HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Kızlar bnm catlatma iğnemden sonraki 14. Günğm daha adet olmadım yumurtam toplanalı 12 gün oldu transferim dondurulmus ama hasta olmuyorum kafayı yicemm böyle olan varmı normalmı acaba bu kadar gecikmesi
Canım çatlatma iğnesinin 17. Günü olmuştum ben donmuş transferimde

Kactane koyduracaksin bir arkadasin tanidiginin olmamis olmamis en son yine tup yapmislar 3.de 2 embriyo koymuslar yumurtanin biride ikiye bolunmus maslah 1 erkek 2 kiz olmus darisi hepimize

o arada beklemek bence çok heyecanlıdır ya, düşünsene toplananlar orada bekliyor sen orada bekliyosun bence işkence gibi. peki bir soru daha? embriyolar ile ilgili sana bilgi verildimi? yani ne oldu ne bitti ne durumda diye ?
Ewt canm bilgi verildi 3 tane 3 üde 3. Gün durumları gayet iyi

Kactane koyduracaksin bir arkadasin tanidiginin olmamis olmamis en son yine tup yapmislar 3.de 2 embriyo koymuslar yumurtanin biride ikiye bolunmus maslah 1 erkek 2 kiz olmus darisi hepimize

ben 32 yıllık bir tarihi eser olduğum için doktora özellikle ikiz istediğim konusunda imalarda bulundum. lakin,adile naşit gibi tombul bir şahıs olduğumdan, düşük riski olur, 1-0 olsun bizim olsun canımız sıkılmasın dedi.

Valla bende evlenmeden once manken gibiydim suan 10 kilo aldim bazi kendini bilmezlerde ayyy kilo almissin kizz hamilemisin yoksa demiyorlarmi sinir oluyorum

Evet canım huniylrn dolaşcaz evde patron bebekanimasyonunu bilem yaptılar kız ne desek boş onun için bekleyip görecz allahıma hep dua ediyorum hayırlısını ver diye inş hepimze hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder

Kızz bebeleri korkutma hemen hayata atılacanız diyesonra onlarda sana der uykusuz geceler sen yemek yemeye başlayınca ağlamalar babamla yan yana gelince ağlamalar size huzr yok dersen onlara yapcaklen onlar sana yapmasın allah hayırlısını nasip etsin

Valla bende evlenmeden once manken gibiydim suan 10 kilo aldim bazi kendini bilmezlerde ayyy kilo almissin kizz hamilemisin yoksa demiyorlarmi sinir oluyorum

evet hamileyim ama doğurmuyorum, tüm haklarını satın aldım istediğimde çıkarıcam de..
ömrüm boyunca hiçbir evlenene bebek sorusu sormadım, zira hiç ilgilenmedim.

banane milletin sevişmesinden ?
2 yıldır evliyim, yok mu bi şey? eee geceleri ne yapıyosunuz? yaşın kaç oldu be kızım hadi.. laflarına maruz kalıyorum. size ne ya? size ne? belki çözümsüz problemlerim var? belki eşim emekliye ayrılmışta size demiyoruz :)

şuan benim tüp bebek yaptırdığımı ailem ve izin konuları sebebiyle iş yerim harici kimse bilmiyor. her çocuk sorana düşünmüyorum henüz, dünya turu planımız var diyorum acayip havalı oluyor. hamile kalırsam da vallahi kazayla oldu demezsem şerefsizim.

KAZAYLA HAMİLE KALMAK???? bu nasıl bir yüzsüzlüktür yaa.. nasıl bir rahatlıktır.
biz gün saat takvim hesaplıyoruz, karı kazayla hamile kalıyor.. allahım nerelere gideyim...

merhaba bende de hafif pko var kistim yok, adetlerım düzenlı, kilo yada insilün direncimde yok ama doktor pko görünümlüsün dedi amh 5,67 5 ve üzerinde pko şüphesi var imiş ben sınırdayım anlıyacagın... eşiminde morfolojisi %1 sayı ve hareketlılık iyi morfoloji sıkıntı bizimde 3 sene oluyor ve 27 yaşındayım hikayemız benziyor. Bende dondurulmuş transfer olucagım haftasonu adet olucagım sonra iğnelere başlıyacagım inş

Benim de çişim cok geliyor ama çok şu içiyoruz ya. Izmir de dun gece boğuluyorum sandım. Öyle bir sıcaktı ki. Dolayısıyla gece sürekli uyanıyoruz. Test günüm temmuz 7
aynen Ankara da çok boğucu gece kan ter içinde paso tuvalete taşınıyorum..
Günaydınlar herkese...Çok teşekkür ederim cnm yine kan vereyim ben bugün öyleyse..Ya bi de bugün sabah estrofem hapımı unutmuşum içmeyi.İşe de geldim kaldı akşama.Bi şey olur mu acaba...
ver canım düzenli takibini yaptır sonra üzülme.. yakınlarında eczane yok mu estrofem 11 tl gibi bişey, ben de bi keresinde unutmuştum doktorumu aradım sordum, git al iç dedi, ama saatini kaydırma akşam normal saatinde düzeninde içmeye devam et dedi. hormon ilacı olduğundan önemli sanırsam

Şuan benden önemli kimse Yok annemle görümcem dönüşümlü olarak 1er hafta bakıyorlar anca birşeyin yerini sorduklarında kalkıyorum bence sende boşver madem ablan var baksın sana en azından bişey kaldırma

dünden beri sizi okuyorum üç konuya kafam takıldı
1. si ben zayıfım, çok da güzel kilo verdim 4 kilo kadar, iyice fıstık oldum ama çok mu kilo alınıyor yahu o iğnelerden

2. si de ben iş yerine söylemiyorum tedaviyi bi şekilde hallederim haberleri olmadan diye düşünmüştüm ama çok mu sık izin alınıyor yahu, iş çıkışı mesela 5 buçukta falan yumurta kontolü yapmazlar mı acabası illa sabah mı gerekli
opu ve transferi bi şekilde izin falan hallederim, yumurta kontollerini de çaktırmadan hallederim düye düşünmüştüm ama, duyulmasını istemiyorum burdaki insanlar dedikoducu ötesi oldukları için

3. sü de iğneler hep aynı saatte oluyor sanırım, iş yerinde yine zor olur benim için, onu ayarlayabiliyorlar mı? mesela sabah 7 buçuk olsa işe gitmeden, akşam 5 buçuktan sonra olsa falan

çok cahilim bu konularda, henüz başlayamadığımız için bu konuları da sorma aşamasına gelemedim doktorcuuma

ahhh cnm benim soracaklarimi sen sormussun bile bende merak ediyorum bunlari yaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…