HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kolay hemen alıpnyaparımda biraz arastırdıö bi kaç kitap kurcaladım garanti sonuç için bi kaç gün sonra yapın diyor yerleşme kanamasına çok benziyor böyle çok sıvı değil akıntının renkli hali oda peçeteye yada gınluk pede falan geliyor inşallah öyledir bide kötü mü bilmiyorum ama eşime dedim ki gelmeden bir hafta önce lekelenme oluyor ya o geldi kesin hamile değilim falan dedim eğer gerçekten öyleyse alısmıs olsun kötü habere eğer bişey varsa da süprizi hiç beklemesin bir anda daha heyecanlı olur 🤣🤣🤣😅 (korkuyorum) 😓
Korkma inşallah pozitifi görücez 🙏🏼❤️ o zaman cumartesi yap sabahtan 2 güncük daha sabrederiz. 14.günün olacaktı hem ctesi di mi? Kesin çıkar o zaman

Kızlar sürekli su içip idrara çıkıyorum seyrelmiştir varsa da ama dayanamadım test yaptım 😂 kesin yok dimi ya. Yarın sabah da awox erken gebelik testi yaparım tamam.
Tek ilişki oldu ilişkinin üstünden de 14 gün geçti kızlar
Eki Görüntüle 3442342
Ben göremedim canım ama dediğin gibi çok su içmekten seyrelmiş olabilir, sabah ilk idrarla yaptığın testi yapıp paylaş ona bakalım 🙏🏼

Kızlar folik asit sürekli kullanıyor musunuz? Bugün bi arkadaşım ben 3 ay kullandığım için kullanmama gerek yokmuş doktorum öyle söyledi dedi, o da hamile kalmaya çalışıyor bu arada. Öyle bir şey duyan bilen var mı ben sürekli kullanıyorum da ara verilmesi gerektiğine dair bişey duymamıştım şimdiye kadar🤔

Kızlar folik asit sürekli kullanıyor musunuz? Bugün bi arkadaşım ben 3 ay kullandığım için kullanmama gerek yokmuş doktorum öyle söyledi dedi, o da hamile kalmaya çalışıyor bu arada. Öyle bir şey duyan bilen var mı ben sürekli kullanıyorum da ara verilmesi gerektiğine dair bişey duymamıştım şimdiye kadar🤔
Bende 3 aydır kullanıyorum , şu an hamileyim ve bildiğim kadarıyla 12 haftalık olana kadar kullanmaya devam ediyoruz sonrasında demir takviyesi vs doktor ne önerirse onunla devam ediliyor

Bende 3 aydır kullanıyorum , şu an hamileyim ve bildiğim kadarıyla 12 haftalık olana kadar kullanmaya devam ediyoruz sonrasında demir takviyesi vs doktor ne önerirse onunla devam ediliyor
Canım hamilelikte ilk 3 ay kullanmaya devam edildiğini biliyorum da benim öğrenmek istediğim şu atıyorum 8 aydır bebek deniyorsan 8 ay boyunca aralıksız kullanılıyor mu

Kolay hemen alıpnyaparımda biraz arastırdıö bi kaç kitap kurcaladım garanti sonuç için bi kaç gün sonra yapın diyor yerleşme kanamasına çok benziyor böyle çok sıvı değil akıntının renkli hali oda peçeteye yada gınluk pede falan geliyor inşallah öyledir bide kötü mü bilmiyorum ama eşime dedim ki gelmeden bir hafta önce lekelenme oluyor ya o geldi kesin hamile değilim falan dedim eğer gerçekten öyleyse alısmıs olsun kötü habere eğer bişey varsa da süprizi hiç beklemesin bir anda daha heyecanlı olur 🤣🤣🤣😅 (korkuyorum) 😓
Korkma bence hemen test yapmalısın. Ha şimdi ha 2 gün sonra ☺

Benim doktorum hamile kalana kadar devam et, gebelikten belli bir süre sonra bıraktırırım demişti. Hem takviyemde var folik asit hemde ayrı olarak kullanıyorum bu mg yüksek olanlardan

Canım hamilelikte ilk 3 ay kullanmaya devam edildiğini biliyorum da benim öğrenmek istediğim şu atıyorum 8 aydır bebek deniyorsan 8 ay boyunca aralıksız kullanılıyor mu
Kullanılıyor diye biliyorum ben. Tabi misal 8 aydır kullanıyorsanız arada bi değerinize baktırmanız iyi olur :)

Canım B grubu vitamin olduğu için depolanmıyor fazlası idrarla atılıyor. O yüzden sürekli kullanmakta sakınca yok tabii uygun dozda. O da 400 mikrogram. Ben devam ediyorum kullanmaya. Ara ara unutuyorum tabi:)

Bende kullanıyorum bir senedir hiç ara falan verdirmek aksıne atlamadan kullan der

Kızlar ben birşey sormak istiyorum düzenli adet gören birinin yumurtlamasi oluyor mu yoksa yumurtlama olmadığı dönemler oluyor mu internette yumurtlama olmadgi zamanlarda kadınlar adet görür yaziyor ama yumurtlama olmazsa düzenli adet olmaz kist olur diye biliyorum
Yumurtlama olmadığı dönemler oluyor kuzum evet. Ovulasyonla takip edersen görebilirsin bunu. Ben bizzat görmüştüm

X