HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Benimde bu ay pik olduğunda hiç akıntım yoktu öncesinde yada sonrasında da olmadı. Bugünde kremsi Beyaz akıntı başladı anlamadım
Benim peak oldu sonradan yumurtlama zamanı oldu bir daha olmadı. Olması mı daha iyi olmaması mı hiç bilmiyorum

Ben de mayısta hsg çekildim ve o ay hamile kaldım, inşallah senin de öyle olur

sifa1986 kuzu senin beyaz kremse akıntın olmuştu sanki yanlış mı hatırlıyorum, ne zaman olmuştu kaç gün sürmüştü yoğun muydu
Benim akıntım oldu baya, yumurtlamadan birkaç gün sonra başladı hep iç çamaşırıma beyaz kremsi yoğun kıvamlı geldi hatta peçeteye silince de baya geliyordu. 2 gündür hiç gelmiyor ama ara ara bir şey akıyormuş hissi geliyor belki de şeffaflaştı

Ya bide.kasik ağrım filanda gitti benim normal mi ?11 yıl oldu dogum yapali hafıza sıfır
ya benim geçen seferkinde regl olacakmışım gibi tüm alt karın bölgem ağrımıştı şimdi öyle değil baya noktasal ağrı gibi ara ara geliyor sanki yanma/sıcaklık hissi gibi. Bi de acayip şiş ve gergin hissediyorum hem rahmimi hem bağırsaklarımı (bunun sebebi gaz tabi)

Ben diyorum ben geçen ay bağıra bağıra belirti yaşadım.hatta demisimdir illaki size adetten 5 gün önce lekelenme oldu.kasik ağrısını dersin bacak agirisimi dersin dibine kadar yaşadım. Şimdi düşünüyorum da belkide geçen ay kimyasal geçirdim.cunku kanamam da bir degisikti.totalde lekelenme ile 11 gün sürdü.simdi minik minik ağrım var kasıklarımda dün bitti kasık ağrım.goguslerimde yanma var ara arada sizi.belirtinin azligida korkutuyor şuan beni göğüslerim sızlasin yaaaaaaa dolsun sissin

Benimde bugün başladı kuzu o kadar yoğun değil şimdilik bata 8 gün var daha geçen ayda bu şekilde akıntım oldu ama regle 1 gün kala olmuş ve çok gazım var bir kaç gündür. Ay hadi İnşallah benimkilerde hamilelik belirtisidir

Dur dur sonra ileriki haftalarda tüm belirtileri dibine kadar yaşayıp sürünmeyelim ben test yapmamış olsam kesinlikle hamileyim diye düşünmezdim sadece rahmimdeki ağrı biraz değişik ama regl olucam onun ağrısı ok derdim grip olduğum için de tam anlayamıyor olabilirim gerçi

Ya her hamilelik çok farklı kızlar ben kızım da hiç ama hiç anlamadım sadece regl den önce göğüslerim hiç ama hiç ağrımazdı. O zaman ağrımaya başlamıştı şişmişti ki o zaman da anlamadım cahillik işte. 6. Hafta da kusma vs olmuştu bende.

Ay inşallah akıntı önemli bence belli ki içeride bişiler oluyor bi işlem var mesajı veriyor

Benimde 8 gün var âdete valla hevesim geldi yarın test yapacam bende

Bende test yapmasam kesinlikle anlamazdım aynı adet olacakmışım gibi ağrı gelip gidiyor tek farkı normal aylarda ağrıdığında o gün adetim gelirdi bunda ise ağrı daha hafif ve gidip geliyor belki bundan şüphelenebilirdim ama gelemiyor diye de düşünebilirdm

Göğüslerim hamur gibi

Goguslerinde sızlama oldu mu yani şuan varmı daha doğrusu .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…