HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yaa bu sayfayı wpda düşünemiyorummmm cok guzel olmaz mydıııu. Ay ceza almam ıns bunu yazdm dye 😏🥰
Aa ne alaka biz çocuklar doğduktan sonra wp ye geçtik o zamana kadar hep konuştuk burdan yeterince katkı sağladığımızı düşünüyorum ben hahshshs

Amin inşallah hep birlikte çook güzel haberler alalım valla ben bu grubun çocuklarını merak ediyorum benim mektup arkadasım vardı yurt dısında sonra mail arkadası olduk şimdi tüm sosyal hesaplarda birlikteyiz çokta samimiyız çünkü ikimizde buradaki gibi herseylerimizi yazıp paylasıyorduk mektuplatımızda burada da geleceğin mektup arkaslarını yapalım hep birlikte çizgileri görüp kucaklarımıza alalım inşallah
Ay nasıl güzel olur sahiden 😍 Ayrıca gerçekten harika bir grup olduk herkes ayrı güzel ve içten 😍💕

Bak bunu gebelikten sayarsak 3 gebelik geçirdim oğlumda hatırlamıyorum dusugumde de hatırlamıyorum bu cok net bildiğin birbirine girdi.alt kirpiklerim özellikle.gozlerimi.acio kapadigimda alt üst dolanıyordu.yani benimde ilk defa oldu. Tesadüf muydu bilmiyorum.hatta Freshmommy Freshmommy ile yok ya bu kadar erken belirti olmaz diye güldük.yumurtlamadan 3 gün sonra başladı bende.
Gecen normal üst kirpiklerim karışmis elimle düzelttim Allah Allah diye bu kirpik=hamilelik meselesini düşündüm sonra denk gelmiştir diye es geçtim üzerine de sen bunu yazınca ondan sorguladım. Neyse daha dikkatli olurum bundan sonra ,bakalım. Çok teşekkür ederim bu tüyo için 😍
Belim çok ağrımaya başladı kizlar benim🥺🥺🥺
Normal yaa bel ağrısı. Benim kızımda hep bel ağrısı yaşadım. İlk 3 ay tutunmaya çalışıyor dediler

Çokmerak ettim bende 9 kala predictor early yaptım kızmda silik çıktı saç kılı gb renksiz hemen cıkmıstı. Belkı goreblrm oynama yaparız testte 😻 foto cekeblrmsn
Gündüz resimleri cekmistim hatırladım paylaşıyorum ama bence çok ümitsiz
E272B2CE-D250-44D9-821B-AC798B541B10.jpeg

Eklentiler

• C71FFCDF-88FB-4C76-8AA2-20A95DADE4B3.jpeg
    C71FFCDF-88FB-4C76-8AA2-20A95DADE4B3.jpeg
    57,5 KB · Görüntüleme: 35
Aa ne alaka biz çocuklar doğduktan sonra wp ye geçtik o zamana kadar hep konuştuk burdan yeterince katkı sağladığımızı düşünüyorum ben hahshshs
Ben 2018de az ceza yemedım burdan uzaklastırma cezaları. Haahah polemikler olyodu bir derdim varda 🤣 ay ne bileyim yonetıcıler olursa bu platform un süksesi azalır diye ıstemeyebilir diye düşündüm

Ah içim kıpırdadı şuan 11. Gün yapmaz mısın 🙊 bence de git tabi durma cokk özenle takıp edersin ❤️
Yaparım tabi ama eğer varsa net bir çizgi görmem lazım yoksa kendi kendimi yer bitiririm üstelik tatil olduğu için doktoruna da gidemem gerçi benimki 7/24 mesajlarıma cevap veriyor ama tahlili uzaktan yapamıyoruz 😂😂

Ben 2018de az ceza yemedım burdan uzaklastırma cezaları. Haahah polemikler olyodu bir derdim varda 🤣 ay ne bileyim yonetıcıler olursa bu platform un süksesi azalır diye ıstemeyebilir diye düşündüm
Sende az değilsin hiç ceza almadım ben çok Şükür (bu mesajlarımdan sonra alabilirim) 🤣🤣🤣

X