HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

AqEvet öğretmenlikten yana 3 ay şans Yumurtlama olmus muydu kişi senin
Adet günümü bekliyorum yumurtlama çatlama öncesi sonrası hepsini degerlendirdik. Gecikme olursa kan veririm hem orda kafam dağılır. Ama sağ bacağımda uyusmaya başladı. Catlamadan sonra 2 ci gün sol tarafima aynısı olmustu. İlk defa başıma geliyor hamilelik belirtisi olucagini sanmıyorum ama bir ümit

Allah askına bunu nasıl görmediler ben görüyorum en önemli soru şuuu kaç dkda gördün canım
Allah askına bunu nasıl görmediler ben görüyorum en önemli soru şuuu kaç dkda gördün canım
Teşekkürler en azından yanlış görmüyorum bir tek ben.. devamı gelmese bile desteğiniz için.. ecutos Freshmommy
Bu süreçte çevrem sanırım net bir çizgi bekliyor inanmak için, benim gördüğüm küçük çizgi gibi şeyler öyle görmek istediğim için öyle görüyorum gibi algılanıyor.
3-5 dakika arası, zaten ilk iki dakika bakmadım.
Kızlar daha önce de testte böyle görüp kanda negatif sonuç aldığım olduğu için pek inanamıyorum kuruma mı her şey birbirine karışıyor. Bakalım gece gideceğiz yazarım buraya ama umudum yok. Simdi negatif çıkarsa artık regli beklerim, gecikirse bakarız bir daha..

Canım açık olan testte gördüm ben de ilkinde görememiştim hakkını helal et

Kizlar valla uzulmicem o şoku atlattim. Tabiki Allah bilir.İcinizden geçen ne benim süreçle ilgili.

Canım açık olan testte gördüm ben de ilkinde görememiştim hakkını helal et
Ben anlayamadım helallik hiç bir durum yok bence ama sonuna kadar helal olsun tabii ki..
Bu gergin süreçte sonucu degistiremesek bile dertleşerek birbirimizden güç alıyoruz

Mayısta ben de çok trıbe grmıstim komsumu( yakın arkadasm )cagrdım o da görünce rhaatlamıstım inşallah vardır ama ıcın rahat edecekse 1 testle de bak dılersen 2 gune fln ne demek bu çizgileri gördükçe mutlu oluyoruz. Ben suan bana test verseler yaparım sanrm ben test yapmayı çok seviyorum ya

Ben anlayamadım helallik hiç bir durum yok bence ama sonuna kadar helal olsun tabii ki..
Bu gergin süreçte sonucu degistiremesek bile dertleşerek birbirimizden güç alıyoruz
Yok canım ya varken de görmedim dedim ya bana deseler bende üzülürdüm bi tık. İnşallah vardır canım çok güzel sonuçlar sağlıkla ilerler

Bende valla eve gelirken ekmek al der gibi gelirken test al diyom adama

Kizlar valla uzulmicem o şoku atlattim. Tabiki Allah bilir.İcinizden geçen ne benim süreçle ilgili.
Canım ben kimyasal olduğunu düşünüyorum. Ya da ben kendim senin yaşadıklarını yaşasam kesin kimyasal diyip konuyu kapatırdım. Her zaman olumsuza daha yatkınım bu konularda diğer türlüsü beni çok sarsıyor çünkü. Şimdi sana desem ki umut vardır artar eder ki oladabilir. Ama kimyasala dönerse çok üzülürüm seni umutlandırdığım için. Çok net düşüncemi yazdım bak. Ama allahtan ümit hiç bir zaman kesilmez olmazları oldurandır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…