HAZİRAN ~TEMMUZ AYI GEBELİK PLANLAYANLAR 🤰🏼🧿

kullandınız mı daha önce ya da fayda gördünüz mü? progesteron artırıcı etkisi olduğu soyleniyor. bizde 14 aydır deniyoruz hiçbir sorun bulunamadı denemek istedim bu ay
Hayır çocuk için denemedim. Ama çocuk için aylarca uğraşan bir arkadaşım vardı yeni evliydi ama çocuğu olmuyirdu. Doktora gitmiş bir sorun yok. Hayiti önerdim hemen o ay hamile kaldı. Tabii vesile oldu ama çok dua etmişti. Çok bilgi sahibi olmasam da hayitin kadınlara çok faydalı olduğunu biliyorum. Kendim için de adet öncesi ağri ve ilk günün o yoğun etkileri vs için icmistim çok güzel bişey. Şekersiz ve yanina kuru üzümle yiyorum daha hafif oluyor.

Ben de hayıt otu aldım ama çok acı midemi boğazımı yaktı icemedim. Bir de prolaktin yukseltiyormus benimki sınırda

Ben de hayıt otu aldım ama çok acı midemi boğazımı yaktı icemedim. Bir de prolaktin yukseltiyormus benimki sınırda
Kuru üzümle şekersiz şekilde içebiliyorum başka türlü çekilmiyor ağır tadı var. Damak zevki tabi bişey diyemem ama üzümle daha hafif kalıyor bir çay bardagi kadar. Fazlasını asla icemiyordum

Özele sordum da 11 bın dedı 7 haftalık kurtaja

Off çok korkuyorum
Ben yaşamadım bilmiyorum o yüzden bişey diyemeyeceğim ama görümcem çok genç yaşta 20-21 yaşında düşükleri oldu kürtajdan sonra ve öncesinde aşırı ağrıları olmadı ama bu kişiden kişiye değişir. Bence sen kürtaj düşünme şu esnada, kızımı 9 hafta bitikten sonra kalp atışlarını falan duydum ben o yüzden bir doktorla kalma yani

Bu ikinci doktor çarşamba da üçüncüye gtcem bakalım ama gelişme varmıydı kızınızda kese bebek büyüyor muydu

Off çok korkuyorum
selamlar okudum cok uzuldum insallah hayirli haberler alirsiniz bugun eger degilse de emin olun vucut ona gore hazirlicaktir kendini bize de haber verin

yurtdisinda ben de hapla dusuk yaptirildim once 1 hap oral aldim 12 saat sonra da alttan 4 hap koydum, 2-3 saate dusuk yaptim boylesi daha saglikli diyolar burada ama Turkiyede yaygin mi bilmiyorum

Kuru üzümle şekersiz şekilde içebiliyorum başka türlü çekilmiyor ağır tadı var. Damak zevki tabi bişey diyemem ama üzümle daha hafif kalıyor bir çay bardagi kadar. Fazlasını asla icemiyordum
Bu ay geçti bı dahakine öğle denerim evde duruyor. İncir ve havuç içtim bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…