HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yarın innovita yapayım mı o zaman yoksa bir sonraki gün mü yapayım 🥹 ay çok heyecanlandım
Ben seni asla etkılemek ıstemem kuzumm ama elimde test olsa ben yapardım. Eger uzulmem neg cıksa da diyorsan yap cunku daha var yani. Ki herkesin fikri farklı kimisi de yapma diyebilir. Sen iyisi mi iç sesini dinle (meraktayımm)

Canım bende aynı düşündüm çatlamadan birgün sonrasını degerlendiremedim.resmen pert olmuştuk.sonra dedim belki onda tutacakti.en verimli zamandi belki.50 tane seneryo uydurdum kafamda.olacak olan 5 gün önce tek ilişkiyle bile oluyor. Takma kafana dua et bol bol.kizlar ben bu arada bol bol Ya Musavvir Esmasini çektim.halada çekiyorum.
canim dogru soyliyosun tamam bol bol dua edicem yarin da olursa denerim artik sonrasi allaha kalmis gercekten🙏🏻 dedigin esmayi da gordum dogrusunu altta evet bol bol guzel dusunce bol bol duayla olucak insallah biz elimizden geleni yapmaya calisiyoruz

Şuan regliyim 12 Haziran dan itibaren

kizlar bir sorum var, biliyosunuz bugun catlama oldugunu gordum testte ama bugun denemeyedik ne yazik ki, bir sorun olur mu sizce🥺 icim icimi yedi uzgun uzgun oturuyorum evde, bir soruyim dedim dun denemistik aksam ustu😞 yarin da olur buyuk ihtimal ama bugun denk gelemedi iste
Canım ovulasyon dan 1 gün oncesı gebe kalma ıhtımalı en yüksek gündür ve o oran %25tir ovulasyon günü bu oran %15 iken 1 gün sonrası %10, 2 gün sonrası %5, 3 gün sonrası %0.5 canını sıkma en önemli günü değerlendirmişsin. E benim kızım da tek ilişki ve catlamanın oldugu gunun öncekı gecesı olmustu yani senin de muhtemelen arada yarım gün var

merhaba benim 24 mayıs bat ama bu ay bi rahatsızlığımdan ötürü tedavi görüyorum o yüzden deneyemiyoruz önümüz aylara kaldı burda da pek aktif değilim o sebepten🙏

Evet ben strip kullandım erken gebelik testinde ondan çok daha silik çizgi çıktı :)
Canım ben de sana soracaktım o dediğin hangisi oluyor alayım bende malum clear blue beni deli etti geçen ay başka da bilmiyorum erken gebelik testi

kizlar bir sorum var, biliyosunuz bugun catlama oldugunu gordum testte ama bugun denemeyedik ne yazik ki, bir sorun olur mu sizce🥺 icim icimi yedi uzgun uzgun oturuyorum evde, bir soruyim dedim dun denemistik aksam ustu😞 yarin da olur buyuk ihtimal ama bugun denk gelemedi iste
Canım bu kadar olur ya biz de deneyemedik çünkü ben uyuyakalmışım😂 Ama öncesini değerlendirdiğimiz için içim rahat. Çünkü zaten çatlamadan önce tüplerde sperm olması şansı daha da artırıyor. Bir de olacağı varsa her türlü olur hiç kafana takma😇 Olabiliyorsa bu sabahı değerlendirin. Benim doktorum yumurtam 2 gün önce çatlamasına rağmen gün aşırı değerlendirin demişti kontrolde. Demek ki şans devam ediyor.

Ben seni asla etkılemek ıstemem kuzumm ama elimde test olsa ben yapardım. Eger uzulmem neg cıksa da diyorsan yap cunku daha var yani. Ki herkesin fikri farklı kimisi de yapma diyebilir. Sen iyisi mi iç sesini dinle (meraktayımm)
Canımm bugün yapmadım yarın sabah yapmayı düşünüyorum regle 6 gün kalmış oluyor predictor early i yapacağım yarın sabah 😍

Ama çok normal ki 3 kala kasette çıkmaması. Benim 4 kala kanda bile çıkmamıştı. Son ana kadar mod düşürmeye gerek yokk🙏🏼
bilmiyorum aylardır takip ediyorum forumu çoğu kişinin adetine 4-5 gün kala kaset testte bile silik çizgi çıkıyor. Bbt takibi yapıyorum vücut sıcaklığımda da artış yok zaten :KK43:

Bir ay olmayacağı için de önerilerinizi bekliyorum yumurtalarımin kalitesi artsın inşallah :) 2 çocuğum var 2 si de hemen oldu sanırım şimdi istiyorum ya ondan stres mi oldu acaba

X