HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Sorma canım. ... hipor nasil yakiyo... ahh. Artık karnına iğne zor giriyor. Karnımin derisi kalinlasti galiba... progesteron desen iki günde ağrı zor geçiyo. Tekrar bi iğne günü geliyo

Hahaha cnm ya duygularima tercuman oldun ayni seyi ben de istiyorm hep bize birazda.onlara vursunlar
Ayy bence de yaaa

Sorm kuzum hakikaten göbekte iğne girecek yer kalmadı.. hergün leucosit + hibor + 2günde bir gonapeptyl + choromion hcg iğnesi ve kalçadan progestan
Hepsi bebişlerimiz için

Eczaneden al estrofemi canım onu yazdrmak için hastaneye gitme dediğin gibi çok uygun fiyatı.. ben biteceğini bildiğim için 2 kutu almıştım rahatım, hibor bitince yazdırmaya gidersin o pahalı iğne

Sen akillilik yapmışın .. evet eczaneden alacağım. Bu arada sen ne çok iğne kullanıyorsun canım. Ben hergün hipör. 2 günde 1 progestan. O leucosit ne iğnesi ???

Progestan iğne magduru kizlar aslinda doktorunuza danışın onun yerine prulaton depot igne istesenize, o progestanin depo hali ve 4-5 günde bir yapiliyor en azindan hergün caniniz yanmaz.

Sen akillilik yapmışın .. evet eczaneden alacağım. Bu arada sen ne çok iğne kullanıyorsun canım. Ben hergün hipör. 2 günde 1 progestan. O leucosit ne iğnesi ???

Canım sana da bu kağıdın aynısı verilmedi mi opu günü? Kağıdın en altında yazan iğneden bahsediyorum leucositm her gün vuruyorum göbekten

Eklentiler

• IMG_2075.JPG
    49,3 KB · Görüntüleme: 71
12. günümden herkese selaAaaaaammm

HAYIRLI CUMALAR KIZLAR
Allah su güzel ve mübarek günün yüzü suyu hürmetine tüm hayirli dualarimizi kabul buyursun.. pozitif sonuc alanlarin hayirli sekilde gebelikleri devam etsin... negatif gören arkadaslarim bir an önce pozitifi görmeyi nasip etsin rabbim.. sonuc bekleyen arkadaalarimda hayirlisiyla pozitif görsün insaAllah..tedaviyd baslayacak olan arkadaslarimda pozitif sonuc alsin insallah..
VE BURDAKI HERKES ANNE OLSUN... SAGLIKLI SIHHATLI HAYIRLI EVLATLARINI KUCAGINA ALMAK NASIP OLSUN

Gunaydin canisi
Ne guzel bir dua boyle bizede amin demek duser cumlemize amin

allah bin kere razı olsun, ne güzel dilekler ne güzel enerji.

bugün sonuç öğrenme günün o zaman değil mi? baktın mı daha önce?

allah bin kere razı olsun, ne güzel dilekler ne güzel enerji.

bugün sonuç öğrenme günün o zaman değil mi? baktın mı daha önce?

10. günde sonucumu aldim ben canim..
Cok sükür pozitifti.. bugün 2. kan testi yaptircam insallah..
Dua et katlanmis olsun degerim

BURDA HEP NESELI HATUNLAR VAR
ALLAHA SÜKÜR HEP POZITIF DÜSÜNÜYORUZ BIRBIRIMIZDEN DESTEK ALIYORUZ..

RABBİM SAĞLIKLA HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI, BİZLERE DE BU HEYECANI YAŞAMAYI NASİP ETSİN.
YARIN SABAH KONTROLÜM VAR İSTANBULA GİDİCEM YİNE.
VE SİZLERE SORMAK İSTEDİĞİM BİR ŞEY VAR ASLINDA.

Ikiz mi?
Olsun valla bende ikiz cok istiyorum
Hamilelerin duasi kabul olurmus canim benim ya yerim seni sede sagliklica kucagina al degerin kat kat artsin gelsin ucuzler
Canim adanalimmmmm
Seninde innnnnsaaallah ikizin oluuur,,. Biri kiz biri oglan.. saglicakli .. tosbaga gibi.. salca renginden kipkirmizida yanaklari olsun emiii

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…