HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Sperm 72 saat canlı kalabiliyor içeride dün olduysa sperm vardır içeride yumurtada 24 saat kabulde yarın yaparsanızda ikinci kez denemiş olursunuz hiçbirşey için geç yada erken yada kaçmıs değil

Al benden de yeni güncelleme mide yanması veee akıntıda çoğalma bu ne şimdi hadi bakalım

Tam pik değil evet ama yarın 2 defa yapayım yakalarım inşallah. sizdende çift çizgi haberinizi aliriz ins az kalmış. Hepimizin gönlüne göre olsun inşallah

Benım oldu canım her ikisinde de kasılma tarzı

Hiçbişey olmaz stres yapma. Baksana olacaksa tek ilişkiyle bile oluyor
Bende dün dahil olmak üzere değerlendirdim 9 undan beri bu gece artık istemiyorum yeter. zaten regl olacak gibiyim çok gergin sinirli duygusal az mola vermek istiyorum övü ye göre yine peak falan olursa o zaman bakıcam
Olur kuzum hiç dert etme spermler içeride 5 güne kadar canlı kalabiliryorlarmis.seninkiler dünden beri geziniyordur zaten catlamayi gören koşar zaten vizzzzzzz diye
ya kizlar cok tesekkur ederim cevaplariniz icin icime su serpildi insallah oyledir yarin sabah denerim belki ama bilmiyorum ki uf valla icim sikildi bi ama tamam dediginiz gibi iyi dusuniyim iyi olsun haklisiniz cok tesekkur ederim yorumlariniz desteginiz iciin

Beraber bekleyip gorucez artik

Canım şöyle düşün elinde test varsa yap 7 gün kala çıkarsa senin karına çıkmazsa yok demek değil bu hem de hiç değil ay yapın
Elimde innovita testi bir tanede predictor early var onu harcamak istemiyorum yakında eczanede yok internetten gelmeside zaman alır zaten bayram girecek araya

Sen benim umut ışığımsın zaten ilişki sonrasında da devam etti hatta sağ taraf belim de ağrıdı hadi bakalımmmm
Ay canımmmmm benimmmm her birinizi ayrı sabırsızlkla bekliyorum guzel haberleri bayram şekerleri gelsin ben de ilişkiden sonra da kasılma oluyordu cok rahimi sanki hissediyordum.. hatta eşim de uzman oldu glb ıcerde bı degsklk var dedi gecen ay mesela ahhahaha

Canımmm bencede hiç strese girme yarın olur hem çok fazla tek ilişkiyle hamile kalan var sen öncesinde sürekli değerlendirdin

Elimde innovita testi bir tanede predictor early var onu harcamak istemiyorum yakında eczanede yok internetten gelmeside zaman alır zaten bayram girecek araya
Predictor blyosn 9 kala çıktı bendee. Ama sen onu 6ya sakla ozman net cıkar ben predictor ıle henüz ckmayan görmedm,

Haklisin canim insallah ya ne biliyim her ihtimali degerlendirmek istiyor insan sanki olmadiginda bu yuzden mi olmadi denese miydim diye icten ice kendini sucluyor ya o yuzden sanirim

Sperm 72 saat canlı kalabiliyor içeride dün olduysa sperm vardır içeride yumurtada 24 saat kabulde yarın yaparsanızda ikinci kez denemiş olursunuz hiçbirşey için geç yada erken yada kaçmıs değil
canim insallah cok tesekkur ederim yorumun icin, dedigin gibi yarina artik sonrasi da allah kerim diyorum beklicez hep birlikte

Canımmm bencede hiç strese girme yarın olur hem çok fazla tek ilişkiyle hamile kalan var sen öncesinde sürekli değerlendirdin
Evet canim insallah hayirlisi olucak beraber gorucez bakalim hepimiz insallah senin icine dogmus ya sen de hamilesindir mis gibi guzel haberlerle kapatalim bu ayiiii hep beraberrr mutlu mitlu

Haklisin canim insallah ya ne biliyim her ihtimali degerlendirmek istiyor insan sanki olmadiginda bu yuzden mi olmadi denese miydim diye icten ice kendini sucluyor ya o yuzden sanirim
Canım bende aynı düşündüm çatlamadan birgün sonrasını degerlendiremedim.resmen pert olmuştuk.sonra dedim belki onda tutacakti.en verimli zamandi belki.50 tane seneryo uydurdum kafamda.olacak olan 5 gün önce tek ilişkiyle bile oluyor. Takma kafana dua et bol bol.kizlar ben bu arada bol bol Ya Musavvir Esmasini çektim.halada çekiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…