HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet lise matematik 10. yılımı çalışıyorum (o kadar olmuş mu ya)
Benm eşim de 12. Yılında 11 yıl ozeldeydı hc dusunmedık ama gecenu yıl kpss girdi biliyomsn arkadas zoruyla 1 gun kala harcı yatırdı. Hatta tabi ben şok. hıc calısmadı alanda 803.oldu 769 mülakatla da atandı ve kaderimi değsırdı kaynanadan kurtardı

Kızlar bişiy görebilen varmııı sanki ben cok ince bi çizgi görüyor gibiyim yaa bata 6 kaldı başladı benım sanrılar heralde

Eklentiler

• IMG_0493.png
    541,3 KB · Görüntüleme: 46
Agzindan bal damliyor canim insallah ya insallah ogrenirim orada size de hemen haber veririm evet ondan da olabilir canim bilemedim ben oncesinde de cocuk dusunmezken yumurtlamadir odur budur hicbiseyden haberim olmadigi icin ben de simdi kendimi dinleyince bi belirtiler hissediyorum ama kendi haline birakinca hissetmem cok zor

Kızlar bişiy görebilen varmııı sanki ben cok ince bi çizgi görüyor gibiyim yaa bata 6 kaldı başladı benım sanrılar heralde
canim ben goremedim ama istersen guzelce bir bekle en azindan adet gununu bazilarinda adet gecikmesinin 10.gunu falan cikiyor anca, bazen de cok erken cikiyor tabi. Bu erken gebelik testi mi?

Ay ben yarında yapamıcam bugün bi mutsuz umutsuz uyandım boşuna çabalıyor gibiyim yapmıcam test falan zaten duphaston kullanıyorum haftaya bitecek bitince gelir zaten benimde
Ayy canım yarın yapalım mı ne diyorsunnn bende kararsızım bugün çok yoğun bir gündü hiç belirti hissetmeye bile fırsatım olmadı
Ya benimde normalde 20si bat ama ovüye göre 21 i oldu galiba. Erken test yapsak çıkar mı ovulasyon üzerinden 8 gün geçmiş olacak

İnşallah görürüz hepimiz çift çizgileri canım her ayın 19,20 sinde olurdum hiç şaşmazdı canım.

canim ben goremedim ama istersen guzelce bir bekle en azindan adet gununu bazilarinda adet gecikmesinin 10.gunu falan cikiyor anca, bazen de cok erken cikiyor tabi. Bu erken gebelik testi mi?
Evet ya beklemem lazım yine umurlanmıcam dedim ama test aldım belki bu sefer olmustur diye bilemiyorum adet günümdede tesr yapayım en iyisi erken gebelik testi canım benımde beklenen adet tarihi 20 si

Evet ya beklemem lazım yine umurlanmıcam dedim ama test aldım belki bu sefer olmustur diye bilemiyorum adet günümdede tesr yapayım en iyisi erken gebelik testi canım benımde beklenen adet tarihi 20 si
Herhangi bir belirti yaşadınız mı yumurtlama ne zaman olmuştu

Canım 6 sında regl im bitti. Ondan öncesi de hep yaptım silikti 9unda böyle çıktı. Regl bitiminden arada 3 gün var zaten. cidden kurtulamıcaz ya aynısın düşündüm bugün neyse dün ara verdim iyi oldu bugün yine devam

Benm sıfırlanmadan basladı. Herkese bır degl bıde 5 dı senn oran ben 1180 kuzum lekelenme ile de atmıs olablrsn adet gelır yakında eger kımyasalsa ama ne yapıyoruz uuzlmyoruz yarn bakyossn sifa1986
Canım benim iki günden sonra hiç lekelenme olmadı.omida.yerlesme.kanamasi kabul ettik.suan sıfır akinti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…