HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Bilmiyorum ki nolur korunur muyum mechul ama kimyasal yaşayıp 20 gun snra hamile kalan arkadasm var 🤗
Saka biryana güldürmeye çalışıyorum seni.o sessiz hüznü çok iyi biliyorum canım.Rabbim den sagliklisinu istedik hep dimi.Duami kabul oldu diye dusun tamam mı🤲Şimdi yine güzel yine sağlıklı ve çok rahat bir gebelik için dua edicez

Saka biryana güldürmeye çalışıyorum seni.o sessiz hüznü çok iyi biliyorum canım.Rabbim den sagliklisinu istedik hep dimi.Duami kabul oldu diye dusun tamam mı🤲Şimdi yine güzel yine sağlıklı ve çok rahat bir gebelik için dua edicez
İnşallah eşim de bezmek yok devam ama busfer asla takma dedi ama ben kimyasal gecmıslı ınsanlarn önden de ogrenmesı tarafıym hala bısey de nasıpse zaten nasıp olur🤗

İnşallah eşim de bezmek yok devam ama busfer asla takma dedi ama ben kimyasal gecmıslı ınsanlarn önden de ogrenmesı tarafıym hala bısey de nasıpse zaten nasıp olur🤗
Kimbilir belki bizde geçirdim ama bilmiyoruz.mesela ben geçen aydan çok şüpheliyim hayali çizgi cikti bende sende gördüm demistin.sonra kanamam başladı.

1718112488690.png
1718112505486.png

Kizlar bugun 2,5 saat beklettigim idrarla yaptigim test de bu, premomda digerlerine gore daha yuksek gorunuyo tabi ama yine pik degil ay sinir oldum ya, yani oldu oldu olmadi ben gun asiri devam edicem sonra artik bakicaz :KK43:

bir de kizlar neden bu testlerin bazilarinda c kismi silik bazilarinda asiri net cikiyo, her zaman ne yapiyosam aynisini yapiyorum belki testim iyi degildir dicem de baktim ekstra hassas testmis bu

Valla bende pıhtılaşma bile yok. Herşeye baktırdım. Bir kerede değil farklı yerlerde baktırdım
Stres yapmayın o zaman diğer bir etken de stres bazen olmuyosa bir şeyler akışına bırakmak gerekiyor stres de çok etkiliyor tutunacaksa bile tutunmuyor eşinde sende stres yapmayın . Bu arada eşinde bir sıkıntı var mı o da baktırsın bir . En son çare tüp bebek artık

Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi canm sen mi demstn bana kese görünmese daha iyi dye görünmedi benim kese acaba kanamam nezaman başlar biter dusecekse zten dussun bari vucudm kendne gelsn
Kese olmadan daha hızlı düşüş saglanıyor canısı galıba vücudun atacak çok seyı olmuyor Protestan kullanma bence gecıktırıyot ben ıkı aydır günde ılı kullanıyprım 1900 e düşmüş değer ama hala kanama gelmedı progestamdan dedi doktor

Eki Görüntüle 3439865 Eki Görüntüle 3439866

Kizlar bugun 2,5 saat beklettigim idrarla yaptigim test de bu, premomda digerlerine gore daha yuksek gorunuyo tabi ama yine pik degil ay sinir oldum ya, yani oldu oldu olmadi ben gun asiri devam edicem sonra artik bakicaz :KK43:

bir de kizlar neden bu testlerin bazilarinda c kismi silik bazilarinda asiri net cikiyo, her zaman ne yapiyosam aynisini yapiyorum belki testim iyi degildir dicem de baktim ekstra hassas testmis bu

Canım benim de böyle C kısımları neden öyle bilmiyorum ama önemli olan T C’den koyu çıkması ya da eşit. Yumurtlama belirtisi yaşar mısın normalde ağrı ya da akıntı filan? Benim de dün akşam 0.47 yazıyordu premom’da sabah 1.52 olmuştu.

Kese olmadan daha hızlı düşüş saglanıyor canısı galıba vücudun atacak çok seyı olmuyor Protestan kullanma bence gecıktırıyot ben ıkı aydır günde ılı kullanıyprım 1900 e düşmüş değer ama hala kanama gelmedı progestamdan dedi doktor
Ay tamam çok teşekkür ederim canım araştırdım Ben de zaten Ama neden verdiğini anlamadım kendisi artışı görmek için belki de hani artış düzgün olur mu diye mi acaba muhtemelen zaten yarın düşüş yerine artış varsa tekrar tekrar ister

Kızlar randevum 15 20ydi biraz bekledim az önce çıktık malesef vajinal muayenede görünmedi rahim kalın hala kimyasal olma ıhtımali cok yuksek artıs çok azmış neolur neolmaz diye bana Progestan verdi bazen görünmüyormuş ama anlayamadım geç döllenme olabilir dedi ben yumurtladıgım günü biliyorum dedim yerlesme süresi de fark edeblrmiş kafam çok karıştı lekelenmem cok arttı yarın HCG istedi Dr gidişat gösterirmiş değer zaten ama umutsuzdu bariz sifa1986 sifa1986 @halolita Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi @guzelbiresinti @Polymnia @Candy7777 ismini unuttuğum arkadaslarım hepınıze teşekkür ederim ne tatlı guzel yureklısınız🌹 Progestan anlam veremedim 1 gün için ne alaka
Umut kaybetmek yook belkide çok nazlı bi bebiş korkutmayı seviyor belki de

Ay tamam çok teşekkür ederim canım araştırdım Ben de zaten Ama neden verdiğini anlamadım kendisi artışı görmek için belki de hani artış düzgün olur mu diye mi acaba muhtemelen zaten yarın düşüş yerine artış varsa tekrar tekrar ister
Tabıkı benim bır turlı baslamadı kanamam beta düşmüş baya 20 gün önce 850 ıdı zaten şuan 1900 yarın bende vereceğim düşüş varsa kurtaj olmak istemiyorum kahve akıntım var sumuksu

Canım benim de böyle C kısımları neden öyle bilmiyorum ama önemli olan T C’den koyu çıkması ya da eşit. Yumurtlama belirtisi yaşar mısın normalde ağrı ya da akıntı filan? Benim de dün akşam 0.47 yazıyordu premom’da sabah 1.52 olmuştu.
canim ya aslinda yok oyle hic olmuyo bi dun biraz sol kasik kisminda bi sinyal gibi azicik agri oldu gecti, ama oyle yogun degil, akinti da iste bi goruyorum yumurta aki kivaminda bir gormuyorum, mesela gecen ay pik gordum catlama gordum testte ama o akintiyi gormemistim, onceki ay akintiyi gormustum gibi gibi, yani belli bir belirtim yok ondan anlayamiyorum.

canim insallah ya bakalim sence yarin sabah 11 gibi bi de aksam 5 gibi falan yapmali miyim?

Kızlar sizce en iyi gebelik testi hangisi
Ben ilk gebeliğimi Laboquick ile öğrendim o zamanlar çok iyiydi ovulasyon testinde de onu kullanmıştım hatta. Şimdi elimde hem Laboquick var hem Innovita. Innovitaya iyi diyorlar onun gebelik testini daha denemedim. Ama 5 aydır Laboquick’le test yapıyorum 1 kez sonradan silik çizgi çıktı. Onun dışında hiç yanlış pozitif çıkarmadı. O aydan da şüpheliyim aslında acaba kimyasal olmuş olabilir mi diye. Diğer testler hakkında çok fikrim yok

Son düzenleme:
X