HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kizlar pozitif gören herkesi canı gönülden tebrik ediyorum🧿🧿🧿 Rabbim sağlıklı kucağınıza nasip etsin inşallah🤲🤲🤲🤲 çok okuyamadım mesajları gözümden kacanlar illa ki vardır🙈 biz daha başlayamadık çalışmalara kanamanin 5.gunu hala ara ara geliyor.dune kadar yoğundu.bugun artık ara ara.kac gün daha sürer bilmiyorum.

Kızlar iğne olali 15nci günüm hala adet olmadım ama evde testlerim negatif çıkıyor geç döllenme oalbilir mj

Regl ye 7 gün var yumurtlama testinin böyle çıkması normal mi sanki senin yavaş yavaş artmıştı diye hatırlıyorum canım yanlış mı hatırlıyorum. 🥹 bir de erken gebelik testi önerebilir misin bana o malum test haricinde 🫠🤓
Ayyy var yaa boşuna hissetmiyoruz biz 🧿🥰🥰Aynı benimde böyle çıkıyordu öğrenmeden bir gün önce canım bak yine foto ekleyeceğim, yavaş yavaş artmadı ama dalgalandı bi ara düşüp tekrar yükseldi gibi olmuştu, 4 ünde hcg pozitif çıkmıştı.
erken gebelik testi numark’ın da denemiştim ama yine aynı koyulukta çıkmıştı strip testle 🥲 istersen deneyebilirsin başka o malum marka dışında almadım hiç 🥲😁

Eklentiler

• IMG_2990.jpeg
    IMG_2990.jpeg
    121,4 KB · Görüntüleme: 45
Evet yaa Ocak annelerine bakıyorum o yüzden, halolita halolita dediğin gibi Mart annelerine geçeriz biz de sizlerle birlikte 😂
Kızlar sakınde kalın hiç merak etmeyin bu ay pozitif olursam eğer 1 mart tahmini doğum tarihi oluyor yani şubat mart anneleri diye acarım kendi topiğimizi istediğimiz gibi takılırız 🥰

X