HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Evet artık 24 ün de herşey belli olacak
Şimdi bakındım da burda biraz, uzayan beyaz akıntı hamilelik olduğu zaman da oluyormuş ama bu kadar erken olur mu bilemediğim için onu da 24 ünde öğrenmiş oluruz
Benm arkadaşımn 3üzleri var maşallah o 2kez yumurtladı sanmıstı ama 3 salnmıs bı kaç gun arayla halolita
Kız deme deme valla büyük konuşmak istemiyorummmmm

Evet pik gibi duruyor canım.
Ben de bu ay aşırı ağrı yaşadım canım özellikle sol tarafımdaydı doğrulamadım bile ayağa kalkınca. Dün ağrım yoktu bugün de sağ taraf ağrıyor tekrar ovulasyon testi mi yapsam bilemedim. Sıvı birikimi dediğin şey de normal canım yumurtan çatlayınca onunla beraber sıvı boşalıyor rahime. Ben de yumurtlama sonrası kontrole gittiğimde doktor oradan anlamıştı evet yumurtlamışsın bak buralarda sıvılar var yumurtlayınca böyle olur diye açıklamıştı. O normal yani ağrı olmasının sebebi o değil. Ben bir kez daha böyle ağrı yaşadım onda da kızıma hamile kaldım. Acaba diyorum döllenme oluyor da ondan mı ağrıyor ya da yumurta çok mu büyüyor da çatlarken ağrıyor. Bilemedim bilimsel açıklaması vardır illaki de ben bilmiyorum

bilmediğim için soruyorum , bu kadar sık neden yapmak önemli , çünkü ben dün yaptım , çalıştığım için daha maalesef yapamadım
Sen piki yakalamışsın çok sık yapmana gerek yok canım, piki görmek için yaklaştığını hissedince günde 2 kez yapın filan diyorlar. Benim uygulamalardan birinde de 4 saatte bir diyor ama ben o kadar sıvı almamaya dayanamadığım için çatlamayı yakalayabilmek için günde 2 kez yaptım sadece. Senin de ağrın çoksa muhtemelen ağrın geçtiğinde ya da hafiflediğinde çatlamış olabilir.

Allah sabırlar versin diyorum canım gerçekten bi arada yaşamak zor insan kafayı yer, ne kadar uzak o kadar iyi bence

Hmm ne güzel işte canım yumurtlamak da çatlaması da çok güzel bir şey Allah’ın izniyle olucak inanıyorum
bilmediğim için soruyorum , bu kadar sık neden yapmak önemli , çünkü ben dün yaptım , çalıştığım için daha maalesef yapamadım
Canım ben hiç ovü yapmadım bu zamana kadar bu ilk ayım ve 3 aydır regl im düzensiz. 17 Haziran yumurtlama gösteriyor ama ben kaçırmak istemiyorum 10 unda yumurtladım mesela güvenemiyorum artık uygulamaya. Kaçırmamak için yapıyorum sürekli bir de evdeyim zaten.
Ama benim belirtilerim başladığında test yapmıştım peak çıkmamıştı
Saat 20den sonra yanıltıcı olabiliyormuş test aklında olsun
Bu gece de değerlendiricem zaten ya silik de çıksa çıkmasada artık
Canım şimdi takvimime baktım benim de yumurtlamadan 4-5 gün sonra yine yapışkan akıntım olmuş. Ben de anlamamıştım ne anlama geldiğini yine de değerlendirdik
Ne diyosunnn canım yaa ümitlenmek de istemiyorum tabi ki ama belki de ondandır

24’üne kadar bekleyin diyorsun yani illa

Evet benim anlatmak istediğimi tam olarak detaylıca yazmışsınnn eline sağlık
Bende yumurtladım ce çatlıyor sanırım ama uygulamanın gösterdiğinden erken oldu
Değerlendirdikte bakalım hayırlısıı

Benimde şuan erken oldu yumurtama uygulamaya göre meselaaa benimde ilk ayım

Ya silik çıkıyor çıkmıyor baksana saçma sapan şeyler yapıyor bu testler o zamana kadar netleşir mi hiç emin olamıyorum
İnşallah 24’ünde gebelik testinde çift çizgiyi görürsün canım Adet düzenin normalde kaç gündü kimyasaldan önce? Ve kimyasal sonrası kaç gün oldu?
Erken olması daha güzel bence Ay hadi hayırlısı bakalım Haziran sonu güzel haberler alırız inşallah hepimiz

Allah sabırlar versin diyorum canım gerçekten bi arada yaşamak zor insan kafayı yer, ne kadar uzak o kadar iyi bence
Evetttt yılın 8ay ı cok rahatım da eşim her tatil gitmek ıstıyor kısa tatillerde uçakla gdyoruz ve o dha beter oluyor cunku cokk uzagız. Uzakta olanlar cok şanslı. Ama harıka kayınvalıdeler de var o ayrı maşallah

sen yapmayabilirsin sürekli. Ben yapmak istiyorum garantilemek için herkesin karakteri farklı
canim okudum yazilanlari sey dusundum acaba senin pik olmustur sabah sanirim kacirdim dedigin sey ve yuksek olarak yakaladigin o test pik degil miydi ve oncesinde hic pik olmadi mi? Ama o zaman da cok gec yumurtlamis oluyorsun di mi? O zaman da akintin vardi o yuzden ben ikiye vuruyorum ama silik de cikiyor suan test, o yuzden gunde iki kez yap bakalim ne cikicak, biz kurtulamicaz anlasildi illa denenicek regle kadar bu gidisle

Aynen benim zaten 3 adet korunmam vardı ondan
Ben zaten yapamam iş yernde çok zor umarım sende yakalamışsındıııır
ay o kadar nasil agrili oluyor sizin duskapani kendimi sorguluyorum suan, bende sadece bi gaz gibi bir sislik ve kabizlik gibi bir durum var suan bir de dedigim gibi o pik gordugum gun mu ne o gun boyle sinyal gibi agri girip cikiyodu o kadar kasigima, hic bel agrisi falan olmuyo ya da hafif de ben farketmiyorum

dikkat edin kizlar guzelce bekleyelim allahim insallah cok umutluyum, ayin 25inde doktora gidicem ben de bakalim ne dicek tuuum bu yasananlari ve yaptiklarimi anlatinca insallah o zamana biseyler belirginlesir ya keske bir surpriz olsa diyorum kan testi verdigimde aa gebesiniz deseler boyle hic beklemedigim anda dizilerdeki gibi boyle dusununce olmuyo gerci ama neyse iyi dusuniyim iyi olsun kizlar hepimiz iciiin

25’inde çıkar kan testinde canım dün çatladığına göre batına 1-2 gün kalmış oluyor inşallah orada öğrenirsin hemen varlığını Valla canım benim de bu ay böyle çok şiddetli ağrı oldu. Normalde yarım gün filan olurdu ağrı ve daha hafif olurdu o. Çoğu kişi ağrısız yumurtluyor. Bilemedim valla. Belki ağrı hissetmemen daha iyidir benim doğumda sancım da normal insanlara göre çoktu acı eşiğim düşüktür belki de. En ufak şeyi hissediyor da olabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…