HAZiRAN AYI TÜP BEBEK

Aaaa aynı benim eşim. . Uyu uyu uyu uykuya doymuyor. Ne istersem yapıyor. Onun da güzel bir habere ihtiyacı var son 2 yıldır hem ailevi hem iş hayatında çok yoğun şeyler yaşadı. Bu haber onu tekrar hayata bağlayacak yaşama sevinci geri gelecek... garibim yaa canim

Yok canım hemşire sormadı ben herkese verilen standart bi ilaç zannediyodum.. ilk tüp bebeğimde de verilmişti.. benimle birlikte opuya girenlere de verdiler hemşire topluca anlattı nasıl yapılacağını filan..

Demekki dktor sana gerek görmemiş ama ben standart sanıyodum dediğim gibi

Aa cnm oylemi. Sen ne kullaniosun suan
ben bu sefer sansliyim igneye gerek kalmadi :) bana bastan progestan kapsül (fitil) ve crinone jel vermislerdi 5 gün sonra hormon tahlili istediler eger progesteron düşük cikarsa igne vercez demislerdi cok şükür cok düşük cikmadi sadece jeli sabah aksama cikardilar. önceki 2 transferde prulaton depot kullandim 5 günde bir o da progestan igne gibi yakiyor ama en azindan hergün değil. daha önce bi kimyasal gebelik yaşamıştım onda vermislerdi progestan igne berbatti yaaa kalcam mosmor olmustu artik bi de hamis kalince 3 ay devam etmek gerekiyor sanirim resmen iskence kiyamam

Anladım canım. ... resmi yukmeleyemedim ama kağıdın altında benim öyle bir yazı yok.

BEN VERDIM KAN KIZLLLAAAAR.. 12 (tr saati 1 de) telefon acip sonucumu ögrenicem insallah... dualarinizi bekliyorummmm..

@freyja1979 - hadi hayirlisi olsun canim..
@Minesuu sen naptin canim?
H Hope01 sende verdin mi canim kan?

Selam cnm evet ben de verdim kan ilkinden daha heyecanlıyım ya..inşallah artmıştır...Senden de inşallah güzel haberler alırız benimki de 12 gibi belli olacak.

kızlar ben tranferden sonra hiç iğne kullanmadı. yani doktorum sadece folik asit günde bir tane ve crione jel sabah akşam kullan dedi.

kızlar ben tranferden sonra hiç iğne kullanmadı. yani doktorum sadece folik asit günde bir tane ve crione jel sabah akşam kullan dedi.
Canm banada doktorum sadece jel estrofem ve folik asit verdi yani iğne yapmıyorum ama burda birçok kişi iğne kullanıyor acaba arayıp sorsakmıki iğne işini

Canm banada doktorum sadece jel estrofem ve folik asit verdi yani iğne yapmıyorum ama burda birçok kişi iğne kullanıyor acaba arayıp sorsakmıki iğne işini
bizim hormonlara süreli baktılar. gerek görseydi verirdi heralde. ben de bugün ateş basması ouyor ya. elim ayağım yanıyor. iğne kullanırken olgarutkan iğne kullandığım zaman böyle olmuştu.

Bende folik asit, crione jel birde kalçama taktığım bir bant var ostorojen salgılıyormuş başka birşey kullanmıyorum

benim de igne yok. doktor hormonlara bakti gerek görmedi. sabah aksam crinona jel ve gece progestan kapsül kullaniyorum. zaten tüm bunlar tedbir amaçlı zorunlu değil yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…