HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kesinlikle, duanın gücüne çok inanıyorum. Ben kızımda 25 gün sonra kan tahlilinde çıkmıştı. Doğduğunda annem bence bunun adını Nazlı koyun demişti, gelişi nazlıydı, haberi nazlıydı, hamileliğimden hiç bahsetmeyeyim o bile. Benim kızım bir kaç gündür kız kardeş isterim isminide İkra koyacağım diye tutturmuş. En sevdiği arkadaşlarının ismi O yüzden inanıyorum ki bu engebeli çıktığımız yolların sonunda güzel çiçek bahçelerine kavuşacağız, belki zor olacak uzun sürecek ama göreceğiz eminim. Moralimizi bozmak yok o yüzden.

Tamam canim bende yarın idrarla tekrar yapıcam bakicam duruma göre koyulaşma varmı yoksa 2 gün sonra bı kan tahliliyle bakicam neler oluyor içeride
Ben de merak ediyorum senin durumunu. Rabbim sağlıkla hayırlısıyla doğmasını nasip etsin.

Aynen canım .şuan gayet iyiyim.Rabbim o çiçeklerin kokularını içimize çekmeyi nasip etsin inşallah

Herhangi bir belirti yaşadınız mı yumurtlama ne zaman olmuştu
Bu ay ben biraz rahatsuzdım mikrop kapmışım antibiyotık felanda kullandım hiç anlayamadım yumurtlama zamanımı açıkcası ama 5-6 sı gösteriyodu uygulama normaldede yumurtlamam o gümlerde oluyodu daha 8-9 gün geçti yani üzerinden ama bi belirti hissedemiyoum suan sadece test yapayım bi dedim biraz pembe renkli akıntm geldiği icin bugün

Birde ben son 2 aydır çok stres yaptım.oldu olacak vs. Bütün stres boşalmasi bugün çıktı.arkadasim sonucu bana şöyle demişti. Tabi ben unuttum onu aramayı. İş çıkışı girdim mağazaya kendime tunik pantolon aldım ama gözler şis arkadaşım aradı sesini duyunca tabi ağlamaya başladım yine. Niye aramadın bu saate kadar işyerinden de çıkmışsın dedi mağazadaydim dedim ama ağlayarak söylüyorum bide.ne işin vardı mağaza da dedi.yine ağlayarak kendime tunik pantolon aldım dedim Allah'ım kafayı yedi diyor bana.napim buda bir çeşit stres atma yöntemi dimi

Bende de durum aynıydı yaa. Genel kontrol için kan testi vermiştim demirim düşük çıkmış herhalde ondan diye düşündüm baş ağrısı uykusuzluk. Kafa karışıklığı da cabasi
Belirsizlik insanı coook yoruyor yaa
Normalde gebelikte goguslerden anlıyor musun? Ben pek anlamam.

Yok canım anlayamiyorum.suan bütün belirtiler benim için geçersiz.suan hala sizliyor 5 değerle hala sızlıyor.

Bugün ben de innovitanın ovu testi yanında gönderdikleri hcg testinden yaptım sabah, early predictor kadar belirgin çizgi çıkmadı ki bat’a 1 var şu an benim. O yüzden senin de daha bat’a vardı sanırım, bu test çıkarmayabilir. Erken gebelik yapsan? Gaz bende çok fena kendimi balon gibi hissediyorum

Ya oğlum var elhamdülillah ondaki belirtileri hatırlamıyorum. Ne ovu testi ne belirti bodoslama hamile kaldım. dusugumde öle bir belirti hissetmedim tatil dönüşü güneş carpmisti beni tabi ben ona yordum 1 hafta eklem ağrısı ve halsizlik ölü gibi yattim ve bunda en farklı olan kirpiklerim di hala karman cormanlar.

Amiiinn amiiinn. Ben de ilk kızımda kura ile isim koyalım dedik nazlı çıktı çok nazlı olur dedim koymadım
Bakma gülüyorum ama o psikoloji berbat. İnsanı kendine getiren sey teslimiyet

Kirpikten anlaşılıyor ise benim kirpikleri atsam anlar mısın

Kirpikten anlaşılıyor ise benim kirpikleri atsam anlar mısın
Bak bunu gebelikten sayarsak 3 gebelik geçirdim oğlumda hatırlamıyorum dusugumde de hatırlamıyorum bu cok net bildiğin birbirine girdi.alt kirpiklerim özellikle.gozlerimi.acio kapadigimda alt üst dolanıyordu.yani benimde ilk defa oldu. Tesadüf muydu bilmiyorum.hatta Freshmommy ile yok ya bu kadar erken belirti olmaz diye güldük.yumurtlamadan 3 gün sonra başladı bende.

Ben Kızım olursa Rabbimden muradımdir. Bir erkek nasip etti bana binlerce şükür verenede verdiğine de Bunu buraya yazım ileride vay be deriz belki ne günlerden geçtik diye.Kiz bir evlat nasip ederse Rabbim bana Adını "Leyla "koyucam

Çokmerak ettim bende 9 kala predictor early yaptım kızmda silik çıktı saç kılı gb renksiz hemen cıkmıstı. Belkı goreblrm oynama yaparız testte foto cekeblrmsn

Kız benım kırpıklerm hep karısıyor yne bu sbaah gözumun ustune yatmısım kapkarısık

Yaaa içim gitti rabbim nasıp etsin şimdi. Seni aslında yoran süreklilik anladığım kadarıyla kuzum dimi aynı seyler olması

Kız benım kırpıklerm hep karısıyor yne bu sbaah gözumun ustune yatmısım kapkarısık
Kız öle degill.yana yattı çamura battı gibi bunlar.senjn kirpiklerim yelpaze gibi uzun ondan gülüm seninkiler karışır iç içe girdiler benimkiler resmen aha bana inanmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…