HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Adige_ canım nasılsın? Daha toparlayabildn mi? Bugün kan verecek misin?
Verecegim canım öğle arasi is yerimë yakın bi tip merkezi var orda vereceğim. Ama değeri öğrenmek isteyince ertesi gün veriyor sonucu galiba. Yarına çıkar sanırım sonuç sırf doktor ver diye vereceğim bakalım. Ama sonuç değişeceğini sanmiyorum

Agustos ayında tatile gideceğiz inşallah. Yani o ay tedavi yapamam. Temmuz . Yani negatif sonrası ilk ay hiç tup bebek yapmak istemiyorum. Bakalım doktora yarın giderim belki. Bugün ki kan yarına çıkar. Doktor ile konuşurum . Ne diyecek. Bi de muayene de bi sıkıntı çıkmaz umarım yumurtaliklar rahmim arada bir kasiliyo.

amin canım hepimizin.. burada birbirimize destek ve motivasyon için varız :)

belli olmaz canım sen bi ver de.. özel tıp merkezi nasıl ertesi güne sonuç veriyor ya ilginç valla.. sen nerede oturuyorsun canım? yarın bi git görün bakalım doktora.. o gittiğin tatilde kendiliğinden hamile kal inşallahhhhh :):):)

belki güzel bir mucize olur, bizi de sevindirirsin

Bana iğneleri akşam 5-7 arasında yap demişlerdi yumurta kontrolü de sabahları oluyor genellikle 1hafta izin alırsın olmazsa

Bende oyle diyorum zaten suan dusunmuyoruz tayin olayimiz var onu bekliyoruz diyorum

Igne saatini doktoruna sor bir cozumu vardir bu arada ben ilaclardan degil evlenince yer degisimi isten cikinca falan eee bunye alismamis evde oturmaya hep bi hareket hep bir telas simdi evde olunca 1.5 yilda 10 kilo aldim birde tedaviye iyi hazirlanayim derken vitaminler falan onlarda kilo yapti onun icin kafana takma almazsin igneleride meraklilar bakmaz herhalde iyice sar sikica bagla kimse gormesin ne kadar merakli var bende ailemden baska kimseye soylemedim birde benim gibi iki arkadasimda tedavi goruyor oyle bizi bizden baskasi anlayamaz

Canim onceside onemli doktor soyluyor yumurtalarinin daha kaliteli olmasi icin

Zaten spor yapma topiginden once bebeklerin dogumu konusulur bosver evide bok gotursun melekler bi gelsin
yaaaaanniiii. o zaman da deriz ki ayyy bu çocuk durmuyor aman allahımmmm evi bok götürüyorrrrr, spor yapamıyorummmm 938u9032434 kilo fazlam var yetişin dostlar derizzz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…