HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benm sıfırlanmadan basladı. Herkese bır degl 🙄 bıde 5 dı senn oran ben 1180 kuzum lekelenme ile de atmıs olablrsn adet gelır yakında eger kımyasalsa ama ne yapıyoruz uuzlmyoruz yarn bakyossn sifa1986 sifa1986
Şoku atlattim kuzum.yukselirse supriz olur.ben şuan adete adapteyim açıkçası içimi dökmek istiyorum 🥺🥺🥺🥺

Ayy canım yarın yapalım mı ne diyorsunnn bende kararsızım bugün çok yoğun bir gündü hiç belirti hissetmeye bile fırsatım olmadı 😅

Ya benimde normalde 20si bat ama ovüye göre 21 i oldu galiba. Erken test yapsak çıkar mı ovulasyon üzerinden 8 gün geçmiş olacak 🤩
Şimdide kararsız kaldım. Yok ya vazgeçtim pazar günü yapıcam inşallah

Ayy canım yarın yapalım mı ne diyorsunnn bende kararsızım bugün çok yoğun bir gündü hiç belirti hissetmeye bile fırsatım olmadı 😅

Ya benimde normalde 20si bat ama ovüye göre 21 i oldu galiba. Erken test yapsak çıkar mı ovulasyon üzerinden 8 gün geçmiş olacak 🤩
Valla benim bugün basım o kadar çok agrıyor ki işyerinde tüm gün uyukladım istisnasız her dk gözlerim kapandı basımın agrısı asla geçmiyor birde üzerine kabızlıl basladı gaz sancısına + olarak bilmiyorum elimde şuan ovulasyonn testleri ile gelen hCG testi var iğnenin etkisi geçmiş mıdır bugün tam 8 gün bitti iğneyi vuralı kafam karısık ve sürekli sinirliyim uykum var memnuniyetsiz bi insan oldum ben bugün valla

Kızlar bu arada şunu öğrendim. Progesteron hormonu belirti yapıyormuş. Yani yumurtlamadan sonra progesteron yükselmeye başladığında bizim o bahsettiğimiz belirtiler ortaya çıkıyor. Duphaston gibi progesteron içeren ilaçlar daha çok belirti yaşamamıza sebep oluyor bu yüzden gebelik olmasa bile umutlanıyoruz. Demem o ki belirtilere takılmayın adet gecikmesi en büyük belirti😊

Valla benim bugün basım o kadar çok agrıyor ki işyerinde tüm gün uyukladım istisnasız her dk gözlerim kapandı basımın agrısı asla geçmiyor birde üzerine kabızlıl basladı gaz sancısına + olarak bilmiyorum elimde şuan ovulasyonn testleri ile gelen hCG testi var iğnenin etkisi geçmiş mıdır bugün tam 8 gün bitti iğneyi vuralı kafam karısık ve sürekli sinirliyim uykum var memnuniyetsiz bi insan oldum ben bugün valla
Ay yoksaaa😍 belirtiler tam bir gebelik belirtisi canım 🫠

Kızlar bu arada şunu öğrendim. Progesteron hormonu belirti yapıyormuş. Yani yumurtlamadan sonra progesteron yükselmeye başladığında bizim o bahsettiğimiz belirtiler ortaya çıkıyor. Duphaston gibi progesteron içeren ilaçlar daha çok belirti yaşamamıza sebep oluyor bu yüzden gebelik olmasa bile umutlanıyoruz. Demem o ki belirtilere takılmayın adet gecikmesi en büyük belirti😊
Duphastonü bilmem kaçıncı kullanısım hiç belirti yasamadım daha önce ben

Ya ümit vermek için demiyorum ama kimyasal olsaydi 5 değerle su an kanama olmaz mıydı acaba
Bende hep "acaba"dayım.butun vücudum ağrıyor ama stresten farkındayım.goguslerim hala sızlıyor psikolojiktir diyorum.hala beta var sonucta oda yapıyor olabilir hala.bilmiyorum şuan ne düşüneceğimi açıkçası.umutlanmakdan ziyade artık sonuca baglansa rahatlicam ya var ya yok.

Ben bu ay kesin hamileyim dedim kendi kendime yumurtlamadan sonra inanılmaz sağ.tarafimda kasik ağrısı oldu ve bata 6 gün kala erken gebelik testi yaptım çok belirgin silik çizgi çıktı buraya attım herkes aynı fikirdeydi üç gün sonra çizgi tamamen gitti kimyasaldi bence ya belirtim psikolojik değildi her an adet olacak ağrım oldu bugün adet olunca şok oldum sonradan dedim herşey vaktini bekliyor...inşallah rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder.. şu an burda ezan okunuyor ezanlar hürmetine inşallah 🌸

Kızlar ovulasyon pik mi sizce ? Son 3 ü bugün yapıldı

Eklentiler

• 17183908942054518543306493508055.jpg
    17183908942054518543306493508055.jpg
    105 KB · Görüntüleme: 22
Ben bu ay kesin hamileyim dedim kendi kendime yumurtlamadan sonra inanılmaz sağ.tarafimda kasik ağrısı oldu ve bata 6 gün kala erken gebelik testi yaptım çok belirgin silik çizgi çıktı buraya attım herkes aynı fikirdeydi üç gün sonra çizgi tamamen gitti kimyasaldi bence ya belirtim psikolojik değildi her an adet olacak ağrım oldu bugün adet olunca şok oldum sonradan dedim herşey vaktini bekliyor...inşallah rabbim herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder.. şu an burda ezan okunuyor ezanlar hürmetine inşallah 🌸
canim insallah ya allahim insallah dogru zamanda hepimize guzelce saglikli bebisler versin💕💕🧿🙏🏻

Daha sonra 2 kimyasal gebeliğim oldu hsg çektirdim poliplerim varmış histeroskopiyle alındı ertesi ay hamile kalmıştım 7.haftada kaybettim bebeğimi maalesef. pıhtılaşmaya eğilim çıktı şuan olursa iğneye başlıcaz yani nedeni tam olarak ne bilmiyorum ama gebeliklerim devam etmiyo
Anladım Rabbim sağlıkla kucağınaza alacak Salih evlat nasip etsin size ve bize inşallah 🥺 ❤️

X