HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bunlar hep saturnün yüzünden ya valla bak. Yine kaçırdım öncesinde. Yapmam lazımdı 😞😞😞

Ben klomenle ikizlere gebe kalmıştım ama 28 haftada erken doğum yaptım kaybettim bebeklerimi. Bir seneyi geçti doğum yapalı. İğneyi doğumdan sonra yaptılar ama yinede o mu sebep oluyor acaba diye düşünüyorum. Bu ayda femara kullanmıştım

Canım bunu az önce yaptım 10 dakika içinde böyle oldu kafam karıştı. Kanda veremiyorum bakmıyorlar ki burda Eki Görüntüle 3442224
10 gun gecti desene canım nerden bilecekler😂

Kızlar bu gün yumurta kontrolüm vardı 20-22 mm yumurtam oluşmuş doktor ovitrelle yazdı. Yaşadığım şehirde neredeyse bütün eczane ve ecza depolarına sorduk yoktu. Kaynım şehirdışındaydı buldu orada 4 saatlik yolla getirecek. Bildiğim kadarıyla iğnenin soğukta durması gerekiyor. Umarım bir sıkıntı olmaz. Daha önce ovitrelle kullanan varmı acaba nasıl devam etti süreciniz?🤔🤔🤔🤗🤗

Sabah kimse uyanmadan yapamıyor musun canım gizlice.
Kahverengi akıntı bende regl günü geldi sonra kesildi

halolita halolita 3 test de gölge gösterdi 3ü de yanılmıyordur diye umuyorum ama sen yine de bugünü değerlendir canım nolur nolmaz
Değerlendirdim bile 🙈

Yani bu tamamen benim fikir yürütmem olacak ama normalde yerleşme sırasında küçük kılcal kanamalar oluyormuş. Şu an kanama olmuş olsa yani taze kan olsa pembe ya da kırmızı olmaz mı? Kahverengiyse belki öncesinde yerleşme sırasında olan kanama akıntıyla geldi şimdi.🤔
Yerleşöe kanaması ya çok hafif pembe yada kahverengi olabilir demiş internette bi çok site
1000029480.jpg

Kızlar ben biraz burdan uzaklaşmak istiyorum sinirlerim yıprandı ovü ye ve ilişkiye devam edicem bakalım ne olacak. Çoook kafam karıştı inşallah herşey gönlünüzce olur. Yine yazıcam buraya yeni döngüde inşallah hepiniz hamişsinizdirrr bana çok çok iyi geldiniz iyi ki varsınız❤️❤️❤️❤️

Ben de olmuştu bu. Ama benim adetim gecikmişti sanırım 32.gündü hamile olduğumu öğrendim. Sonra lekelenmelerim olmuştu ama çok gezmiştim. Yatınca olmuyordu. Doktor bebeği görmese de kese var diye önlem amaçlı Progrstan başlamıştı
Benim daha çatlatma iğnesi nden 12 günümdeyim ve Duphaston kullanıyorum

Değerlendirdim bile 🙈
Ay güldürdün beni 🤣
Eki Görüntüle 3442295 Kızlar lütfen bana kafayı yemediğimi ve silik çizgiyi sizin de gördüğünüzü söyleyin
Kabak gibi hem de 🤣 hayırlı olsunn
Kızlar ben biraz burdan uzaklaşmak istiyorum sinirlerim yıprandı ovü ye ve ilişkiye devam edicem bakalım ne olacak. Çoook kafam karıştı inşallah herşey gönlünüzce olur. Yine yazıcam buraya yeni döngüde inşallah hepiniz hamişsinizdirrr bana çok çok iyi geldiniz iyi ki varsınız❤️❤️❤️❤️
Güzel haberlerle gelirsin inşallah canım, görüşmek üzere

Sabah kimse uyanmadan yapamıyor musun canım gizlice.
Kahverengi akıntı bende regl günü geldi sonra kesildi

halolita halolita 3 test de gölge gösterdi 3ü de yanılmıyordur diye umuyorum ama sen yine de bugünü değerlendir canım nolur nolmaz
Ya yapmaya yaparım ama korkuyorum eğer yerleşmeyse negatif cıkarmıs eğer regl ise zaten negatif 😓 yani eğer yerleşmeyse beklemek zorundayım pozitif gormek için

Ya yapmaya yaparım ama korkuyorum eğer yerleşmeyse negatif cıkarmıs eğer regl ise zaten negatif 😓 yani eğer yerleşmeyse beklemek zorundayım pozitif gormek için
Benim o kahverengi akıntının ertesi günü bariz pozitifti.
Nasıl bi akıntıydı canım hafif sümüksülük falan var mıydı

X