HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Şoku atlattim kuzum.yukselirse supriz olur.ben şuan adete adapteyim açıkçası içimi dökmek istiyorum 🥺🥺🥺🥺
Ben de ayni adet olcam diye adapte ettim kendimi. Sende ve birkaç açılan konuda başka kişilerin de benzer durum başına gelmiş ve adet olmuşlar. O yüzden pek heyecan yapmiyim dedim varsa vardır. Bir yanım da yarın test yap diyor. Bakalım. Beklemem daha doğru geliyor. Sen de bekle mecburen. Birkaç konu açılmış senin duruma benzer. HCG düşük ve yükselmiş gebelik oluşmuş yani. Bence yükselecek diye tahmin ediyorum inşallah 🤲🏻

Ben de ayni adet olcam diye adapte ettim kendimi. Sende ve birkaç açılan konuda başka kişilerin de benzer durum başına gelmiş ve adet olmuşlar. O yüzden pek heyecan yapmiyim dedim varsa vardır. Bir yanım da yarın test yap diyor. Bakalım. Beklemem daha doğru geliyor. Sen de bekle mecburen. Birkaç konu açılmış senin duruma benzer. HCG düşük ve yükselmiş gebelik oluşmuş yani. Bence yükselecek diye tahmin ediyorum inşallah 🤲🏻
İnşallah kuzum artık olana razıyız elimizden birşey gelmez.Aslinda idrar testleri bizi yanılttı.yoksa çıkmasa bu kadar umutlanmasak hayal kırıklığına bu kadar büyük olmicakti.yani idrarda kaset testlerde çıkınca.sonucun bu kadar düşük olacağını düşünemedim. Yani 30 asgari diye düşündüm açıkçası.Orda ben biraz afalladim.yarin bakicaz artık.testte yine görünecek mi belirginlesicek mi yoksa hiç mi gorunmicek.Saglik olsun dicez bakicaz yolumuza.Tatil düşünüyordum bunun sonucuna göre bı bakayım eğer yoksa gider biraz kafa dağıtırım.Sende dikkat et kendine.Rabbim sana hayırlı haberler ulastirsin inşallah💞💞💞

İnşallah kuzum artık olana razıyız elimizden birşey gelmez.Aslinda idrar testleri bizi yanılttı.yoksa çıkmasa bu kadar umutlanmasak hayal kırıklığına bu kadar büyük olmicakti.yani idrarda kaset testlerde çıkınca.sonucun bu kadar düşük olacağını düşünemedim. Yani 30 asgari diye düşündüm açıkçası.Orda ben biraz afalladim.yarin bakicaz artık.testte yine görünecek mi belirginlesicek mi yoksa hiç mi gorunmicek.Saglik olsun dicez bakicaz yolumuza.Tatil düşünüyordum bunun sonucuna göre bı bakayım eğer yoksa gider biraz kafa dağıtırım.Sende dikkat et kendine.Rabbim sana hayırlı haberler ulastirsin inşallah💞💞💞
Amiiinn. Tabii ki öyle. Varsa da yoksa da gidiyorum tatile bakalim

Benzer durumlar varmı diye bakmıyorum inanın.oradan bir umut alıp büyütmek istemiyorum açıkçası.esim öğrendi bu arada ona supriz yapicaktim güya kan testiyle.O daha sakin karsiladi doğal olarak üzüldü tabi ama.yinede umutlu yükselir diye.

Bence sen de varsa da tatil yap bu durum seni etkiledi. Düşük yüksek farketmez ki önemli olan normal değerlerde yükseliyor olması. Üzüntünü anlıyorum ama zaten bu süreç bekleyerek gececek. Ben de yine negatif görürüm diye kendimi tutuyorum

Kızlar kendimi eve zor attım ateşim 38.6
Kolumu kaldıramıyorum klimalar çarpmış olabilir
Bence pik bugün 6 yazanlar sırasıyla sabah ve akşam

Eklentiler

• IMG_5535.jpeg
    IMG_5535.jpeg
    132,1 KB · Görüntüleme: 27
Amiiinn. Tabii ki öyle. Varsa da yoksa da gidiyorum tatile bakalim
Canım benim daha once kaybim olduğu için dusuk yaptığım için uzun yol belki bana gelmez diye sonuca göre program yapacaktım.doktora soracaktım ona göre yani.

Benzer durumlar varmı diye bakmıyorum inanın.oradan bir umut alıp büyütmek istemiyorum açıkçası.esim öğrendi bu arada ona supriz yapicaktim güya kan testiyle.O daha sakin karsiladi doğal olarak üzüldü tabi ama.yinede umutlu yükselir diye.
Ben yapsam benim de düşük olduğu için idrarda bile çıkmıyo bak. O yüzden de kan için acele etmiyorum

Valla benim bugün basım o kadar çok agrıyor ki işyerinde tüm gün uyukladım istisnasız her dk gözlerim kapandı basımın agrısı asla geçmiyor birde üzerine kabızlıl basladı gaz sancısına + olarak bilmiyorum elimde şuan ovulasyonn testleri ile gelen hCG testi var iğnenin etkisi geçmiş mıdır bugün tam 8 gün bitti iğneyi vuralı kafam karısık ve sürekli sinirliyim uykum var memnuniyetsiz bi insan oldum ben bugün valla
Ay herşeyi hamileliğe yormak istemiyorum ama her yolda ona çıkıyor 😍 İnşallah güzel haberler alırsın canım 🥹💕

Bence sen de varsa da tatil yap bu durum seni etkiledi. Düşük yüksek farketmez ki önemli olan normal değerlerde yükseliyor olması. Üzüntünü anlıyorum ama zaten bu süreç bekleyerek gececek. Ben de yine negatif görürüm diye kendimi tutuyorum
Zaten beni şuan engin denizler paklar🤣🤣🥺

Doktora sorarsan da haber bekliyorum. Çünkü ben eşime soylemicem ilk etapta.
Ben bu değerle gidersem karşısına güler bana herhalde🤣🤣🤣 eşim 2 gün sonra tekrarlicaksin dedi.ben salı gününe kadar beklemeden yanayım açıkçası.belki o zamana kadar da adet gelir.Allah bilir.ama goguslerimin içi cayır cayır yaniyor sanki buhar vermişler içine öle bir yanma.

Ben bu değerle gidersem karşısına güler bana herhalde🤣🤣🤣 eşim 2 gün sonra tekrarlicaksin dedi.ben salı gününe kadar beklemeden yanayım açıkçası.belki o zamana kadar da adet gelir.Allah bilir.ama goguslerimin içi cayır cayır yaniyor sanki buhar vermişler içine öle bir yanma.
2 günde bir tekrarla bence, hem sağlıklı mı artıyor bu sayede öğrenmiş olursun içinde bir kuşku kalmaz

2 günde bir tekrarla bence, hem sağlıklı mı artıyor bu sayede öğrenmiş olursun içinde bir kuşku kalmaz
Eşim geçenlerde sormuştu kız olursa adını ne koyarsın diye dedim o bende gizli dedim.Esim dedi ki Nazlı ismini seviyorum dedi.ay çok nazlı olur dedim.duydumu acaba diyorum aheste aheste yola koyuldu🤣🤣🤣 Oğlumda bugün mezuniyeti de biraz ağladık velilerle son senemiz diye.cikarken şöyle bir okula baktım.Anne üzülme kardeşim olursa onuda buraya getirirsin dedi.o zaman tabi daha sonucu bekliyordum.Allahim su masumun yüzü suyu hürmetine dedim.Rabbim duamızı duyar kabul buyurursa şükürler olsun Eğer olmuyorsada bizim şer gordugumuzde hayır vardır diyeceğiz.Allahim isyan edenlerden eylemesin.Muradimizida hakkımızda hayırlı kılsın.Namaz kıldım kuran okudum içim ferahladi acikcasi.daha sakinim şuan.

Hadi inşallah yerleşmedir inşallah 🤲🏼🤲🏼 zor beklemek biliyorum ama sükunetli olmaya çalış beraber atlatırız burada cokk guzel ılskler kurduk❤️❤️❤️
Canimmm inşallah 🥰🥰🥰 ben sakinim şuan elhamdülillah son konuşmamızdan sonra dua namaz kuran kendime getirdi beni.Allah büyük olmuyorsa da vardır bir hikmeti.

Selam kızlar,
Daha önce sizlere danışmıştım, bu gece tatile gideceğimiz için ve tabi bir de meraktan bugün predictor early test yaptım. Testte bir sonuc yok yanlış benim psikolojik olarak mi gördüğüm bilmiyorum belli belirsiz bir kararti oldu yalnız kime gösterdiysem kimse bir şey görmedi.
Ben yine kesin olsun diye bu gece bir tıp merkezinde hcg baktırayım diyorum, sizce bata 6 gün kala gelen sonuc kesin ve dogru olacak midir? Teşekkür ederim şimdiden yorumlarınız ve fikirleriniz için

X