HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

gunes0101 _meLinDa_ kızlar bende başlamadım şimdi leke geldı sanırım akşam sökülürüm randevu alacagım haftasonu başlıyacagım inş ilk defa adet olmama bu kadar sevındım ve heyacanlandım sizin bat ne zaman?

ben kist dolayısıyla doğum kontrol hapı kullandım, pazar akşamı son hapımı içtim
3-4 gün sonra gelir demişti doktor, benim de çok hafif leke geldi bugün ama sökülüp sökülememe konusunda emin değilim aramadım o sebeple
akşama kadar bekliyip akşam ararım diyom ama

gerçekten bu işin kaderi bu bence, tüp bebeğe başlamaya karar verdiğimde ön görüşmeye kliniğe gittim ve bana adetin 3üncü günü gelmemi söyledi doktor, ve ben adet olmadım,olamadım.testler yaptım acaba hamile miyim diye negatif çıkınca doktoru aradım bana adet söktürücü verdi öyle oldum. 2 yıl olmayayım diye bekledim, geçen ay olayım diye gözüne baktım adetim gecikti. allah tarafından seçilmiş özel yaratıklarız biz :)

arada hiç tahlil falan yapmadın mı gerçekten? sabırla bekledin mi?
yok hiç yapmadım.. ilk tüp bebeğimde de kan tahlili için 12. gün yapın demişlerdi, ben bekliyordum günümü.. 10. gün sabahı işe gitmek için hazırlanırken doktorum aradı hadi git kan ver tuttuysa çıkar sonuç dedi.. hemen kalkıp gittim ve 255 çıkmıştı :)

Bunda da sabırla bekliyorum yarını ama heyecan çok tabi.. evde bi tane bile idrar testim yok.. o negatif sonucu görme korkusuyla hiç bulaşmıyorum testlere.. en güzeli kanımı vereyim 45 dk sonra telefonuma whatsupp'la göndersinler sonucu, en güzeli :)

Yakaladım :) benim bekletmedi bugün 2.günüm bu akşam 18.30 randevum var süreç başlıyor çok heyecanlıyım

aaa senin bir de tüp yavrun mu var bu ikinci çocuk için ne güzelmiş :) bence de sabırlı olmakta fayda var sonuçta allahın emri olduğunu hepimiz biliyoruz, bari stres yapmayalım. inşallah bu da çok güzel olur da bir yavrun daha olur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…