HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Stres yapmayın kendinize yumurtlama stresten çok etkileniyor. Ben ovulasyon testini ikinci kez denediğimde stresten 21.gün görmüştüm yumurtlamayı. C çizgisiyle ilgili de acaba testi yaptıktan sonra fazla hareket ettiriyor olabilir misiniz? Belki hareket kaynaklı olabilir.

ya aslinda stres yapmiyodum gecen ay ilk kez denedigimde hemen gordum diye ama simdi niye boyle oldu bilmiyorum femometer a gore 2 gun sonra ovulasyonum ona inaniyim bari artik gun icinde 2 kez yaparim olmadi ustte yazdigim gibi kacirmamak icin simdi kendimi sartladim ya 15ine kadar oldu oldu diye 15inden sonra olur bu gidisle

testi hareket ettirmiyorum aslinda ama kabin icinde donduruyorum bi kac kez ondan mi acaba bilemedim ki, yarin daha sabit tutmayi deniyim bi belki o zaman olur

Dün ve bugün pik bakalim iki gündür değerlendiriyorum akşama çatlar umarım mor olan dünkü pembe bugünkü
Dün pik değilmiş bugün pik sonra silikleşir bol bol değerlendirin
Ya ben mfk yı dinlemiştim sperm azalmadı vsvs gıbı bısı olmaz ne kadar ıstersenız yapın dıor bak burfa
Ya benim doktorum da aynı şeyi söyledi. Gücünüz kuvvetiniz varsa yapın dedi

Freshmommy canım hakkında hayırlısı olsun zaten dediğin gibi başından beri çok heyecanlanamamıştın umarım bir sonraki ay bağlıklı bir gebelik olur

bu ay ilk kez belirti yaşadım karın/kasık ağrısı oldu ara sıra. Daha önce hiç belirti yaşamamıştım. Adetim 16 haziranda test yapmak için çook erken ama ovülasyon testi yapayım dedim. Koyu çıkarsa gebelik ihtimali varmış diye. Çok çok soluk çıktı. Gebelik olmasına rağmen ovülasyon testi çok soluk çıkar mı sizce?

Kuru incir varsa tüketebilirsiniz yumurtanın gelişmesini sağlıyor. Döndürmeden deneyin isterseniz bir de fark edecek mi bakarsınız ona göre

Aynen canım hiç kalkmadan dil altından ölçüyorum
Baya düşük geldi de ateşin o yüzden sordum canım, ateş konusunda çok bilgim yok ben de ilk defa geçen ay ölçmüştüm 2 gün 36.3’te kalmıştı sonra yavaş yavaş yükselmişti 36.9’a kadar çıktı sonra birden 36.3’e düştü ve adet oldum. Şimdi kontrol ettim döngü uzunluğuma bakılırsa ateşimin 36.3’e düştüğü ilk gün yumurtlama olmuş.

Lh hormanu vucudumuzda bulunan bir hormon o yüzden erken gebelik testi ya da normal bir gebelik testi ile netleştirn derim

Ovulasyon testinde koyu çıkması için adete baya yakın olması gerekiyor sanırım. Yumurtlama gününden eminsen aslında adete 4 gün kala filan çıkma ihtimali var kaset testte.

Hmm anladım canım benim de 36.4 den 36,1 e düşmüş yumurtlama zamanı tamam yumurtladım artık artması gerekmezmi yavaştan o takıldı kafama 35,9 yine düşük yükselmesi gerekiyor diye düşünüyorum bende mantıken. Acaba hala yaşıyor mu yumurtam ölmedi mi sksjdjdjjd

Canım benim geçmiş olsun ama Allahtan umit kesilmez. İnşallah hakkında hayırlısı ne ise o olsun

Evet eeennn büyük etken stres bende. Eşim rahat ya hiiç stres yapmıyor. O da baktırdı canım daha yeni gayet iyi dedi doktor. Kendimi salmam lazım ama yapamıyorum. Daha önce ikiz gebeliğim olduğu için tekrar ikiz gebelik olabilirmiş. Doktorum yine ikiz olursa birini aldırman gerekebilir aksi halde senin için çok tehlikeli dedi. Çünkü rahim ağzı yetmezliğinde erken doğum yapmıştım. Ben şimdilik tüp bebek hiiiiç düşünmüyorum 22 yaşındayım. Sende baya gençmişsin

Ahaha güldürdün beni ya Valla halâ yaşıyor olabilir siz değerlendirin Yarın filan yükselmeye başlar herhalde. Bir de hep yakın saatlerde ölçmeye dikkat et canım. Ben genelde sabah 6-7 arası ölçüyorum o saatler arası uyandığım için. O da önemliymiş bildiğim kadarıyla. Senim sanki saatler de farklıydı gibi hatırlıyorum.

Anladım canım inşallah güzel sonuçlar alırsınız çok geçmiş olsun

her gun iliski olabilir evet ama gunde 2 iliskiyi ben olmaz diye okumustum, zaten oyle yapamam gibi de bir gunde bir iliski yeter suan ama bilen birinin soylemesi iyi oldu denicek olan varsa
Yumurtlama zamanı günde iki ilişki öneren doktorlar var canım dediğim gibi sperm kalitesi iyiyse bu geçerli size tavsiyem yumurtlamadan bir kaç gün öncede ilişki olması zaten gün aşırı ilişki yapılsa ovulasyona da gerek kalmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…