HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

6. günümden herkeze günaydınnnnnnn
cumanız mubarek olsun kızlar. rabbim bugünün hürmetine evlat hasretitle sınamasın hiç kimseyi. evlat isteyen herkeze rabbim tez zamanda versin inşallah. AMİNNN

Amin inşallah. rabbim güzel haberler almanı nasip etsin.
ben böyle okuyunca çok heyecanlanıyorum, artık benimde gelsin şu toplama ve transfer günüm iğne ola ola hindi gibi şiştim yahu.

6. günümden herkeze günaydınnnnnnn
cumanız mubarek olsun kızlar. rabbim bugünün hürmetine evlat hasretitle sınamasın hiç kimseyi. evlat isteyen herkeze rabbim tez zamanda versin inşallah. AMİNNN
Günaydın canım amiiiin insallah hayırlı cumalar herkese
Ben de 14. Gundeyim sabah kan verdim 4 te sonucu alacağım hadi bakalım hayirlisi

Günaydın tatlım verdin mi kanını bakalım ben verdim gene bir heyecanlı bekleyiş Rabbim tamamına erdirsin inşallah

Yok vermicem. Sağlık ocağı hemen vermeyecek ... özelde de yaptırmak için eşime söylemem lazım. O da iğnelerin etkisi ile yanlış çıkarsa uzulursen ben kötü olurum diyor...
Aynı benim eşim bende yalvardım resmen bugün için bi kan verelim diye olmaz gününden önce yanıltır üzülürsün bekle diyo mecbur kaldım bayramın 3. Gününe ona bile bayramda boşver ertesi gün baktırırız daha garanti diyor :) kıyamam nekadar çok beklerse okadar yüksek değer çıkacak diye sabrediyor :)

Canım sana da bu kağıdın aynısı verilmedi mi opu günü? Kağıdın en altında yazan iğneden bahsediyorum leucositm her gün vuruyorum göbekten
Aaaa yok canım benim kağıtta yazmıyor. Ama öpu işlemi için aynı odada beklediğim bayanın düşükleri vardı. O bi iğneden bahsetmişti. 5 e boluyorum bi igneyi falan diye. Hikayesinde düşük olanlara veriliyor sanırım.
Ayh kalbime iniyorduuu be yapmadım sandım eheheh

Son düzenleme:
Onlarda çok stresli aslında . Sorma nasıl heyecanlı benimki de

12 bucukta vercm cnm gecen sefer ki gibi ayni saate olsub diye. 1saate cikiyor zaten

Onlarda çok stresli aslında . Sorma nasıl heyecanlı benimki de
Hem heyecanlı hem heyecanını göstermemeye çalışıyor ben fazla hayal kurunca beni frenliyor negatiften benden daha çok korkuyor bana belli etmemeye çalışıyor.. duygusal olarak çok yoruldu bence benden heyecanını gizlemek için hiç uyumadığı kadar uyumaya başladı

Esin cok sabirli masaAllah.. idrar testi yap idrar testi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…