HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Yumurtlama zamanı günde iki ilişki öneren doktorlar var canım dediğim gibi sperm kalitesi iyiyse bu geçerli ☺️ size tavsiyem yumurtlamadan bir kaç gün öncede ilişki olması zaten gün aşırı ilişki yapılsa ovulasyona da gerek kalmıyor 🤩
insallah canim valla💕🙏🏻

Ahaha güldürdün beni ya🤣 Valla halâ yaşıyor olabilir siz değerlendirin 😄 Yarın filan yükselmeye başlar herhalde. Bir de hep yakın saatlerde ölçmeye dikkat et canım. Ben genelde sabah 6-7 arası ölçüyorum o saatler arası uyandığım için. O da önemliymiş bildiğim kadarıyla. Senim sanki saatler de farklıydı gibi hatırlıyorum.
Bi kaç gün erken kalkmıştım arada 1 saat oynuyor sanırım canım belki o da etkiler dediğin gibi değerlendirmeye devam 😂

Ben ilk gebeliğimi Laboquick ile öğrendim o zamanlar çok iyiydi ovulasyon testinde de onu kullanmıştım hatta. Şimdi elimde hem Laboquick var hem Innovita. Innovitaya iyi diyorlar onun gebelik testini daha denemedim. Ama 5 aydır Laboquick’le test yapıyorum 1 kez sonradan silik çizgi çıktı. Onun dışında hiç yanlış pozitif çıkarmadı. O aydan da şüpheliyim aslında acaba kimyasal olmuş olabilir mi diye. Diğer testler hakkında çok fikrim yok
Ben de araştırdım bayag. Laboquik aldım erken testlerden falan yorumları çok iyi. Sonra ovulasyon testleri karşıma çıktı baktım innovita iyi. Ama almadım. Bilmiyorum zaten 10 Haziran regl oldum. 19unda şehir dışına Cikacam. Yani alsam da bu ay kullanamayacağım için gereksiz almiyim dedim. Ama bu iki marka bayag övülüyo

Ben de araştırdım bayag. Laboquik aldım erken testlerden falan yorumları çok iyi. Sonra ovulasyon testleri karşıma çıktı baktım innovita iyi. Ama almadım. Bilmiyorum zaten 10 Haziran regl oldum. 19unda şehir dışına Cikacam. Yani alsam da bu ay kullanamayacağım için gereksiz almiyim dedim. Ama bu iki marka bayag övülüyo
Bende bu ay innovita ovulasyon testi kullanıyorum ve çok hassas olduğunu düşünüyorum. Bir gebenin günlüğü testini sevememiştim. İnnovitanın yanında gebelik testide göndermişler, kullanan var mı acaba hassas mıdır bu gebelik testleri?

Bende bu ay innovita ovulasyon testi kullanıyorum ve çok hassas olduğunu düşünüyorum. Bir gebenin günlüğü testini sevememiştim. İnnovitanın yanında gebelik testide göndermişler, kullanan var mı acaba hassas mıdır bu gebelik testleri?
Predictor da araştırmak lazım aslında

Ben geçen ay innovita ile baktım çok net gördüm yumurtlamayı. Kullandığım Takvim uygulaması ile de tam uyumluydu.

Hassas degıl ama hızlı sonuc veriyor kaset test gibi ama erken gebelik gibi değil

Kızlar bende ilk gebeliğim kalp atışı durması sonucu sonlandı
Bir daha olunca Allahın izni ile
Aynı şeyler yasamaktan çok korkuyorum 😭

X