HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Günaydın kızlar. Bir dakika içinde çıktı bugünki çizgi daha belirgin. İnşallah beta sağlıklı yükseliyordur
IMG_5408.jpeg
IMG_5404.jpeg

Benim iğne falan yok 7 sene sonra korunmayı bıraktık bodoslama dald

Ama ben mekkedeyim hac için geldim 🫠 elhamdülillah gorevelrimizi yerine getirdik ama burdak son 5 gunum reglime denk geliyor ve ben asıl o zaman ibadet etmek istiyorum çünkü kalabalık gitmis oluyor.ben 2. Hamileligimde adetime 4 gun kala yaptim erken gebelik testi pozitif cikti ama migde bulantısından anlamıştım hamile olduğumu.cok arayayım 25 haziran bat en son 22 23 haziranda test yapıp negatifse geciktirici içmem lazım.cok arada kaldım ne yapacağımı bilemiyorum
Ay Rabbim kabul etsin ne büyük bir nimet hac için orada olmak🌹 bu konuda regl durumunu bilmiyorum ama sonuçta o Da Allah'tan bizler için. İstersen sor hocalara bu durumu ama şundan eminim ki testte çıkmayıp hamile olan çok kişi var sanki bu durumu bilerek de ilaç içmek hele ki kutsal topraklarda ne derece doğru 🥺

Ateşölçeri kaybettim resmen evin içinde... gecen ay yerleşme ısı düşüşlerinden anlamıstım hamile oldugumu umarım bulurum🤔

Benim iğne falan yok 7 sene sonra korunmayı bıraktık bodoslama dald

Ama ben mekkedeyim hac için geldim 🫠 elhamdülillah gorevelrimizi yerine getirdik ama burdak son 5 gunum reglime denk geliyor ve ben asıl o zaman ibadet etmek istiyorum çünkü kalabalık gitmis oluyor.ben 2. Hamileligimde adetime 4 gun kala yaptim erken gebelik testi pozitif cikti ama migde bulantısından anlamıştım hamile olduğumu.cok arayayım 25 haziran bat en son 22 23 haziranda test yapıp negatifse geciktirici içmem lazım.cok arada kaldım ne yapacağımı bilemiyorum
Allah kabul etsin darısı bana olsun 🥹.

Ama belkide geç döllenme olucak ve erken cıkmıcak testte. Ozaman geciktirici hap bebege zarar vermezmi varsa. 🫤

X