HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Benim de 2 gün öncesine kadar şişti . Ohss oldum heralde diye öldüm dirildim...iki gündür şişlik anlamında daha rahatım... ara ara sizi var sadece

İşte o şişlik sayesnde hamile gibiyim :KK70:

Oturunca göbek kocaman olduğu için ve ağrım da olduğu için elim direkt göbeğime gidiyo, dışardan gören kesin 4 aylık hamile der :KK70:

Pozitifi goren arkadaslar, transfer sonrasi nelere dikkat ettiniz?
Bilgisayar basinda oturmak serbest mi? Butun gun yat yat, fenalik geldi :)
Yarin transferdeki 2. gunum olacak, yemek yapmakta sakinca var mi?
Yurtdisindayim, yardim edenim de yok.
Yavas yavas temizlik ne zaman yapabilirim?

Selam canım ben transfer sonrası günlerimi anlatabilirim ama kesin böyle olması gerekiyor gibi düşünme,sadece fikir sahibi ol.Hem neticede daha keseyi filan da görmedik,nasip benimki de..

Benim 4 yumurtam olmuştu,4ü de döllendi 2 si iyi kaliteymiş birini 3.gün birini de 5.gün transfer ettiler.İlk transfer günüm salıydı transfere az sıkışık gittim transfer sonrası sedyede yarım saat sırtüstü yattım daha sonra yine sedyeyle odaya aldılar ayağa kalkmadan yatağa geçtim.Hemşire yatağın ayak kısmını kaldırıp baş kısmını indirdi bu şekilde aslında 4 saat yatmamı istediler ama ne mümkün...1 saat sonra idrara sıkıştım ve ne yaparsam olmadı yatakta beze filan yapamadım mecbur ayağa kalkıp tuvalete gittim.Ama sonra hemen dönüp uzandım yatağa ve 4 saate tamamladım.Sonrası yürürek aşağı indim 15-20 dk araba yolculuğu ve evde tekrar uzandım.O gün mümkün mertebe yere paralel durdum fakat yemek wc çok sık gittim.Sonraki gün de genelde uzandım arada dolaştım evde ama akşamı ayaklandım yine.Ertesi gün sabah yani perşembe 2.transfer için gittim hastane içinde yürüdüm ve oturarak bekledim.Transfer sonrası bu kez 4 saat kadar hiç yataktan kalkmadım.Transfer sonrası o gün evde uzandım wc ve yemek dışında.Perşembe transfer yapıldı ben cumartesi 4 gibi çok sıkıldığım için eşimle migrosa gittim alışveriş yaptık ve anneme geri döndüm.Pazar günü öğlen artık kendi evime döndüm ve kaldırıp indirme olmadan mutfakta zaman geçirdim yemek yaptım.Yine pazar günü duş aldım.Pazartesi de işe başladım zaten.Genel olarak böyle hepimiz için hayırlısı olsun inşallah.

İşte o şişlik sayesnde hamile gibiyim :KK70:

Oturunca göbek kocaman olduğu için ve ağrım da olduğu için elim direkt göbeğime gidiyo, dışardan gören kesin 4 aylık hamile der :KK70:
Benim de öyleydi. Ohsss diye korkuyordum. Çok rahatsiz edici... bol su içmek lazımmış. ..
Sen iyisi değil mi canım. Herşey yolunda. Bugün 3. Günün oldu galiba

Benim de öyleydi. Ohsss diye korkuyordum. Çok rahatsiz edici... bol su içmek lazımmış. ..
Sen iyisi değil mi canım. Herşey yolunda. Bugün 3. Günün oldu galiba
Ohss olsaydı şimdiye kadar olurdu canım korkma sen sona iyice yaklaştın artık :) benim bugün 4.günüm ama kasık ağrılarım dinmiyor.. hani derler ya ilk hamilelikle ikinci hamilelik birbirinden farklı olur diye, işte ilk tüp bebekle ikinci tüp bebek de birbirinden çoookk farklı oluyormuş.. ilkinde ağrı nedir bilmezdim şimdi otursam karnım ağrıyo kalksam karnım ağrıyo nedenini bilemedim :KK43:

Bel ağrısı da cabası..

Senin nasıl geçiyor günlerin? Bayram için gidecek misin bi yerlere?

Ohss olsaydı şimdiye kadar olurdu canım korkma sen sona iyice yaklaştın artık :) benim bugün 4.günüm ama kasık ağrılarım dinmiyor.. hani derler ya ilk hamilelikle ikinci hamilelik birbirinden farklı olur diye, işte ilk tüp bebekle ikinci tüp bebek de birbirinden çoookk farklı oluyormuş.. ilkinde ağrı nedir bilmezdim şimdi otursam karnım ağrıyo kalksam karnım ağrıyo nedenini bilemedim :KK43:

Bel ağrısı da cabası..

İyiyim şişlik yok arada kaşık ağrım var. Heyecanla gün sayıyorum canım. Bayramda seyahat yok. Ankarada olacağım. Eşimle bi kaç ziyaret yapcaz. Sonra gol kenarlarına sinemaya falan gideriz heralde

Allah hiç birinize yaşatmasın ben benim öyle diye sizinde öyle olmayacak bunu tedirgin olun diye söylemedim arkadaşım içimi rahatlatmak için dedim sakın sakın olumsuz düşünmeyin lütfen dualarım sizinle

Canım sen de üzme kendini sakın..Demek ki hayırlısı buymuş.Nasipten öte köy yok da bu hormonlar bizi alt üst etti ne düşüneceğimizi şaşırıyoruz,duygular karman çorman.

Allah hiç birinize yaşatmasın ben benim öyle diye sizinde öyle olmayacak bunu tedirgin olun diye söylemedim arkadaşım içimi rahatlatmak için dedim sakın sakın olumsuz düşünmeyin lütfen dualarım sizinle
Lütfen bozma moralini herşeyde bir hayır vardır.nasibin başka zamanaymış.pozitif düşün herşey çok ama çok güzel olsun.

Hiçbir şey belli olmaz arkadaşlar
10. gün:23
12. gün:49
14. Gün:123
Diye gidiyor benim bir daha 17. Gün hastanemde randevum var o zaman vereceğim.inşallah artış devam eder.
17. Gün değil 18.gün çağırdılar.acaba 16.gün birdaha versem mi ki bilemedim.sizler ne yapacaksınız.

Bel ağrısı da cabası..

İyiyim şişlik yok arada kaşık ağrım var. Heyecanla gün sayıyorum canım. Bayramda seyahat yok. Ankarada olacağım. Eşimle bi kaç ziyaret yapcaz. Sonra gol kenarlarına sinemaya falan gideriz heralde

ohhh be tek ağrı ceken ben degilmisim :) arada sag kasigimda bacagima vuran agrim oluyor benim de, cikolata kistimden mi acaba diyordum bende

X