HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

Kromozomsal hiçbir sıkıntı yok kan değerlerim gayet yerinde ama 2 dir aynı şeyleri yaşıyorum çok kötü hissediyorum 🥹 acısı kanama felaket oluyor
Şükür bizde de yok kromozomal sıkıntı. Birtek kanımda bir çeşit virüs çıktı. Doktorum onun kimyasalla alakası yok dedi. Antibiyotik kullandım o da geçti

Dün ve bugün pik bakalim iki gündür değerlendiriyorum akşama çatlar umarım mor olan dünkü pembe bugünkü

Eklentiler

• 20240611_152534.jpg
    20240611_152534.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 18
  • 20240611_113756.jpg
    20240611_113756.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 18
eylülde, siz nasılsnız geçmiş mesajları tam hepsini okuyamadım, moralinizi hiiiç bozmayın güzel olacak inşallah her şey ❤️

😔 çok üzüldüm Rabbim hayırlısını versin sağlıkla kucağınızı doldursun 🙏
Ben de 2018 Aralık acaba dedim topikte miydiniz ozaman ama baktım yeni üyelikmiş🥰

Kızlar randevum 15 20ydi biraz bekledim az önce çıktık malesef vajinal muayenede görünmedi rahim kalın hala kimyasal olma ıhtımali cok yuksek artıs çok azmış neolur neolmaz diye bana Progestan verdi bazen görünmüyormuş ama anlayamadım geç döllenme olabilir dedi ben yumurtladıgım günü biliyorum dedim yerlesme süresi de fark edeblrmiş kafam çok karıştı lekelenmem cok arttı yarın HCG istedi Dr gidişat gösterirmiş değer zaten ama umutsuzdu bariz sifa1986 sifa1986 halolita halolita Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi guzelbiresinti guzelbiresinti Polymnia Polymnia Candy7777 Candy7777 ismini unuttuğum arkadaslarım hepınıze teşekkür ederim ne tatlı guzel yureklısınız🌹 Progestan anlam veremedim 1 gün için ne alaka
Freshmommy Freshmommy naptın canım gittin mi hastaneye

Kızlar randevum 15 20ydi biraz bekledim az önce çıktık malesef vajinal muayenede görünmedi rahim kalın hala kimyasal olma ıhtımali cok yuksek artıs çok azmış neolur neolmaz diye bana Progestan verdi bazen görünmüyormuş ama anlayamadım geç döllenme olabilir dedi ben yumurtladıgım günü biliyorum dedim yerlesme süresi de fark edeblrmiş kafam çok karıştı lekelenmem cok arttı yarın HCG istedi Dr gidişat gösterirmiş değer zaten ama umutsuzdu bariz sifa1986 sifa1986 halolita halolita Pkolu_anneadayi Pkolu_anneadayi guzelbiresinti guzelbiresinti Polymnia Polymnia Candy7777 Candy7777 ismini unuttuğum arkadaslarım hepınıze teşekkür ederim ne tatlı guzel yureklısınız🌹 Progestan anlam veremedim 1 gün için ne alaka
Canım geçmiş olsun.İnsallah hakkında hayırlısı olur.bebek yerlesmeseydi 400 kusur nasıl çıktı o zaman

Tam olarak ne zaman ikisini de koyu görürüm bu ay 30 günde bir adet oldum normalde 32 günde bir olurum 2 ayda bir günü değişir. Düzenli adetim olur
Bence ortalama 30, 32 ise siz 16. Ve 18 gunler arası yumurtlama ama suanda yıne de hemen renklenmıs 2. Cızgi

İlk gebeliğimde de çoktu kızımdan önce binbesyuzlerden ani düştü canım. Kımyassl gebelik adetle veya adet öncesı dokulen bsy degil sanrm belli bir suresı var sifa1986 sifa1986

Ben iyiyim ama elhamdülillah nötr gbym neden böyleyim anlamadm bende mı sorun var hazır m degıldım acaba. Eşim de dıyor sen neden duygusuzsun suan bı garipsin en cok buna takıyorum suan🙄🥺
Ya aslında baştan stresli başladın kuzum.Prenses hastalandı bana geçer mi korkusu evladın orda hasta onun stresi.suan ki sakinligin ondan

Ben iyiyim ama elhamdülillah nötr gbym neden böyleyim anlamadm bende mı sorun var hazır m degıldım acaba. Eşim de dıyor sen neden duygusuzsun suan bı garipsin en cok buna takıyorum suan🙄🥺
Tutuktun zaten konuşmalarında hep ben fark ediyordum.ben sana heyecan yapmaya çalıştım.😊😊

Tutuktun zaten konuşmalarında hep ben fark ediyordum.ben sana heyecan yapmaya çalıştım.😊😊
Evet ya resmen içimde de skntı vardı bi süredir bide ınsan temknlı oluyor aynısını yasaynca daha önce rabbim ağırını yaşayanlara sabır versin bebegnı görüp de tamamına erdirsin inşallah tüm gebeleri korusun göörmeyınce cok etkılemıyor ınsanı dger turlu zor 🥺

Evet ya resmen içimde de skntı vardı bi süredir bide ınsan temknlı oluyor aynısını yasaynca daha önce rabbim ağırını yaşayanlara sabır versin bebegnı görüp de tamamına erdirsin inşallah tüm gebeleri korusun göörmeyınce cok etkılemıyor ınsanı dger turlu zor 🥺
Aynen canım.Ben senden umitliyim 2 aya kalmaz verirsin bize haberi😍😍😍

X