HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Ben sabah 2 bardak akşam 2 bardak açık çay içiyorum çokmu içiyorum acaba :110: ama hiç kahve içmedim Türk kahvesi istiyor canım çok ondan sordum aslında
canim 10-12 günlük süreçte 1-2 fincan kahve icmenin zarari olmaz heralde hergün icmiyorsun sonucta ama o gün cayi daha az icersin :KK66: benim şahsi fikrim... bazi merkezler komple yasakliyor bazilari 1-2 bardakla sınırlıyor, bazilari hic karismiyor :)))

Son düzenleme:
Canim banada taze demislerdi 3.gun koydular demekki o merkez dondurmuyor embriyo sen hangi merkezdesin ve sen dondurulsunmu istiyorsun burda cogu kisi taze transfer oldu 2.yada 3.gun yada 5.gun oluyor onu bi sor gelisimlerine gore ayarlaniyor
Canim banada taze demislerdi 3.gun koydular demekki o merkez dondurmuyor embriyo sen hangi merkezdesin ve sen dondurulsunmu istiyorsun burda cogu kisi taze transfer oldu 2.yada 3.gun yada 5.gun oluyor onu bi sor gelisimlerine gore ayarlaniyor

Yaaaa ben gonalf hormonlarımın bana verdiği yetkiye dayanarak sanırım taze embriyo ve dondurulmuş embriyo konusunu yanlış yorumladım. Dondurulmuştan kasıt rahim dinlendirme yaparak 1-2 ay sonra transfer yapmak değil mi? Taze ise 3-5 -7 neyse o günde transfer etmek. Bende aynı gün mü yapacak bu adam diye kendimi yedim kız şurda.

Merhaba arkadaşlar. Bugün itibariyle tedaviye başladım.puregon 200 lük vuruluyorum. Orgalutran verdi ama onun daha vakti varmış. İmom omega ilacı ve inofolic şase verdi. İğnenin ml fazla değil mi sizce? Pcosum ben. Ayrıca beslenme ile ilgili sigara alkol dışında istediğini ye iç dedi. Sizin yememi önerdiğiniz bir şey var mı?

Yaaaa ben gonalf hormonlarımın bana verdiği yetkiye dayanarak sanırım taze embriyo ve dondurulmuş embriyo konusunu yanlış yorumladım. Dondurulmuştan kasıt rahim dinlendirme yaparak 1-2 ay sonra transfer yapmak değil mi? Taze ise 3-5 -7 neyse o günde transfer etmek. Bende aynı gün mü yapacak bu adam diye kendimi yedim kız şurda.
Aynen oyle canim bende dondurulmus yaptiracam rahim dinlendirme.taze bizim dedigimiz gibi yoksa bende şok oldum sen oyle deyince bismillah zaten o gun dollenmeye basliyacak embriyo ayni anda olmaz tabiki sen yanlis anlamissin

Tedavin nerde buarada

Merhaba arkadaşlar. Bugün itibariyle tedaviye başladım.puregon 200 lük vuruluyorum. Orgalutran verdi ama onun daha vakti varmış. İmom omega ilacı ve inofolic şase verdi. İğnenin ml fazla değil mi sizce? Pcosum ben. Ayrıca beslenme ile ilgili sigara alkol dışında istediğini ye iç dedi. Sizin yememi önerdiğiniz bir şey var mı?

Dozundan endişe etme bende pco yum 275 gonalf yapıyorum

Bahceci rahim dinlendirip dondurulmus yapiyor bende diyarbakir bahcecide baslayacam sana neden oyle dedi bak simdi kafama takildi benimde sormadinmi bisey

Tedavinin başında cem hoca eğer gerek duyulursa rahim inceliği kalınlığı vs uygun değilse ilaç vs ile yoluna alınıyor öyle transfer yapılıyor demişti. Şuanda değerlerimde herhangi bir sıkıntı yok,her kontrolde tahliller oluyor,şükür yumurtalarım da pko ve kilo problemime rağmen iyi gelişti. Yani rahim dinlendirme gerekliyse yapılan bir durum.

X