HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

:KK17:Kizlar aklimda deli sorular var simdi ben butun tahlillerimi yaptirdim ama nedense ne doktorum soyledi nede benim aklima geldi ben hic kan pihtilasma testi yaptirmadim sizler yaptirdinizmi?ve bunu hangi doktor yapiyor yine kadin dogummu
Genetik bölümğne gdeceksin canm esin ve sen kan vereceksiniz 1 ayda çıkıyo sonuc bence hemen git

Progestan iğnesini yaptırmaya giderken içeri kocamı atasım geliyo ona vursunlar iğneyi bu ne yaaa her gün göbekten iğne kalçadan iğne sabah öğlen akşam tonla ilaç :kızgın::skandal:

O hibor kan sulandırıcı müthiş yakan iğneyi onun göbeğine yapsam olmuyo mu o koca göbekten iğne girdiğini bile farkedemez :KK47:

Kafayı sıyıranlarda bu gece jeliboni var:sinirli:

Progestan iğnesini yaptırmaya giderken içeri kocamı atasım geliyo ona vursunlar iğneyi bu ne yaaa her gün göbekten iğne kalçadan iğne sabah öğlen akşam tonla ilaç :kızgın::skandal:

O hibor kan sulandırıcı müthiş yakan iğneyi onun göbeğine yapsam olmuyo mu o koca göbekten iğne girdiğini bile farkedemez :KK47:

Kafayı sıyıranlarda bu gece jeliboni var:sinirli:
Hahaha cnm ya duygularima tercuman oldun :KK70: ayni seyi ben de istiyorm hep bize birazda.onlara vursunlar:KK22::ukala:

Bende seninle ayni seyleri yasadim. Allahin izniyle isallah anne olursun. Tup bebek tedavilerinde en cok basari orani cikolata kistli kadinlarda. Uztelik bir kez hamile kalmissan. 4 denememdede pardon 3 diyim hala kan testi yapmadim cunku. Hamile kaldim 2 si dis gebelik kist amiliyati olunca tuplerim bozuldu haliyle artik olmaz tuple dene dediler. 2 denemem dis gebelik oldu. Tuplerim tikali oldugu icin. Sonra tuplerimden kurtuldum ameliyatla arkasından tekrar denedim normal gebelik oldu şükür. Bu 4. Denemem 3 cm kistle basladik tedaviye. Suan idrarda pozitif. Demem oki bence sende ilkinde guzel sonuc alacaksin
kızlar selam , bende dün tüp bebek tedavisine başladım , iğnelerim 4.günlük cumartesi kontrola gideceğim , duruma göre kalan iğnelerin dozlarına karar verecekler , ilk deneyimim , çikolata kisti hikayem var , 1 kere gebelik oldu kistten önce kalp atışlarını duyamadığımız için kürtaj oldum . 2. 5 sene oldu ameliyat olalı kapalı olacaktık , açık ameliyat olmak durumunda kalmışım , normal yolla zor demişlerdi zaten , ilk deneyim ilk heyecan rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun , yüzümüz gülsün inşallah bu ay o ay olsun ne olur allahım mübarek günler de

Y yagmurcuk80 cnm kan testi yaptirdin mi ?
Gittim ama bayramdan sonra cikar dedi hastane bu arada devlet hastanesi. Sagkik ocagida ayni seyi soyledi. Bide doktor bosver erken yapma canin sıkilmasim dedi. Tabi ben idrardan bahsetmedim. Kalsın peki dedim. Ama bı:sinirli: baktin ozelde yaptim. Su an cesaret edemiyom. Idararada zaten hayret ettim nasil gazlandim diye isallah dogrudur ya okuduğum bazi topiklerde yanilma yasayanlar varya simdide ona taktim. Sevincimi bayramda yasiyim bari. Bunun dis gebesi kimyasali dusugu. Insan taktimi takiyor galiba. Engel olamiyorum ki.minesu kucaga alana kadar boyle:kızgın:

Bende kullaniyorum kalcamda yer kalmadi 2 tane birden. Yagli igne biraz yuruyusle anca rahatliyor. Gebelik kesinlesirse jel istiycem.
Evet ya o nasil biseydi oyle allahim kabusum oldu yatamiyodum uzanamiyodum oturamiyodum aglamak icon kendimi zor tuttum her gun kimse igneden bahsetmemis merak ettim benim canimi cok yakti:)

X