HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay bende aynıydım karnımın altı ağrıyor, kasıklarda ağrı vardı, göğüsümdeki damarlar çekiliyordu sanki, bir kaç gündür kaburgam çok ağrıyor hastaneye gittim o da bebek düşündüğümüzden ilk önce kan vermemiz gerektiğini söyledi müdahale etmek için. 11 haziranda pik görmüştüm bugün 8. Gün şimdi sonuç çıkmış değer koca bir sıfır (0) Yani minik bir oynama olsaydı en azından umudum olurdu ama neyse böyle olmasıda bir yandan iyi oldu en azından ümidimi kestim. İnşallah sizde vardır kızlar dualarım sizinle beezuus duskapani halolita Pamlok Freshmommy ve ismini yazamadığım diğer kızlar umarım güzel haberlerinizi alırız

Canım ya üzüldüm ama bir daha ki aya olur vazgeçmek yok ne zaman ne olacağını bilemeyiz

Valla benim kullandıgım iğnelerden sonra 3 tane yumurtam vardı çatlatma da vurduk sonra bakalım nasip

Nasip ne zamansa o zaman gelecektir inancını kaybetme

Canımm bizde yarın eşimle 2 günlük bir tatil planladık spontane oldu biraz, orada rahat rahat yiyip içmek istediğim için kasıklarım ve belim de bugün çok çok ağrıyınca bende gidip HCG yaptırdım bata 2 kala 0.1 çıktı 2 gün sonra regl olurum muhtemelen neyse zaten temmuza çok tatil planı vardı hamile olsaydım çoğu yatabilirdi diyip avunuyorum diğer kızlarım size güveniyorum bu ay bu topik çok uğurluydu

Ay desene aynıyız, inşallah diğer ay tutturacağız

Numark’ı eczaneden almıştım canım ama sen bak yine o kadar para verdik clear’a son bir kez daha almak istiyorsan al gitsin inşallah hayırlısıyla var gibi canım ya bende öyle hissediyorum

Kızlar sabahtan beri yaptığım yumurtlama testlerim bıktınız benden biliyorum hahahssh ama böyle çıkmasına rağmen hamilelik olmayabilir mi bana bişey söyleyinnn. En sondakini şimdi yaptım
genelde pcoslarda sürekli böyle çıkıyor bildiğim kadarıyla canım diğer türlü 2. Yumurtlama ya da bence var gibiii

Canımmm verdiğim tüyoyu untma yumurtlama günü ve ertesi günü sabah 5, 6 spermin em kalıtelı oldugu saatlermiiş uyanın erkenden,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…