HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

bugün bende adet ağrıları var resmen, ara ara karnim, kasiklarim, belim ağrıyor biliyorum aslinda bu ne hamilelige işaret ne de adete... ama ağrılar olunca insan psikolojik adet oluverecek gibi hissediyor
Canım bugün hastanede gebelik testi verdim.sonuç beklerken tuvalete gittim kontrole resmen adet oldum boşuna tahlile geldim dedim.ama sonucum 123 çıktı.

İyiyim şişlik yok arada kaşık ağrım var. Heyecanla gün sayıyorum canım. Bayramda seyahat yok. Ankarada olacağım. Eşimle bi kaç ziyaret yapcaz. Sonra gol kenarlarına sinemaya falan gideriz heralde
Bizde de aynı durum var canım.. en ufak tatilde bile ankara dışına kaçan ben şimdi yerimden kımıldamıyorum :) sıkılırsanız bize gelin birlikte ananas yer kabak çekirdeği çitleriz

ohhh be tek ağrı ceken ben degilmisim :) arada sag kasigimda bacagima vuran agrim oluyor benim de, cikolata kistimden mi acaba diyordum bende
Yok canım bildiğim kadarıyla bende kist yok ama ağrı bol merak etme :)

kizlar bende dün 8 saat yolculuk yaptim dinlenerek geldik ama yinede cok korktum bise olcak die. transferimin 6.günüydü.bugün tekrar test yaptim cok şükür 80lere çıkmış:) doktorumda yolculuk yapabilirsin demisti ztn.istirahat öneren doktorlar varmi aceba

PembeHelvam ben catlatmayla beta hcg karistirdim kuzum hani sen vurulmustun ya o hangi ignenin adi neydi beta icin olan

Beta hcg ignesi oldum ben canisi..

Anladim canim demek gonal fin etkisi digerlerini bile büyütü.. yüksek gelmis olabilir.. bunumnla
Gelmis gecmis olsun..

Pembe topikte neler oluyor hic sormuyosun?
@nupelda02 nin bugun test gunuydu ne yapti acaba

Canim o negatif sonuc aldi,. Yazmisti,,
Gözden kacirmis olabilirsin...hatta sana o merkezde yaptirma demisi

Son düzenleme:

Yarin insallah harfiyyen uygulucam canim cok tsk ederim.. peki sertlik var mi
Sende?

Hmm tmm ama o gun test gunu degildi bugundu tekrarla demistim ya merkezi cok ovuyorlar sonucta koskoca bahceci herkeste farkli olabiliyor bazi seyler hakkimizda hayirlisi cok arastirdim gonlum oeasi olmali diyor

Hmm tmm ama o gun test gunu degildi bugundu tekrarla demistim ya merkezi cok ovuyorlar sonucta koskoca bahceci herkeste farkli olabiliyor bazi seyler hakkimizda hayirlisi cok arastirdim gonlum oeasi olmali diyor

Tabiiki bende ayni seyi düsünüyorum.. katiliyorum sana..
yani nasip kismet diyorum ya..
eger rabbim yazdiysa..
en kötü labor. Bile olsa o is olur...

yok cnm yapmadi ama yakin zamanda yapilmis tahlillerim vardi onlari inceledi. tedaviye başladıktan 5 gün sonra hormon yani e2 takibine başlanıyor
Her gittiginde zaten
Kızlar çay kahve içiyomusunuz?
Ben gunde 1 fincan kahve bir iki bardak acik cay tiryaksi oldugum icin içiyorum. Icilmemesi daha uygunmus. Ama kimi.doktor dozunda icilebilir diyor..

Canım bugün hastanede gebelik testi verdim.sonuç beklerken tuvalete gittim kontrole resmen adet oldum boşuna tahlile geldim dedim.ama sonucum 123 çıktı.
Ben ill hamileliligimde resmen adet oldum ama ertesi gunu lekelenme olarak devam etti. Bende olmadi diye cok uzuldum ilaclarimi kestim kestimi.mahvetttim meyerse hamileymisim ve yerlesme kanmasiymis.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…