisi çok güzel gerçekten arkandan bizler de geleceğiz

Benim doktorum hamile kalana kadar devam et, gebelikten belli bir süre sonra bıraktırırım demişti. Hem takviyemde var folik asit hemde ayrı olarak kullanıyorum bu mg yüksek olanlardan
Canım mg yüksek olanlardan kullanmanın özel bir sebebi var mı?

Hyayır bırakmadan kullanılması lazım. Ben çok doktordan bu sekılde dydum. Kalana dek

Hayırlı olsun

Kızlar acıl durum bugün 12. Gün kahve rengi bir akıntı geldi leke gibi devamı gelecek mi regl mi baslıyor kasıklarımda ağrı var korktıgum basıma mı geliyor
Canım bence yerlesme kanaması iki gün önceden ve ustelık kahve baya da 12.gun gelmıs aslında test yapsan da umutsuzluga kapılmaman gerekir adet olmadıkca biliyorsun tek avantajı erken öğrenmek olur

Kızlar acıl durum bugün 12. Gün kahve rengi bir akıntı geldi leke gibi devamı gelecek mi regl mi baslıyor kasıklarımda ağrı var korktıgum basıma mı geliyor
Canım bence yerlesme kanaması iki gün önceden ve ustelık kahve baya da 12.gun gelmıs aslında test yapsan da umutsuzluga kapılmaman gerekir adet olmadıkca biliyorsun tek avantajı erken öğrenmek mesela ben çok isterdim yerleşme kanaması görmek. Bunu görenler çok şanslı bence

Tedirginliğini o kadar iyi anlıyorum ki canım güzel şeyler düşün enerjini yüksek tut. Şimdiye kadar bi sıkıntı çıkmadı her şey güzel ilerliyor Az kaldı ultrason fotileriyle takip edeceğiz sürecini

Canımsın çok teşekkür ederim, inşallah dediğin gibi olsun

Kızlarrr iğnenin 8. Günümdeyim ilk defa çok fazla ağrım var sağlı sollu iğneler batıyor lavaboya gittim yumurta akı gibi akıntı geliyor parlak parlak. Çatlatma iğnesi 13 Haziran da vuruldu ondan beri çatlamamış olabilir mi? Ama ilk kez bu kadar ağrım varrrr

Canikom çatlatma iğnesi deneyimim olmadı hiç ama ovulasyon testin var mı onu yapsan? Ya da her ihtimale karşı bu akşamı değerlendirin belki geç çatlıyordur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…