HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

İşte benimde öyle, normalde adete 1 hafta kala mide bulantısı falan başlıyor, bel ağrısı çok oluyor, kasık ağrısı vs. hepsi var ama sağ kasığım batırıyor midem berbat. Ama bu kadar erken olmaz o yüzden ben hiç belirtilere yormuyorum, ne zormuş yumurtlamak ben bu ay takviye aldım ya bence ondan kötüyüm böyle

Ewet ağlama krizim tuttu.esimde dedi çok gerginsin yüzün gülmüyor çok tepki veriyorsun .hatta geçen geldi kapıyı açtım maşallah yüzünde yine güller açıyor dedi.
Allah Allah bak şimdi hamilelik belirtisi olabilir mi acaba bu yaşadıklarım normalde regl öncesi böyle oluyo muydun

Aynen bak senin de var. Ama bilemedim şimdi ben takviye falan almadım ona bakarsan acaba şuna tutunma aşamasında olduğu için mi böyle şeyler yaşıyoruz

Ahahaha Ay bu erkekler ne çekiyor elimizden onlarda çözdüler bu işi, benimkide benimle takip ediyor artık

Sağlıklı sperm 5 gün bile yaşıyormuş rahimde,öncesinde bir birleşme olduysa zaten olacaksa olur.günlere takıldıkça olmuyor aylarca yaşadım bunu,bu ay tek ilişki ile çift çizgi gördüm mesela. Ama günü kaçırdım diye üzülme hiç boşa denk geliyor mutlaka

Allah Allah bak şimdi hamilelik belirtisi olabilir mi acaba bu yaşadıklarım normalde regl öncesi böyle oluyo muydun
Kız yok olmuyordum bende mide bulantısı da olmuyordu burda dedim hatta kizlar adete 1 hafta var midem bir garip böyle grip bulantisi gibi birşey var dedim.hatta kim yazdı hatırlamıyorum adet yaklaşınca olur dedi.benim hiç olmaz sdaak sordu hatta sen ne olmasını istiyorsun dedim yerleşme bulantısı tuttu oda aaa bu yerleşme bulantısı olabilir dedi ama gerginliğim hat safhadaydi. Oglusum bile Baba anneme birşey deme cok sinirli dedi.

Kızlar benim ovulasyon testimi ekledim. Tecrübeli arkadaşlar dan Yörük bekliyorum. Adetin 11 1213gunleri yaptım. Koyulasmaya başladı

Eklentiler

• 20240614_000156.jpg
    54,4 KB · Görüntüleme: 18
Hmm anladım canım benim regl öncesi oluyor gerginlik vs aynı bu yaşadığım şeyi yaşıyorum. Geçen ay benim de bulandı midem hatta koktu yemekler falan. O yüzden artık nereye yorsak da sonuç zamanı gelince belli olacak hayırlısı olsun diyelim

Aynen canım bak o zaman belirsiz belirtilerdi.yani herşeyden dolayo olabilme ihtimali var.sonuc çıkınca aaa ondanmis işte diyoruz.sende o günlere hemencecik gel.insallah

Aldım kabul ettim 777 shshjshs
Bebiş sana çekerse kaç ayda doğar acaba
Ahahaha aslında genel olarak çok sabırlı bir insanım ama bilmiyorum niye böyle oldu acaba
Hatta ben demiştim benim reglden önce mutlaka midem bulanır diye
Kızlar benim ovulasyon testimi ekledim. Tecrübeli arkadaşlar dan Yörük bekliyorum. Adetin 11 1213gunleri yaptım. Koyulasmaya başladı
Bana sanki tam pik gibi gelmedi yarın günde 2 kere yapın bence yakalamak için.yakın gibi çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…