HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Ay bende aşırı gerginim bugün, kocişimde pes etti artık yarın mola verelim dedi 😂🤦🏻‍♀️ Zaten bende hal kalmadı, listeyi görsen benim günler full dolu, liste kabarık olacağı varsa olacak 🤷🏻‍♀️😏
Ay çok sinirliyim ve nemrutluk var tokatlamak istiyorum birilerini o derece 😂 ooo maşallah aynen ya olcağı varsa olacak artık bende sıkıldım😂

Ay çok sinirliyim ve nemrutluk var tokatlamak istiyorum birilerini o derece 😂 ooo maşallah aynen ya olcağı varsa olacak artık bende sıkıldım😂
Kizzzz bende yumurtlamadan sonra.cok gergindim sinirliydim.hatta sinirden ağlıyordum .eşime ters ters bakıyordum. Ruh halim bir.garipti.🤣🤣🤣

Ya bende işte böyleyim hatta bugün yazdım, regli olacakmışım gibi. Hem aksiyim, hem gergin, birde herhalde çok sıkıldık artık ondan

Kizzzz bende yumurtlamadan sonra.cok gergindim sinirliydim.hatta sinirden ağlıyordum .eşime ters ters bakıyordum. Ruh halim bir.garipti.🤣🤣🤣
Ben evde kendi kendime ağladım bugün bir de hiç bir sebep yok cidden dizlerim ağrıyor dedim masaj yapayım dedi bir dokundu sanki beni dövmüşler öyle canım yandı bağırdım ben de yavaş olsana diye n’oluyo sana diyo dedim yok bişey adam masaj yapayım diyo ona bile sinirleniyorum kızıma patladım odanı topla diye. Ağladı o da kıyamam eşim diyor annen bugün terör estiriyor kızım yanaşma fazla diye 😂 ay deliricem ama saçma sapan bir hal var üstümde geçsin hemen hiç sevmiyorum böyle olmayı

Bebişim o günlerdir verdiğin mücadelenin yorgunluğu 😂😂
Hiç sorma yaaaaa vallahi eşime dedim hamile kalırsam yüzüne bakmicam. Biraz önce.ustumu değiştirdim iç camasirimi çıkardım göğüslerim rahatlasın diye.gelmis.sirnasiyor garibim bilmiyor daha.yok anam yok dedim.idrarinda henuz onay çıkmadı mı diyo yine bana.idrarda birşeyler çıkarsa gözlerim parliyor yoksa it muamelesi görüyorum diyo🤣🤣🤣 yok idrara bakmadım bugün dedim yorgunum ondan🤣

Ben evde kendi kendime ağladım bugün bir de hiç bir sebep yok cidden dizlerim ağrıyor dedim masaj yapayım dedi bir dokundu sanki beni dövmüşler öyle canım yandı bağırdım ben de yavaş olsana diye n’oluyo sana diyo dedim yok bişey adam masaj yapayım diyo ona bile sinirleniyorum kızıma patladım odanı topla diye. Ağladı o da kıyamam eşim diyor annen bugün terör estiriyor kızım yanaşma fazla diye 😂 ay deliricem ama saçma sapan bir hal var üstümde geçsin hemen hiç sevmiyorum böyle olmayı
Ay aynı bennnnm

Ya bende işte böyleyim hatta bugün yazdım, regli olacakmışım gibi. Hem aksiyim, hem gergin, birde herhalde çok sıkıldık artık ondan
Aynen bende sabahtan beri öyleyim niye böyle olduk ki anlamadım yumurtlama da hiç böyle olduğumu hatırlamıyorum zaten yumurtladım mı onu da bilmiyordum önceden de neyse. 😂 genel de adete 1 hafta kala başlardı bu belirtiler bende.

X