HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kızlar selam. Ben bütün tahlilleri yaptırdım bi sorun yok tsh yüksekti onu da bu ay düşürdük ama smearimde enfeksiyon çıktı. Rahim ağzında yaradan şüpheleniyordum ama doktor bi sorun yok demişti smear alırken. Şimdi ben yumurtlama gününe kadar fitil kullansam (7 gün boyunca günaşırı) sonra yumurtlama 2 günü değerlendirsem olur mu sizce yaşayan var mı bu durumu?

Ya ben bu ay çok aldım kaç aydır bakıyorum bakıyorum olmuyor bu ay herşeyi saldım folik asit bile biraktim yumurtlama gününden 1 gün önce ilişkim oldu en son sonrasında eşimle kavga ettiğimiz için değerlendiremedim sat ile yumurtlama öncesine göre gün aşırı ilişki oldu yarın da kan vereyim orda var mı yok mu çıkar ama hiç ümitli değildim bu aydan eşimle de tartışınca 🤷🏻‍♀️
ay canim ya tutan tutuyo ve oncesinde de cok degerlendirmissin ki zaten💕💕💕 ya cok mutlu oldum senin icin darisi gercekten basimiza ovulasyon cok cok yoruyor gercekten ama yumurtlamayi bilmeden de iliskiyi tutturmak zor, aslinda biz de gun asiri ya da hep iliski yasiyoruz ama o yumurtlamadan once yumurtlamadan sonra gibi seyleri kacirinca olmuyo😞

Bize de haber ver bariz var testte💕💕💕🙏🏻

Daha adet gününe de var Halolıtanın yanı testte çıkmaya da bilir değil mi ben mi yanls dısunuyorum ☺️
Aynen öyle canım benim, daha adetine var negatif veya çoook silik çıkması çok normal halolita halolita

Sen nasılsın kuzum? Var mı belirtilerin kaçıncı gündesin ilişki sonrası?

Kızlar sizce bu testte bişey var mıı

Eklentiler

• IMG_2600.jpeg
    IMG_2600.jpeg
    92,8 KB · Görüntüleme: 45
  • IMG_2599.jpeg
    IMG_2599.jpeg
    153,4 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_2603.jpeg
    IMG_2603.jpeg
    87,3 KB · Görüntüleme: 43
Kızlar ben biraz burdan uzaklaşmak istiyorum sinirlerim yıprandı ovü ye ve ilişkiye devam edicem bakalım ne olacak. Çoook kafam karıştı inşallah herşey gönlünüzce olur. Yine yazıcam buraya yeni döngüde inşallah hepiniz hamişsinizdirrr bana çok çok iyi geldiniz iyi ki varsınız❤️❤️❤️❤️
Çok özletme kendini 💖 inşallah birkaç güne güzel haberler paylaşarak geri gelirsin 🙏🏼🍀

Evet canım ben de kahverengi veya açık pembe oluyor diye biliyorum. Sen bi şekilde early predictor yapsana yarın alıp ya da kolaysa bu akşam nöbetçi eczaneden alıp?
Kolay hemen alıpnyaparımda biraz arastırdıö bi kaç kitap kurcaladım garanti sonuç için bi kaç gün sonra yapın diyor yerleşme kanamasına çok benziyor böyle çok sıvı değil akıntının renkli hali oda peçeteye yada gınluk pede falan geliyor inşallah öyledir bide kötü mü bilmiyorum ama eşime dedim ki gelmeden bir hafta önce lekelenme oluyor ya o geldi kesin hamile değilim falan dedim eğer gerçekten öyleyse alısmıs olsun kötü habere eğer bişey varsa da süprizi hiç beklemesin bir anda daha heyecanlı olur 🤣🤣🤣😅 (korkuyorum) 😓

Kızlar ben biraz burdan uzaklaşmak istiyorum sinirlerim yıprandı ovü ye ve ilişkiye devam edicem bakalım ne olacak. Çoook kafam karıştı inşallah herşey gönlünüzce olur. Yine yazıcam buraya yeni döngüde inşallah hepiniz hamişsinizdirrr bana çok çok iyi geldiniz iyi ki varsınız❤️❤️❤️❤️
Bazen biraz kafa dinlemek iyi gelir canım🥰
güzel haberlerini bekliyoruz 🙏🏻

Kızlar sürekli su içip idrara çıkıyorum seyrelmiştir varsa da ama dayanamadım test yaptım 😂 kesin yok dimi ya. Yarın sabah da awox erken gebelik testi yaparım tamam.
Tek ilişki oldu ilişkinin üstünden de 14 gün geçti kızlar
IMG_7552.jpeg

X