HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yaaa içim gitti rabbim nasıp etsin şimdi. Seni aslında yoran süreklilik anladığım kadarıyla kuzum dimi aynı seyler olması
Aynen kuzum.Birde malum sebeplerim biliyorsun az çok.yani takıntılı zannetmeyin beni dile getirdigim için ama yaş faktörü gerçekten etkili evet herkez yasayabilir ama bizler için böyle şeyler daha sık görülüyor malesef.hep.boylemi olucak korkusu.
Hiç olamayacak korkusu.

Canım silik çizgi mi çıktı gebelik testi mi yaptın kaçırdım sanırım

Kız öle degill.yana yattı çamura battı gibi bunlar.senjn kirpiklerim yelpaze gibi uzun ondan gülüm seninkiler karışır iç içe girdiler benimkiler resmen aha bana inanmıyor
Yok canım neden inanmayayım bu ilk söylenilen bir şey değil benim hep karışır kıvrılır ama gecen ayda oleydı ondan dedım. Bu yıllardır olagan s
Herkesın dedıgı bır belırtı aslı varmı Allah blir

Çokmerak ettim bende 9 kala predictor early yaptım kızmda silik çıktı saç kılı gb renksiz hemen cıkmıstı. Belkı goreblrm oynama yaparız testte foto cekeblrmsn
Ay yarından itibaren benim de 9 var erken gebelikle mi yaptın canım

Ay herşeyi hamileliğe yormak istemiyorum ama her yolda ona çıkıyor İnşallah güzel haberler alırsın canım
Amin inşallah hep birlikte çook güzel haberler alalım valla ben bu grubun çocuklarını merak ediyorum benim mektup arkadasım vardı yurt dısında sonra mail arkadası olduk şimdi tüm sosyal hesaplarda birlikteyiz çokta samimiyız çünkü ikimizde buradaki gibi herseylerimizi yazıp paylasıyorduk mektuplatımızda burada da geleceğin mektup arkaslarını yapalım hep birlikte çizgileri görüp kucaklarımıza alalım inşallah

Aynen birde çıksa bile çatlatma iğnesinin etkisi mi acaba diye kendimi yer bitiririm ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…