HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Çok üzüldüm Canım, Rabbim meleklerinin hürmetine sana bebeğini bağışlasın inşallah 🙏 çok belirgin görünüyor artık belki sabah yaptığın bozuktur. Moralini yüksek tutmaya çalış bence her gün takip et ben koyulaşacağına inanıyorum. Sağlıkla ilerler inşallah 😍 🙏
Çok teşekkür ederim canım inşallah🙏
inşallah sabahki bozuktur. Hergün takip etmeye çalışıyorum. Rabbim nasip etmiştir inşallah🥹🙏

Kızlar acıl durum bugün 12. Gün kahve rengi bir akıntı geldi leke gibi devamı gelecek mi regl mi baslıyor kasıklarımda ağrı var korktıgum basıma mı geliyor

uygulama bunları söylüyor 😕🤨😓

Eklentiler

• 1000029471.jpg
    1000029471.jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 34
Çok teşekkür ederim canım inşallah🙏
inşallah sabahki bozuktur. Hergün takip etmeye çalışıyorum. Rabbim nasip etmiştir inşallah🥹🙏
İnşallah canım, şöyle bir ihtimal de olabilir belki sabah yaptığının hassasiyeti daha düşüktür o yüzden görünmemiştir. Farklı marka demişsin yanlış hatırlamıyorsam.

Kızlar acıl durum bugün 12. Gün kahve rengi bir akıntı geldi leke gibi devamı gelecek mi regl mi baslıyor kasıklarımda ağrı var korktıgum basıma mı geliyor
İyi düşünelim iyi olsun canım, inşallah yerleşme kanamasıdır🙏

İnşallah canım, şöyle bir ihtimal de olabilir belki sabah yaptığının hassasiyeti daha düşüktür o yüzden görünmemiştir. Farklı marka demişsin yanlış hatırlamıyorsam.
Olabilir tabi. Aynı marka aynı idrarla bile farklı koyuluk olmuştu bir keresinde yani herşey olabilir.

Yerleşme kanamasından sonra negatif sonuç alabilirsiniz regl geçilmesinden sonra yapın diyor heryerde 🤨

Yerleşme kanamasından sonra negatif sonuç alabilirsiniz regl geçilmesinden sonra yapın diyor heryerde 🤨
Yani bu tamamen benim fikir yürütmem olacak ama normalde yerleşme sırasında küçük kılcal kanamalar oluyormuş. Şu an kanama olmuş olsa yani taze kan olsa pembe ya da kırmızı olmaz mı? Kahverengiyse belki öncesinde yerleşme sırasında olan kanama akıntıyla geldi şimdi.🤔

ecutos ecutos canım yaptım digital negatif çıktı. Ben kesin yumurtluyorum bu belirtiler de ondan sanırım
Ah çok ilginç yaa dur bakalım regl iyice yaklaşsın gecikme de olacak mı bi görelim ama zaten böyle güzel peaki de yakalamışken mutlaka değerlendirin 😍

X