HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Merhaba, pozitif sonuç alan bütün arkadaşları tebrik ediyorum, bekleyenlere bol şans, negatif sonuç alanlarda pes etmeyin diyorum :)
Erkenden testlere başlamışsınız, heyecanınız çok güzel..benim transferim de 19'unda yapıldı 3.gün embriyosu olarak dondurulmuştu, transfer günü doktorum çözdürüldükten sonra gelişmeye devam ettiğini ve compact embriyo haline geldiğini söyledi..ancak ayın 17'sinde çatlatma iğnesi yaptırmıştım, test yaptırmak için beklemek durumundayım :/

Doktoruna güven canim.. herkesin dozu farkli.. seni o zaten bi kac gün icinde kontrole cagircak.. ona göre yine dozunu degistirebilir... Allah yardimcin olsun..

Hayirli olsun canim.. sen opudan önceki catlatma ignesini kast ediyorsun sanirim.. hepimiz olduk onu yinede test yaptik... kimisi 2. gününde Minesuu gibi... kimiside 5. veya 6. gününde.. tabi önce idrar testi.. en sagliklisi ama bence kan testi canim..

YA KIZLAR
BU CLEXAN IGNESI BENI MAHFETTI... hem
Morardim.. hemde igne vurdugum yerler sertlesti iyice.. sizdede öyle mi?

Peki embriyoyu neden dondurmuyor bana rahim normal olsada biz diger ay yapiyoruz donduruyoruz dediler

Peki embriyoyu neden dondurmuyor bana rahim normal olsada biz diger ay yapiyoruz donduruyoruz dediler

Keşke bilebilsem de cevap versem kuzum bilemedim. Belki salı günü gidince yapacakları testte bana da dinlendirme gerekecektir bilemiyorum. Şimdilik adamın sonuçlara ve muayenesine göre çizdiği plan bu şekilde.

Opudan değil transferden 2 gün önce yaptım ben, dondurulmuş transferiydi zaten..adetimin 13.günü transfer oldu yani neredeyse yumurtlama gününde , önlem olsun diye verdi galiba doktor.Benim çatlatma iğnesiyle kötü bir anım var, klomen tedavisi sonrasında ovitrellenin 14. Günü artık etkisi kalmamıştır diyerek idrar testi yapmıştım ve silik bir 2.çizgi çıkmıştı..ertesi gün heyecanla kan testine gittim negatif:/ bu yüzden haklısın kan testi daha kesin , Çarşamba günü yaptıracam bir aksilik olmazsa

Sana fazla gelmis sanirim bu 200lük arkadasim... kac yumurtan toplanmisti? Amh düsüklügü varmiydi sende?
Amh düşüklüğü yok.ama bir kısmı birden büyüyor toplanılacak seviyeye geliyor.arkadan gelen küçüklerde aynı seyri gösterip sonradan birden büyüyor.benden 12 yumurta toplandı.opudan beş gün sonra 11 adet daha toplanılacak boyutta yumurta vardı.

Canim sen transfer oldunmu cok sevindim rabbim ibsalkah bu sefer nasip eder en son normal deniyordun yine doktorun guvenc beymi kac emriyo koydu ayy cok sevindim senin adina

YA KIZLAR
BU CLEXAN IGNESI BENI MAHFETTI... hem
Morardim.. hemde igne vurdugum yerler sertlesti iyice.. sizdede öyle mi?
Ben de hiç morarma yok nasıl oluyor anlatayım göbek deliği çevresini 3 parmaktan sonra yoklamaya başla hormon iğnelerinden dolayı sertleşen yerler vardır asla oralara yapmayı deneme en yumuşak yeri iki parmağınla yoklayarak bu iğneyi yavaş batır girdiğinde kesinlikle oynatma oynadığı zaman içerde kanama oluyor o yüzden morarıyor sonra ilacı yavaş yavaş ver bir anda ittirme böyle uygularsan morarmaz ben ilk gün hata ettim sert yete yapmayı denedim zor girdi öyle olunca iğne içerde oynadı ve morardı sonra dediğim gibi uyguladım şuan tertemiz göbeğim

Ha bir de mutlaka uygulayacağın yeri iki parmağınla sıkarak iğneyi batır iğneyi çekiceğin zaman bırak ve yavaş yavaş çek

bugün bende adet ağrıları var resmen, ara ara karnim, kasiklarim, belim ağrıyor biliyorum aslinda bu ne hamilelige işaret ne de adete... ama ağrılar olunca insan psikolojik adet oluverecek gibi hissediyor

Canim sen transfer oldunmu cok sevindim rabbim ibsalkah bu sefer nasip eder en son normal deniyordun yine doktorun guvenc beymi kac emriyo koydu ayy cok sevindim senin adina
Doğal yöntemden sonuç alamadım :) Nisan ayında dondurulan iki embriyom vardı onların transferini yaptı Güvenç Bey, bakalım beklemedeyim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…