HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bende o moddayim şuan.ben adet olma derdine düştüm şuan

Anam diyene daha neler duycaz acaba
Canım yosun gözlü arkadaşım. Bu hislik değil hislik ise anca senin hissinle anlaşlır bişey olurdu. Kendini çok yıpratma kendimden örnek vermek istemiyorum ama sakın yanlış anlama sen benden kötüsünğ yaşamıssın kürtaj vs ama bısey siyah beyaz olunca önüne bakman cok dha guzel yarn testınu yap yne ckarsa yne artışa bak olurmu zıhnını yorma. Ben de cok uzıldum ama sükunetli olmam lazım dedım kızım ıcın. Sen de oglun ucun bunu yaparsın guzel kadın

Yaaaa çok duygulandırdın beni iltifat deposu full dolu şuan modumda fullendi İnan bana sabahki ruh halimden eser yok.benimki uzun süren bir stresin ani bosalmasi oldu.bugun oğluma baktim ne büyük nimet dedim dahada sarıldım.hatta biraz önce yastık savaşı yaptık anne gündüz çok kötüydün canım süt istedi ama üzgünsün diye istemedim senden dedi şimdi mutlusun verirmisin dedi canım benim benim hissim açıkçası baştan beri sanada belirtmiştim içimde bir huzursuzluk var diye halada ayni.Yani içimde his olarak oturmayan birşeyler vardı zaten.Tabi Rabbim bilir.Ol derse olur.O yüzden Allah bunları tecrube olarak hayatımıza koydu yaşayacaktik yaşadık ve bitti ve biticek insallah.Rabbim bizi aynı yerden aynı seylerle sinamasin.Yanimizdaki evlatlarımızı bize bağışlasın sağlıkları sihhatleri yerinde olsun.bahtlari güzel olsun.

Öyle mi diyorsun canım uzayan beyaz akıntı da gelince acaba mı dedim ben de sende yumurtlamadan sonraki 5,6 günler akıntı vs oldu mu
Akıntıyı çok hatırlamıyorum canım ama şimdi baktım benimde yumurtlamadan 5 gün sonra böyle dalgalanma olmuş eğer 2. Ye yumurtlamıyorsan normaldir :) testleri eklicem bak ayın 3 ünde zaten hcg de pozitif çıkmıştı

Eklentiler

• IMG_2921.jpeg
    127,6 KB · Görüntüleme: 59
A evet resmen bir silik bir koyu öyle gitmiş testler çok enteresan ya aklıma şöyle bişey geldi 1 in de regl olmuştum normal de 14. Gün de yumurtlama olur ya genel de acaba benim de öyle mi olacak ondan mı akıntı geldi diye düşünüyorum şimdi. Neyse zaten değerlendiriyoruz da insan merak ediyor işte

Aa sen henüz bu ay yumurtlamadın mı canım o zaman olabilir bak akıntı da gelmiş benim yumurtlama günleri 3 ayda hep farklı günlere denk geldi 30 günde bir regl olmama rağmen ilk ay 23. Gün 2. Ay 14 gün son ay 9. Gün yumurtlama oldu

Canım 9 unda da yüksek çıktı akşam yaptığım testte ama onu sabah peak ti de kaçırdım mı bilmiyorum 11 inde de aynı böyle ağrım ve akıntım oldu bence yumurtladım ben o zaman da ısı da takip ediyordum düşmüştü. Yani biraz muammalı oldu Şuan da akıntım ve ağrım olunca dedim yine mi yumurtlıycam acaba. Ama hamile olan bir arkadaş da yumurtlamadan 5 gün sonra aynı böyle akıntı geldiğini yazdı yani bilmiyorum dikkatli olmaya çalışıyorum ki kaçırmayayım hiç bir şeyi

Bende su gibi bi akıntı hissettiğimi hatırlıyorum öğrenmeden önce canm ama tam gününü bilemiyorum, pik i kaçırsan bile çatlama günü daha önemli diye okumuştum canım yani her ihtimal olabilir şu an belki de vardır ya da 2. Ye yumurtluyorsun takipte kal

Çok sağol canım aynen takipteyim

Bugün yap yarın yap tabi catlamayida takip et belki yarında yumurtlaman dewam eder. Bezdimmmmm diyene kadar dewammm
Son ikisini bu akşam yaptım sabah hiç çizgi yok du siz de çatlama oluyor mu ne dersiniz

Eklentiler

• C9DFC32B-36BB-4285-9DBF-EB92588D1E70.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…