HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Arkadaşlar sormuştum ama dikkat etmediniz galiba tekrar sorayım. 2. Gün tedaviye başlamak için gittiğinizde doktor kan tahlili yaptı mı? Benimki gerek yok vajinal muayene yaparız diyor da.
Daha önceden yapılmış tahlillerim vardı 3-4 ay öncesinden onlara baktı Yen'i tahlil istemedi benim doktor

Arkadaşlar sormuştum ama dikkat etmediniz galiba tekrar sorayım. 2. Gün tedaviye başlamak için gittiğinizde doktor kan tahlili yaptı mı? Benimki gerek yok vajinal muayene yaparız diyor da.
Benimkide bakti bence onemli birsey diyelim ki prolaktinin yuksek test yapmadan vajinal muayene ile bunu goremez. Bana sacma geliyor onemli bir tedaviye baslanigor sonucta. E2 fsh bunlar cok onemli tedaviye nasil yanit verdigini degerlerdeki degisimle anliyorlar sonucta.gerci artik tum merkezler ise sadece ticari boyutla bakiyor. Hayirli olsun tedaviniz

Sağolun arkadaşlar. Doktor yasmin vermişti. Bitikten 2 gün sonra adet gelir, ikinci gün de başlarız dedi. Adet daha yok. Daha önce çok kullanmıştım ama ilaç kullanım sırasında ara kanamam oldu ilk kez. Tuhaf bi durum içindeyim. Başlaması ayrı dert, bitirmesi ayrı

Bende de daha önceki tahlillere baktı tanışmaya gittiğimizde bu arada. Ben pcosum. Güya kontrollü başlayalım ve pozitif ihtimali artırıyor diye yasmin kullandım. Çok kontrollü geliyor hakikaten adetim. İlaç biteli 3 gün oldu

Ayy hakikaten geçmiyor günler kızlar... idrar testi yaptım erkenden pişmanım
Kafamda deli sorular...testi erken yapmak kaygılarla erkenden boğuşmak demekmiş...
Erken test pişmanlıktır ya net bu ama ah bu merak Yarın değerim artmış olsa bile test gününe kadar kaç kere daha kan vermemiz değerin katlandığını görmemiz gerek?Kese bhcg 1000 li olunca mı görülüyordu?

Ben işte bu yüzden korkuyorum erken testten...

Tebrik ederim canm benim

Benim dr um eşimede banada tahlil listesi vermişti onları yaptırıp adetin 2. Günü o sonuçlarla gitmiştik

Ayni verdigim saatte gidicem cnm 12.30 da. Ya tedirginim valla katlamick diye cok korkuyorm. Zaten agrilarimda artti
Sakin ol tatlım benim de ağrılarım arttı bazen rahatsız edici düzeye ulaşıyor ama normalmiş yarın da güzel haberler paylaşacağız tabiki de PembeHelvam da öyle:) ve test yapacak diğer arkadaşlar da tabi ki

daha ne olsun canım döktürmüşsün valla

Bi an önce geçsin günler gelsin bebişler

yok cnm yapmadi ama yakin zamanda yapilmis tahlillerim vardi onlari inceledi. tedaviye başladıktan 5 gün sonra hormon yani e2 takibine başlanıyor

Bizim doktor hem esimden hem benden bi ton tahlil istemisti hepsinide yaptirdik biz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…