HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

yumurtlamadan 6 ve 7 gün sonra karnımda çok minik ağrı hissi olmuştu ara ara gelen. Heveslendim de yerleşme ağrısı diye. Şimdi yumurtlamadan sonraki 10. Gün artık hiç ağrı yok :KK43: bu ay da olmadı galiba…

yumurtlamadan 6 ve 7 gün sonra karnımda çok minik ağrı hissi olmuştu ara ara gelen. Heveslendim de yerleşme ağrısı diye. Şimdi yumurtlamadan sonraki 10. Gün artık hiç ağrı yok :KK43: bu ay da olmadı galiba…
Yumurtlama sonrası 10-12 gün testte çıkar diyorlar yarın sabah erken test yap bence canım 🥰

Benim belim ve sırtım da bir nokta ağrıyor. Bir de böyle bi depresif hallere girdim içim sıkılıyor 😞

Canım nasıl gidiyor hamilelik 🥰
Şimdilik güzel gidiyor canım, koku hassasiyetim var bazen hafif kramplarım oluyor bazende adet olacakmışım gibi ağrı gelip gidiyor genel olarak iyiyim ama 😊 ben 6 gün kala öğrenmiştim şu an gecikmenin 3. Günündeyim umarım sağlıklıdır 🙏🏻 8. Haftada kontrole gideceğim

Pamlok Pamlok ecutos ecutos ay kizlar tam okuyamadim ama geldim bisey sorucam pik gordugunuz zaman o takvimde yuvarlak olan gun di mi?

bakalim bugun denedik yarin da ogleden sonra ben de catlama gormek icin test yapicam aksam da tekrar denicem yarin gece de denerim iyi olur gibi dusundumm, valla cok sevindim ecutos ecutos senin icin canimmm

Darisi bizim bekleyenlerin basina🙏🏻

Şimdilik güzel gidiyor canım, koku hassasiyetim var bazen hafif kramplarım oluyor bazende adet olacakmışım gibi ağrı gelip gidiyor genel olarak iyiyim ama 😊 ben 6 gün kala öğrenmiştim şu an gecikmenin 3. Günündeyim umarım sağlıklıdır 🙏🏻 8. Haftada kontrole gideceğim
Umarım sağlıklı bir gebeliktir canim hayırlı olsun. 🤲🏻

Pamlok Pamlok ecutos ecutos ay kizlar tam okuyamadim ama geldim bisey sorucam pik gordugunuz zaman o takvimde yuvarlak olan gun di mi?

bakalim bugun denedik yarin da ogleden sonra ben de catlama gormek icin test yapicam aksam da tekrar denicem yarin gece de denerim iyi olur gibi dusundumm, valla cok sevindim ecutos ecutos senin icin canimmm

Darisi bizim bekleyenlerin basina🙏🏻
Evet canım minik bir yumurta var sayının üzerinde 🥰 bencede her gün değerlendir canım 🤩🔥

İyi ne güzel canım aman sağlıkla ilerlesin inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin 🧿🥰

İyi ne güzel canım aman sağlıkla ilerlesin inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirirsin 🧿🥰
Amin canım inşallah🙏🏻🥰 sizlerinde güzel haberlerinizi alırız inşallah yakında 🥹
Bu arada ben 2 ay sadece ovulasyonla denemiştim olmamıştı geçen ay ovulasyonla birlikte jel de kullandım bilmiyorum zaten olur muydu kullanmasam ama ben onunda faydası olduğunu düşünüyorum, sizinle de paylaşmak istedim belki birine yardımım dokunur

Amin canım inşallah🙏🏻🥰 sizlerinde güzel haberlerinizi alırız inşallah yakında 🥹
Bu arada ben 2 ay sadece ovulasyonla denemiştim olmamıştı geçen ay ovulasyonla birlikte jel de kullandım bilmiyorum zaten olur muydu kullanmasam ama ben onunda faydası olduğunu düşünüyorum, sizinle de paylaşmak istedim belki birine yardımım dokunur
Ne jeli canim ilk duyuyorum

Benim de bugün pik oldu ama akşama yemekli misafirim vardı ayrıca eşim de göreve gitti sabah gelicek anlayacağınız bugünü değerlendiremedik dün de değerlendirmemiştik. Yarına çatlar büyük ihtimalle biraz moralim bozuldu sanki değerlendiremedik diye 😔

beezuus beezuus sizinle aynı gün pik olduk beklediğimiz gibi

Eklentiler

• Screenshot_20240612-232025_Instagram.jpg
    Screenshot_20240612-232025_Instagram.jpg
    142,7 KB · Görüntüleme: 21
Sperme zarar vermeyen ovulasyon dönemi kullanabileceğiniz jeller var canım, spermin yumurtaya ulaşmasını kolaylaştırıyor zararsız olduğu için bende sadece yumurtlama günlerimde denemek istedim ilk ay oldu
Çok iyiymiş ben de olmazsa araştırayım. Çok teşekkür ederim. Marka adı verebilir misin ya da ne yazsak çıkar diyeyim?

Benim de bugün pik oldu ama akşama yemekli misafirim vardı ayrıca eşim de göreve gitti sabah gelicek anlayacağınız bugünü değerlendiremedik dün de değerlendirmemiştik. Yarına çatlar büyük ihtimalle biraz moralim bozuldu sanki değerlendiremedik diye 😔

beezuus beezuus sizinle aynı gün pik olduk beklediğimiz gibi
Hiç stres yapma bence canım, benimde dün pik oldu bugün doktoruma gittim bu bir hafta çok önemli dedi. Artık yarın ve sonrasını değerlendir

X