HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

10küsür tane 14-15 milim dedi.
Taze transferi biliyomusun sen acaba?
Ondan yapabilirmiş

Onu hic duymadim.. neden öyle biseye gerek duyuyo? Sorsaydin keske ..
genelde 2-5 gün arasi oluyo.. gelisiml takip edilip ona göre transfer gerceklesiyor canim..
her doktörun tabi uslübü farkli.. sor bakalim bidahaki kontrolünde..

E bi foto atmadin bize be canisi... :işsiz:nazar etmeyiz merak etme :-)
Kız yok ne nazarı ben inanmam öyle şeylere fotoda görünecek kadar bariz değil şuan ışık tutunca görüyorum kocam kafayı yediğimi düşünüyor orası ayrı fotoda görünecek kadar belirginleşsin hemen yapıştırırım buraya

Kız yok ne nazarı ben inanmam öyle şeylere fotoda görünecek kadar bariz değil şuan ışık tutunca görüyorum kocam kafayı yediğimi düşünüyor orası ayrı fotoda görünecek kadar belirginleşsin hemen yapıştırırım buraya

E kan vermeyi düsünmüyon mu bugün? Bidaha bayram...

Ama bence daha riskli değil mi? Dondurulunca bir sürü yoldan geçiyolar,bu böyle allaha emanet olmaz mı? Yok ben istemem bundan bence
Canim banada taze demislerdi 3.gun koydular demekki o merkez dondurmuyor embriyo sen hangi merkezdesin ve sen dondurulsunmu istiyorsun burda cogu kisi taze transfer oldu 2.yada 3.gun yada 5.gun oluyor onu bi sor gelisimlerine gore ayarlaniyor

Kan testim 28 inde ondan önce vermem benimde ilkinde yaşadıklarımdan dolayı kan vermeye fobi oluştu, idrar dedin mi günde 5 tane yaparım korkmam ama kan dedin mi tüylerim diken diken oluyor
Biliyorum..
28 inde
Canim..
Ama dedim belki gidersin ...
Neyse hayirlisi olsun.. :-) sen idrar testlerine devam..

X