HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

İtiraf ediyorum. Dün erken gebelik testi yaptım. Kızlar. . İlk başta bi se yoktu canım sıkıldı . Ama sonra hayal meyal bi se görüyorum ışıkta. Fotografta kesinlikle görünmüyor. Eşime gösterdim çok zor gordu. Ama t çizgisi için belirlenmiş yer de olabilir.bu hayal cizgi. .. yok gibi .. biraz canım sıkıldı açıkçası. Çünkü ilişkiden 5 gün sonra sonuç verir yazıyor testte.

Ama ilk idrar değildi. Buna rağmen bu kadar erken sonuç göstereceğini iddia eden testte net sonuç almamak beni üzdü açıkçası. Keşke yapmasaydin diyorum aslında.

Ayh ananas kabak çekirdeği havuc tan gina geldi sagollll canım. Sen bize gel aynilari mevcut ehehe

Çok erken cnm yaa canını sıkma ve hayal meyal da olsa varmış işte :) Yarın 8.gün yarın da yap bence benim hala oldukça silik.İdrara geç çıkıyo.

Kızlar yarın yine kan veriyor musunuz?Katlandı mı diye kan verince çok stresli yaa acaba direkt test günüm salı o gün mü versem?

Kutusu mor comfort marka mı testin bende 7.gün hem de ilk idrarla yaptım o testi çok çok silik çıkmıştı gidip kan verdim 87 çıktı ertesi gün gün ortasında ucuz testlerle yaptım çok belirgin çıktı ben o teste hiç güvenmedim bence başka bir marka ile de yap

Ama ilk idrar değildi. Buna rağmen bu kadar erken sonuç göstereceğini iddia eden testte net sonuç almamak beni üzdü açıkçası. Keşke yapmasaydin diyorum aslında.
Kacinci gun transferiydi bazen gec cikabiliyor bazi kisilerde onun icin moralini bozma yarin tekrarla istersen

Adige_ canim erken gebelik testimi oluyo o? Hayal dedigin vardir demek insallah yapmasaydin dicem ama ... demistimde...
Dayanamadin yaptin madem esin biliyo bugün kan ver bence..
Moralin düzelsin...

Senin bu laflarin beni olduruyor bitanesi kiz millete siz demiyormusunuz test yapin diye bide yangina korukle gidiyosun git kan ver diyosun
Adige_ canim erken gebelik testimi oluyo o? Hayal dedigin vardir demek insallah yapmasaydin dicem ama ... demistimde...
Dayanamadin yaptin madem esin biliyo bugün kan ver bence..
Moralin düzelsin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…