HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yumurta olarak düşünme. Önce bu süreci atlatmaya bak derim. Umudunu da tabi yitirme. Ama uzulmeni hiç istemem. Hemen tutacağını düşünüyorum bu süreci atlattiktan sonra , inşallah
Dün şifa'nın verdiği örnekler biraz umutlandırdı beni tabii ki de ama polyannacılık oynamamak istiyorum Yani sana anlatamam lekem geceden beri üç kez falan geldi ama onun dışında da aynı yumurtlama dönemi gibi sol kasığımda batmalar oluyor hafif akıntı geliyor çok merak ediyorum yani ister istemez nefis sahibiyiz diyorum böyle bir şey olabilir mi Ama kimyasal gebelik sessiz düşük yani düşük olarak görmüyormuş Doktorlar bunu pek Bu yüzden de hevesleniyorum aslında insani duygular işte 🥺🥺

Canim benim sat 15mayis idi. Bat 12 Haziran. Böyle guncelleyelim bari. Gelen olursa yazarim.
Bu sekılde yazmıssınız bana ama ben anlayamadım sanırım şuan güncel tarihiniz nedir döngü basladı mı
Adet olunca 10 haziran 6 temmuz yazmıştım demek güncellenmedi vardır bir hayır bakalım.
Döndünüz baslayınca güncelliyorum baslamadıysa guncellemiyprım siz döngüniz başlayınca yazın o zaman guncellerim

Dün şifa'nın verdiği örnekler biraz umutlandırdı beni tabii ki de ama polyannacılık oynamamak istiyorum Yani sana anlatamam lekem geceden beri üç kez falan geldi ama onun dışında da aynı yumurtlama dönemi gibi sol kasığımda batmalar oluyor hafif akıntı geliyor çok merak ediyorum yani ister istemez nefis sahibiyiz diyorum böyle bir şey olabilir mi Ama kimyasal gebelik sessiz düşük yani düşük olarak görmüyormuş Doktorlar bunu pek Bu yüzden de hevesleniyorum aslında insani duygular işte 🥺🥺
Umarım heves değil doğru histir. İnsan mantık ile kafasindakiler arasında bağ kuruyor. Ben de pek farklı değilim. Erken adet olmam ve kesik gelmesi yerleşme kanaması diye yazması falan yani insan bagdastirmaya çalışıyor. Doğru mu hissediyorum diye de umutlaniyor. Seni o kadar iyi anlıyorum ki. Umarım güzel haberler alırsın

Bu sekılde yazmıssınız bana ama ben anlayamadım sanırım şuan güncel tarihiniz nedir döngü basladı mı

Döndünüz baslayınca güncelliyorum baslamadıysa guncellemiyprım siz döngüniz başlayınca yazın o zaman guncellerim
Ben de sifa1986 sifa1986 gibi leke leke görüyorum.henuz pozitif yok. Ama normal döngü de tam anlamıyla başlamadı. Beklemedeyim. Su an güncellemeyin. Duruma göre eğer adetim başlarsa güncellemen için seni etiketliycem canim ❤️

Ben senden bir aksiyon bekliyorum kuzum.cgit gel doktora inşallah bizim içimizden geçenler gerceklesir

evet birde çift çizgi olup hala bat sat yazanlar var sankiiiiii
Yani bakalım gün sonuna kadar yazmayanları silerim ben özellikle tüm mesajları kacırmamak için okuyorum beni etiketlemeyip yazabları bile mesaj aralarından ayıklayıp yazıyorum güncel tarihlerini yazmayanların peşinden de koşuyorum valla bu kadar oluyor maalesef kimsenin zorla tarihlerini alacak halim yok gün sonunda yazmayanları silerim

Yazmayanları çıkaralım derken mesela benim hiçbir şeyim belli değil ben ne yazabilirim 🙈 düşük yaptım o yüzden kendi üzerime alınmıyorum 🙈
Canım sen sürekli kendinden haberdar ediyorsun senin durumunu biliyoruz hiç yazmayanlar etiketlemeye rağmen cevap vermeyenler var mayıstan kalan batlar var hamile olsa doğuma gidecek olanlar var tabloda 😂😂😂

X